Jump to content

k3_

Użytkownik
 • Content Count

  92
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  8d 2h 26m 40s

Community Reputation

79 Dobry

1 Follower

About k3_

 • Rank
  .::Shinichi::.
 • Birthday 08/18/1991

Informacje o Profilu

 • Nick
  Shinichi
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na
  Free for all CS:GO
 • Lokacja
  Za daleko
 • Zainteresowania
  Wędkarstwo, Sport, Uprawa Roślin Zielonych

Metody kontaktu

 • GG
  12972267

Recent Profile Visitors

1,001 profile views
 1. 1. Twój nick: Shinichi 2. Serwer, na którym masz admina(gdy trzeba): JB 1.6 3. Ranga: admin 4.
 2. 1. Nick: Shinichi 2. Imię: Cezary 3. Wiek: 25 4. Znajomość regulaminu serwera (średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 5. Sprawny i działający Mikrofon?(Tak/Nie)**: Tak 6. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/Shinichi/193.33.177.87:27051/ 7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać strażnikiem JB**: Byłem już tutaj adminem, nie miałem czasu na grę i odszedłem, teraz wróciłem i chcę pomóc serwerowi od strony administracyjnej. 8. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Nie 9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: W zależności od pracy, staram się poświęcać serwerowi wystarczającą ilość czasu. 10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): najczęściej popołudniami i weekendy. 11. Czy przeszedłeś już mutację?(Tak/Nie): Tak 12. Staż w grze counter strike 1.6: Ponad 10 lat. 13. Czy byłeś już adminem?(Nie podajemy linków): Oczywiście
 3. Nick: Shinichi GT: http://www.gametracker.com/player/Shinichi/193.33.177.87:27051/ Nieobecność (jeżeli była zgłaszana, jak nie zostaw puste)
 4. Witam. Będzie się działo^^ Nazwa gangu: |TopGang| Lider: Shinichi Vicelider: Ktoś Członkowie (tu wypisz wszystkich aktualnych członków gangu): Shinichi, Ktoś, BORIXON, S3ReK, ->NeMOo_!, Adis-_-, Dr.Wiadro, LewY, Troplelek, Daro78 Czy akceptujesz wszystkie warunki konkursu: Akceptuję. Pozdrawiam:)
 5. Na nie. Może i ogarnia itp ale moim zdaniem za krótki staż na naszych serwerach. Złóż podanie za 2tyg. ponownie. Jestem na nie.
 6. Oglądałem już jakiś czas temu ale dobrze nie pamiętam fabuły. Recenzja cud, miód i orzeszki. Like !!!
 7. Film oceniam 5.5/10. Powolne rozwinięcie akcji, nikłe napięcie, przewidywalna fabuła i zakończenie. Znana i dobrana obsada aktorska i efekty ratują film. Można obejrzeć w mroźny wieczór przy herbatce i wiaderku<3 ale szału ni ma ! Recenzja w porządku, leci like dla ciebie. Pozdrawiam.
 8. Spoko recenzja. Lubię to ! Oczywiście jestem już sporo po przeczytaniu trylogii, ale gorąco polecam serie. Mam nadzieję, że Diabelskie Maszyny także przeczytane :hmmm: ?
 9. Nick: Shinichi GT: http://www.gametracker.com/player/Shinichi/193.33.177.87:27051/ Nieobecność (jeżeli była zgłaszana, jak nie zostaw puste): Pozdrawiam:)
 10. Czemu takie sytuacje nie dzieją się gdy ja jestem w pobliżu? Szczerze przy mnie ISAMU jeszcze nikogo nie obrażał i nawet po stracie rangi był grzeczny.(Mówię o ty jak ja jestem na serwerze) Demka nie oglądałem, ale skoro są dowody no to sprawa prosta. Broń ci się zbugowała? Lubisz ryzyko? Byłeś Strażnikiem a odwalasz takie maniany. Obraza=BAN Bugowanie Broni= BAN jeszcze gdybyś jej nie użył..... Dzieckiem jest każdy z nas:) Adis co do cb powinieneś zlewać takich ludzi. Masz tu staż większy niż nie jeden ,,dorosły". Navi a do cb pytanie, a nie widziałeś jak zabijał z zbugowanej broni na ,,say" gdzie pokazuje kto kogo zabił. Pozatym co ty piszesz, że Brat Marcin używa wulgaryzmów? To jest skarga na ISAMU. Twoim obowiązkiem jest utrzymywać kulture i atmosfere na serwerze, jeżeli ktokolwiek przeklina/obraża się powinieneś odrazu reagować nieważne kto jest winny !!!!! Podejrzane rzeczy zaczynają się dziać gdy tylko mnie nie ma:P Pozdrawiam.
 11. Gratulacje. Szkoda, że tylko 9-10 osób brało udział. Jakby ze 30 osób głosowalo to by była dopiero frajda:) Pozdrawiam.
 12. Powiem wam tylko, że śmieszą mnie te wasze skargi na siebie nawzajem. Obrażacie się publicznie i robicie ciągłe zamieszanie. Strażnik? Admin? - Wstyd. Za całej mojej warty nie napisałem ani jednej skargi, jak i ani jednej nie dostałem. Co do tematu Natali może i ma słabe mikro ale normalnie da się ją zrozumieć gdy się wsłuchasz xD jak i ogarnia zasady JB, może nie 100% ale na pewno nie ,,friikilluje" bez powodu. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines