Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie - Rocket ☜☆☞


RocketAsh

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Rocket  ☜☆☞

2. Imię: Michał

3. Wiek: 23

4. Znajomość Sourcebans (1-10): 1 (Ale szybko się uczę i myślę że Jaskier mi pomoże:P)

5. Sprawny i działający mikrofon**: TAK xD

6. Składka (tak/nie): TAK xD

7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/366744

8. Parę słów o sobie **: Mam na imię Michał mam 23 lata i pochodzę z Bytomia (Śląsk niedaleko Katowic), Pracuje w Tesco na dziale świeżej żywności jako Magazynier ogólnikowo jeżdżę sobie przez 8 godzin wózkiem widłowym xD. Interesuje się Samochodami, Turystyką, Grami, Sportem, Kuchnią :). Gram w Cs'a od 2001 roku z przerwami.

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Dlatego że lubię być Adminem nie z tego powodu że "Admin ma władzę" tylko dlatego że nienawidzę ludzi którzy psują tą grę jak np: Cziterzy albo ludzie którzy "trollują", a najbardziej wkurza mnie jak ktoś się wydziera przez mikrofon w czasie gry. Jak grałem w 1.6 i byłem Adminem na innych serwerowniach to H@ mnie chwalili bo umiałem rozwiązać spór pomiędzy graczami i nie miałem wymówki jak trzeba było wejść na serwer żeby zrobić porządek.

10. Steam_ID:STEAM_0:0:117207261

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Od 1 do 4 godzin dziennie teraz więcej bo jestem na l4 ale jak pracuje to mnie więcej 2-3 godziny dziennie.

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze 16:22 (z przerwami) i weekend 15-23 (również z przerwami)

13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Około 180 H

13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): W Cs Go nie ale jak pisałem wyżej miałem go w 1.6

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak.

 

+ogranięty

+często go widać na serwerze

+wiek

 

 

sm jest bardzo podobny do amx, więc problemu nie powineś mieć. Ja również mogę pomóc. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK/ Okres próbny

- Wiek

- Ma mikrofon

- Składka jest

- gameme w miarę ok

- Podanie przekonujące

Dodatkowy Administrator zawsze może się przydać.

 

Praktycznie żadna znajomość SB/SM, ale myślę, że to się na lajcie nadrobi. Kiedyś musi być ten pierwszy raz.

Wadą jest również mały staż w CS GO i mała aktywność na forum. Musisz to nadrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymagania:

 

+ Ukończone 17 lat

+ Spędzone 25 godzin na serwerze

+ Zachowanie kultury na serwerze

+ Przynajmniej 10 sensownych postów na forum

+ Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń)

+ Posiadanie mikrofonu

+ Składka za admina 

 

Mało kiedy leci 7 "+" co już dużo oznacza, jak i same odpowiedzi w twoim podaniu są pozytywne. Nie przypominam sobie abyś jakikolwiek problem na serwerze stwarzał, ani jednego bana na moim serwerze nie dostałeś, twoje GameMe jest dobre, widać, że jesteś na serwerze aktywny. Martwi mnie twój mały straż więc boje się czy będziesz w stanie odróżnić cheater'a od dobrego gracza, jednak w ostateczności poprosisz drugiego admina o pomoc lub zwrócisz się w tym przypadku do mnie. Mam nadzieję, że na forum aktywny będziesz gdyż będę to nagannie sprawdzała oraz jakieś pytania lub niejasności odnośnie SMX również możesz do mnie pisać na steam czy forum. 

 

Witam w Elicie FFA.

 

 

Pozdrawiam, 

Queen Besiałke

Edytowane przez Q♥een Besiałke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności