Skocz do zawartości

Podanie na admina.


dawidos382

Rekomendowane odpowiedzi

Imię : DawidNick: Xenoxmt2 :)Wiek : 12 wiem ze za małoZnajomość AMXX[(1/10) : 6/10Mikrofon(tak/nie) : takSkładka(tak/nie)[składka obejmuje pakiet premium]* : Tak (11zl miesięcznie) Steam/NS : NS Kontakt: GG komurka nk fecbuk Dlaczego ty? : chciałbym pomóc innym graczom jestem miły dla innych graczy nie obrażam proponował mi asds żebym złożył podanieIlość godzin przegranych na serwerze : ok 2mis Link do Reklam :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ja patrząc na tego admina nie patrzę na wiek,teraz tak.Wiek mały,ale siedzi on 2/3 razy więcej od adminów.Zawsze gdy jestem to i on jest,a zwłaszcza rano.Ale nie ma reklam,więc masz 24h.Nie wiem czy umiesz posługiwać się adminem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na tak , czy nie uważacie że trzeba dać młodemu szansę ? Nie wiem czy "będzie" to Jego pierwszy admin , ale każdy miał w życiu pierwszy raz admina. Przy naszej pomocy , młody nauczy się adminowania i wtedy będzie miał większe szanse
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać jak pięknie czytacie Forum , mowiłem koleś dostał Ss'y odemnie , nie wrzucił ich. To powinno być zamknięte ... A niech niektórzy czytają co inni piszą ... Bo nei czytacie i głupoty piszecie że na tak ... Chyba że chcecie miec admina czita ... Ja proszę o zamknięcie tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności