Skocz do zawartości

Elektryk


Algade

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Stwierdzam iż elektryk jest za mocną klasą , całkowicie nie ma gry. Wychodzi i momentalnie puszcza pioruny w przypadku małej mapy . Proszę o osłabienie lub dodanie do klas premium oto  tej klasy , lub dajcie mi 2/3 błyskawice :) 4 punkty w int = 1 dmg .  Z góry dziękuję i proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej propozycji . Pozdrawiam.

Edytowane przez Algade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie , elektryk z 10 lvl zabiera błyskawicą 200hp, już nie wspomnę o sytuacji kiedy ta klasa ma perk sekret szpiega to połowa przeciwnej drużyny ginie na respie od samych błyskawic. Grając tą klasą wystarcz biegać po mapce celować na przeciwnika i naciskać "e". Zeus , który jest premium może się przy elektryku schować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dokładnie , elektryk z 10 lvl zabiera błyskawicą 200hp, już nie wspomnę o sytuacji kiedy ta klasa ma perk sekret szpiega to połowa przeciwnej drużyny ginie na respie od samych błyskawic. Grając tą klasą wystarcz biegać po mapce celować na przeciwnika i naciskać "e". Zeus , który jest premium może się przy elektryku schować

Potwierdzam naprawdę ta klasa na serwerze jest irytująca i niesprawiedliwa , mam osobiście kapitanem 86 lvl dałem dla testu wszystko w Hp , bodajże wyszło około 310 hp , biegnie elektryk z 15 i zabija mnie na hita i błyskawice , szanse są zerowe na tą klasę ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne dostajecie te dmg. Sprawdzałem dzisiaj i jedna błyskawica zabiera 80 jeżeli nie masz nic w inte. Każdy dodany punkt w inte zwiększa dmg o 1. Algede nie przeginasz trochę, 320 hp na hita?

Co do elektryka to proponuję zmienić zależność inty i dmg np. 2:1 lub 4:1. Dodać blokadę na błyskawice na pierwsze 10s rundy. Dodatkowo dać odstępy między strzałami np. 5s.

Edytowane przez Barciak
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slabo poporawiony dzis gralem gosc na 31 lv zabiera mi 50hp z broni i 270 blyskawica i dalej dostaje za kila blyskawice, nie wspominajac o barciaku,który przez półmapy błyskawica czyści cale hp(lv wysoki nic do barciaka) no i jeszce do tego m4 i krowa eliminatora brakuje tylko

Edytowane przez jasio Boyka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie widze róznicy czy cos sie zmienilo, klasa jest niepoważna, nadal kazda blyskawica zabiera 200 hp przynajmniej tyle zrobilem na 69 lvl. moze pomysl byl i dobry z ta klasa ale w praktyce to nie wyszlo. osobiscie jestem za usunieciem albo zmienieniem jej na premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram usunięcie tej klasy, bo ciągłe jej "poprawianie" nie ma sensu. Przez tą klase odechciewa się gry, jak grasz sobie a nagle ktoś z połowy mapki uderzy błyskawicą i leżysz... Najlepiej ją usunąć i zapomnieć, że taka klasa istniała :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurczę, każdą klasą, którą gram chcą jej poprawy. Na początku Kapitan za mocny bo 1/1 AWP i jak ktoś jako tako strzela to nie do zabicia. Teraz z Elektrykiem to samo. Tylko mam takie pytanko, graliście tą klasą przed i po poprawie ?? Bo ja tak i Shady zmienił ją, trudniej mi się gra niż wczoraj. Ale skoro Wam dalej nie pasuje to cały czas jestem za dodaniem tej blokady między strzałami (np. te 5s), dodatkowo zamiast M4 i krowy dać Galila i MACa. Na pewno osłabi to tą klasę dość mocno.

 

Tak wgl. to Shady napisał że go nie będzie przez tydzień i żeby wszystkie sprawy dotyczące serwera pisać tutaj http://forum.cs-classic.pl/topic/31435-reset-17072015-propozycje-bugi-itd/page-28#entry236076a nie zakładać nowe wątki. Proszę więc o zamknięcie tego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności