Jump to content

Domellenel

Użytkownik
 • Content Count

  229
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  22d 12h 5m 29s

Community Reputation

175 Pomocniczy

1 Follower

About Domellenel

 • Rank
  Bywalec
 • Birthday 01/26/1992

Informacje o Profilu

 • Nick
  Domellenel
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  ASG, książki, gry komputerowe, historia, broń i militarie

Metody kontaktu

 • GG
  328652
 • Skype
  Domellenel

Recent Profile Visitors

1,429 profile views
 1. Domellenel

  Skarga pynia

  Zasadniczo to chodzi o to, że po pierwsze - banuje bezpodstawnie użytkowników, po drugie powód PO RAZ KOLEJNY nie jest poprawny, a po trzecie co to za banowanie z powodem "test"? Na tą osobe jest KOLEJNA skarga. Jeśli nie zostaną wyciągnięte żadne konsekwecje oznaczać to będzie, że na tym serwerze TS nie działa, nie trzeba się do niego stosować, a administracja jest ponad prawem/regulaminem. Straciłem dziś resztki szacunku i do Pyni i do Ciebie, administratorze, co masz w nosie swoich użytkowników.
 2. Typ Pracy: Tapeta na pulpit Wymiary: 1440x900 Render, Stock: Napis/y: brak Tematyka: Czołgi, wujna, najlepiej druga światowaa Kolorystka: może być czarnobiała, ale i kolorowymi nie pogardze xd Inne: Sherman M4A2, najlepiej w służbie w armii radzieckiej, ale w Brytyjskiej czy Amerykańskiej. Napis cs classic najlepiej jak najmniej widoczny xd
 3. Co to zmieni? Że nasza pseudoarmia będzie miała kolejnego kanapowego generała :P Śmiech na sali, cały MON teraz to jakaż porażka :P
 4. Domellenel

  ASG

  Niestety, ale tanich m4 nie ma za bardzo. Lepiej weź może jakąś mp5 albo coś by rozpocząć. Jeśli się spodoba to potem coś łatwiej będzie znaleźć. Możesz poszukać też używek po stronach(np wyszukaj w google WMASG i tam jest dużo ofert)
 5. Domellenel

  ASG

  Jako wieloletni Ajesgiej mogę ci odradzić na razie repliki marki Gunfire :p Jak zaczynać to najlepiej od klasyków - tanich i niezawodnych. Zastanowiłbym się na początek jednak nad karabinami z serii AK - Gearboxy z eMek mają tendencje do hmmm pękania w zimę(normą jest dawanie korpusów ze ZnAl-u) W opisie broni szukaj z jakiego są tworzywa, bo Full Metal to nie jest dobre od razu :p Najlepsze są oczywiście repliki Full Steel czyli repliki w pełni stalowe(części stalowe jak w ostrym odpowiedniku). http://gunfire.pl/product-pol-1152192692-Replika-karabinka-RK-08.html - tu jak widzisz w opisie jest nawet w opisie napisane, że stal jest lepszym wyborem :p Z tych trzech, które wysłałeś tylko jedna ma elementy stalowe(ale też nie wszystkie). Zastanów się czy będzie cie stać na nowy korpus do broni(ostatnio jeden kolega na pierwszej strzelance pewnej swojej repliki latał z "rozbebeszonym" karabinem :D). ZA 700 zł porządną M4 ciężko będzie dorwać :P Na Gunfire w tej chwili nie widzę. Jeśli masz jakieś inne pytania na ten czy inne tematy to pisz śmiało(mogę nawet poprowadzić jakiś kącić ASG haha :P Z braćmi niejedną imprezą w posadach ruszaliśmy :P)
 6. Na nie: Minusy: Nie ogarniasz Nie znasz regulaminu Nie dawałeś rady jako strażnik/admin Nadużywanie Wulgarność Brak chęci poprawy Celowe szukanie haków na innych adminów Brak elementarnej wiedzy o adminowaniu Plusy: W ogóle wchodziłeś na serwer Twoje podanie nie przyczyniło się do powstawania czarnej dziury Śmiesznie się złościsz i próbujesz bezskutecznie obrazić konkurenta w dyskusji Nie dostaniesz strażnika ani admina co też jest w pewnym stopniu plusem :D
 7. Nemo - teraz nie trzeba odliczać totalnego bezruchu, żadnego polecenia nie musisz odliczać. 3. Punkt moim zdaniem zmieni, że po buncie zamias zabijać 70% więźniów to będziemy zabijać 90%> 6. Jest już teraz, można conajwyżej jaśniej zapisać w regu i tyle :P 4. Spoko, niby już tak działaliśmy, ale nie było tego wyraźnie zapisanego więc plus :P Moim zdaniem powinno się wyrażniej pilnować zakazu wydawania poleceń na free dayu bo jest nagminne wydawanie poleceń i nakazów czy zakazów.
 8. Kolego, Nie spełniasz podstawowych wymagań na choćby strażnika: Niski wiek GT na poziomie kuny meksykańskiej Słabe podanie AMX to ja mam na poziomie 4/5 Powiem więcej - masz w podaniu AMX co oznacza, że aspirujesz na admina. Admin to stanowisko już z górnej półki, wiek wymagany to 17 lat a nie 14... Pograj z 2 tygodnie zanim napiszesz podanie. Ja napisałem podanie na admina po UWAGA 2 miesiacach gry!! Ty składasz po... 3 dniach? Dla kolejnego przykładu Shinichi złożył podanie na adma po prawie roku(!). Pokory więcej kolego.
 9. Wywalone jaki masz kontakt z administracją bo admin ma pomagać graczom. Wywalone jak zajmujesz się działem LOLOLO bo to nie ma związku, Wywalone, że przylizujesz się Pyni tak, że aż od żenuncji odpadają włosy knurom, bo to twoja sprawa, że się poniżasz. Wywalone, że lecisz na kolorki, bo mam wywalone na kolorki. Ty po prostu się nie nadajesz na jakąkolwiek funckję na razie. Tak ze 3 lata, ogarnięcia i zasadniczo chęci nie wk*rwiania wszystkiego co żyje dookoła i będziesz mieć szansę zająć jakąś funkcję na poważnie. Żałuje, że zostawiłem ci tego admina jak odchodziłem z jaila :P Jesteś niekompetentny, beszczelny, niekulturalny i nadużywasz kompetencji dla swoich celów. Podanie oczywiście na Nie.
 10. Ja bym wprowadził poprawkę i dał zamiast jakies guwnolololo War thundera :P Wtedy okej :P
 11. Nemo, po co mówisz jak się nie znasz. Każda wypowiedź admina jest w logach w FTP więc jeśli faktycznie tak się działo to Shino lub vabi znajdzie na to dowody.
 12. [P]Witam cie baranku :P [P]Co tam na pastwisku? [P]Co sądzisz o Pancerzu reaktywnym Kontakt-1 [P]A o Kontakt-5? [P]Ulubiony samolot? [P]Czołk? [P]Ulubiony administrator TS? xD [P]Dlaczego akurat ten? xD [P]Dlaczego nie lubisz ludzi na tym forum i ts? [P]Serio, powiedz xD [P]Kobry latajom? [P]A Zera latajom? [P]Stara Umciagaga [P]Stara Umciagaga x2 [P]Ile masz palcuw? [P]A głowuw? [P]Ile masz lat? [P]Numer buta? [P]Lubisz Mateusz "Diament" Stuchlik? [P]Abrakadabra [P]Dziś mi się kończy ban na TS, myślisz, że cos odwale? xd [P]Beeeeeee!!! [P]D*pa??!?!?!? [P]Parararr hej suczki! [P]Miej pij [P]Albo i więcej? :0 [P]Jak tam opiekunowanie? xD [P]Nie ufaj Racowi xD [P]Bo jest cienki jak Pol Silver xD [P]Co sądzisz o M3 Lee? A o M3 Grand? [P]Chcesz do mojego Shermana? :P [P]Mam tam bierki. I symulator Kromki chleba :oooo [P]My ze spalonych wsi! My z głodujących miaaast :0 [P]Dobra elo dość dałem xD [P]Niem Ajerkobry bedo z tobo [P]i Kingkobry też xd
 13. Taak, z elity ostatnie dwie edycje jakie robiłem ledwo 5 osób się zgłaszało :p Moja propozycja to zmienić w regulaminie, że na totalnym bezruchu można stać(aktualnie nie jest to jednoznacznie napisane - dać zapis, że nie wolno się poruszać w jakikolwiek sposób zamiast wymieniać, że skakanie, kucanie itp.)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines