Skocz do zawartości

Wejście na serwer.


Chemikphp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mój nick w grze to Chemikphp, grywałem dość często na deathrunie, nie wiem czy wprowadzaliście jakieś zmiany w serwerze ale od pewnego momentu gdy wchodze do gry podczas trwania rundy wszystko jest OK, aczkolwiek nie trwa to zbyt długo. Kiedy dochodzi do wybierania klasy gra łapie wielkiego Freeza i nic nie da się zrobić wcześniej grałem 2 poprzednie edycje i nie miałem nigdy problemu, używam klienta od was oraz innego v23, nie posiadam steam. Na obu klientach Freezuje, ten problem mam tylko z waszym serwerem a z wielką chęcia na niego bym wrócił.

Przeinstalowanie gry nic nie dało, nie używam żadnych cheatów/botów więc nie wiem o co chodzi.

Będę  wdzięczny jeżeli mi ktos to wyjaśni co mogłbym zdziałać

Pozdrawiam

Chemikphp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pobieram ;) mam nadzieje że pójdzie :D

Niestety wersja v50 też zawiesza się po wejściu.. nie wiem już co mam zrobić nigdy przedtem tego problemu nie miałem, i jak wspominałem na innych serwerach typu deathrun grywam normalnie. Ale tego serwera nie jest w stanie nic zastąpić ^^

Edytowane przez Chemikphp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj usunąć cs'a nie odinstalować , tylko wejść w folder i usunąć cały cstrike dosłownie wszystko wyczyścić.
Potem spróbuj zainstalować na nowo cs'a. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem leży ewidentnie po Twojej stronie, próbowałeś może przeczyścić komputer ze szkodliwego oprogramowania? 

Spróbuj pobrać ccleaner'a i zeskanować nim dysk, jeżeli wykryje Ci szkodliwe oprogramowanie to je usuń, link do pobrania CCleaner download

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku mam pytanie. Czy ty w ogóle przeprowadzałeś aktualizację komputera i antywirusa lub czy skanowałeś komputer w poszukiwaniu wadliwego oprogramowania itp.?

Może to twój komp tak robi że nie możesz wchodzić na DR?

Edytowane przez Black-Hunter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby opiekun był aktywny to może by sprawdził w plugins.ini czy żaden plugin nie blokuje ci dostępu lub coś nie mam pojęcia kompletnie czym to moze byc spowodowane. W ostatecznej ostatecznosci sformatuj kompa chyba że aż tak ci nie zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej :

-sformatuj kompa łacznie z dyskiem z winem

-zainstaluj nowego windowsa

-wgraj wszytko od nowa sterowniki itp.

-i w tedy zainstaluj cs

-nie u mniesz sanm znajdz jakiegos kupla który ci pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jakby opiekun był aktywny to może by sprawdził w plugins.ini czy żaden plugin nie blokuje ci dostępu lub coś nie mam pojęcia kompletnie czym to moze byc spowodowane. W ostatecznej ostatecznosci sformatuj kompa chyba że aż tak ci nie zależy.

Tam nie ma nic specjalnego, sprawdzałem teraz.

 

 

Spróbuj przeczyść też komputer ze zbędnego syfu bo ja nie widzę nic co mogłoby powodować problem, choć nie wiem. Sprawdź po zmianie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności