Skocz do zawartości

Za co wgl ten ban wchodze gram 2 rundy ... A tu ban


Lewiers:)

Rekomendowane odpowiedzi

[AMXBans] ===============================================[AMXBans] You have been banned from this Server![AMXBans] You can complain about your ban @ www.Cs-Classic.xaa.pl[AMXBans] Reason: 'ab'[AMXBans] Duration: 'permanently'[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:962222430'[AMXBans] Your IP: '31.63.203.207'[AMXBans] =======================================Prosze o ub ( Co to wgl ab .. ) Mogli ss'y zrobic ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dziwie sie bo gram tydzien na tym serwie i gralem ciagle aż nagle dzis wbijal 2 rundy i ban ... To mogł dac bana wczesniej a niedał .. ( Jesli mozna dajcie ub i poźniej robcie ss'y ) I zobaczycie ze nie czituje czity mi neidziałają nawet na kompie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dałem ci aktywnego wczesniej bo cię po prostu nie widziałem . A UB wątpie że dostaniesz ... A choćby nawet to wytłumacz czemu jak dostałeś bana Za Czitowanie nie wyjasniłeś tego tylko IP zmieniałeś ? Sam się wkopałeś a teraz anioła udajesz i jeszcze kładziesz mnie na deski tym że czity nie działają ci na kompie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niszyczyciel, moim zdaniem to nie podszywka tylko sobie wszedł na serwer na ns, żeby sobie poczitować.... Potem wbijał na steam, że to niby nie on...A po 2 napisał Tak dziwie sie bo gram tydzien na tym serwie i gralem ciagle aż nagle dzis wbijal 2 rundy i ban ... To mogł dac bana wczesniej a niedał .. ( Jesli mozna dajcie ub i poźniej robcie ss'y ) I zobaczycie ze nie czituje czity mi neidziałają nawet na kompie..A potem mówi, że jego podszywka może dostała bana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności