Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie Weronika


Weronikaa

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Weronika
2. Imię: Weronika
3. Wiek: 19
4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 7/10 ( muszę sobie trochę przypomnieć )
5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak
6. Składka(Tak/Nie): Tak. Aktualnie mam vipa, ale z innymi składkami nie będzie problemu
7. Link do swojego GT**: https://www.gametracker.com/player/Weronika/193.33.177.101:27156/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Siemka :D. Odrobinkę więcej adminów potrzeba na tym serwie, a ja z wielką chęcią pomogę trochę innym + byłam już tutaj adminem i nie było jako takich skarg na mnie :)
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): Niestety nie :(
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: W tygodniu różnię, ale myślę, że 2/3h dziennie dam radę. W weekendy to inna bajka, bo mogę siedzieć od 2-5h
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: W tygodniu wszystko zależy od ćwiczeń/wykładów, ale myślę, że codziennie po 20 mogę wbijać na dłużej, a jak będę kończyła wcześniej to po 17 mogę zawitać na serwa :)
12. Staż w grze Counter Strike 1.6: ok. 5 lat
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Tak, na tym serwie

Edytowane przez Weronikaa
  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, że tak! Sam ją do tego namawiałem (nie chwaląc się). 

Poza tym to aktywność GT nie jest najgorsze, składka jest, znajomość amx również. Na dodatek była adminem, więc ma doświadczenie, znana na serwerze i sieci, z wielu powodów w tym, że lubi wypić... xD I w ogóle moja żonka, to musi zostać adminem xD (roloo albo quattro macie obowiązek ją przyjąć, bo wam patelnią teflonową Wercia przysoli xD). 

Tak jak wyżej napisałem na duże TAK, powodzenia :inlove: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po takim wstępie kolegów jak wyżej, nie ma chyba nic więcej do dodania. Jestem BARDZO na tak, przede wszystkim Werka jest bardzo często i jest babka 10/10 jeśli chodzi o ogar, kontakt i stosunki międzyludzkie ogółem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności