Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie mr.Burger


mr.Burger

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: mr.Burger

2. Imię: Dawid

3. Wiek: 16

4. Twój Gametrack (Link): http://www.gametracker.com/player/mr.Burger/31.186.82.184:27691/

5. Twój Banid (Link/-): http://banid.pl/sprawdz?sid=0:0:2420621

6. Mikrofon (Tak/Nie): Tak (rzadko używam)

7. Składka (Tak/Nie): Tak

8. Znajomość AMX (Brak/Dost./Bdb./Wzor./Wzor.+)*: Bdb

9. Staż oraz doświadczenie w grze Counter-Strike 1.6: Trochę ponad 5 lat

10. W jakich godzinach najczęściej grasz?: Po szkole, czyli w granicach 16-21

11. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: W tygodniu godzina do dwóch, w weeken większość wolnego czasu.

12. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Jestem (ostatnio bardziej) ogarniętym człowiekiem, chyba jak większość z was, który chce pomóc w rozwijaniu się serwera. Ostatnio mimo, że jest (z tego co słyszałem) sporo adminów dosyć ciężko się o jakiegoś doprosić. Spełniam swoje postanowienie, którym jest stanie się człowiekiem bardziej kulturalnym i staram się być miły dla innych i nie przeklinać (na serwerze można to już zauważyć, chyba że mam bardzo zły dzień xd).

Edytowane przez mr.Burger
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK!

Hot dog jest ogarniety, już długo z nami jest i  z tego co pamietam mial juz tutaj admina :D Spełnia wymagania i rowniez  zauwazylam, ze momentami trudno o admina, bo nawet nie sa dostepni na steam. Im wiecej adminow tym lepiej :)


Pozdrawiam Hajsik :*

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo pozytywnej opinii wśród innych użytkowników ja nadal podchodzę do Ciebie z dystansem na to jaki byłeś w przeszłości. Bardzo irytowało mnie Twoje zachowanie, no ale cóż może kiedyś zmienię zdanie na Twój temat. Masz poparcie ludzi, a to ich zdanie liczy się najbardziej, więc przyjmuję Cię na stanowisko admina :) Witam w gronie adminów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności