Skocz do zawartości

Zlagowana mysz? Teraz to nie problem, wejdź. [STEAM]


James0v

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, postanowiłem napisać ten poradnik, ponieważ borykałem się już z tym problemem i udało mi się go naprawić. Dotyczy on zlagowanej myszy, która powoduje niechęć do gry w CS'a.
Ruchy wirtualne nie współdziałają z ruchami rzeczywistymi przez co jest lekkie opóźnienie podczas gry, między innymi nie da się strzelać. Rozwiązałem ten problem z drobną pomocą kolegów.

Krok 1.
Aby przywrócić do normy naszego STEAM'a, musimy usunąć naszego cs'a nie tylko z biblioteki, ale również tam gdzie mamy zainstalowanego cs'a: SteamApss/common/ i usunąć cały folder Half-Life. Jeżeli już mamy wszystko pousuwane, możemy przystąpić do ponownej instalacji.

Krok 2.
Mamy świeżo zainstalowanego cs'a, więc można przystąpić do naprawy problemu. Wchodzimy w config.cfg, który znajduje się w SteamApss/common/half-life/cstrike i edytujemy go przez notatnik. Na dole, w ostatniej linijce przed "exec userconfig.cfg" wpisujemy następujące komendy:

 

- gl_vsync 0

- gl_ansio 0

- m_rawinput 0 [ta komenda jest od przywracania starej prędkości myszy, jeżeli ustawimy wartość na 1 wtedy mysz będzie mniej zlagowana]

Rozwiązałem już problem wielu graczy opisując im jak to ma wyglądać. Teraz będę mógł podsyłać link z rozwiązaniem.

 

W razie problemów zapraszam na PW.

Edytowane przez James0v.
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wielki plus, dla ciebie :D za ten poradnik

Kiedyś miałem ten problem, przez jakiś tydzień nic w necie nie mogłem znaleźć.. Jedyne co zapamiętałem na jakimś forum ktoś zgłaszał ten sam błąd - 

Najlepsza odpowiedź: 'Prawdopodobnie twój kabel od myszki jest zbyt długi, musisz go obciąć' :D:D 

Edytowane przez Siwy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności