Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie Kierowca Tira V2


Mlody.

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Kierowca Tira V2 /nerk:p

2. Imię: Maciek

3.Wiek:18 Lat

Twój Gametrack (Link):http://www.gametracker.com/player/Kierowca%20Tira%20v2/31.186.82.184:27691/

5. Twój Banid (Link/-):http://banid.pl/kto?to=0:1:58641041

6. Mikrofon (Tak/Nie):Tak Oczywiście :D

7. Składka (Tak/Nie):Tak Oczywiście :D

8. Znajomość AMX (Brak/Dost./Bdb./Wzor./Wzor.+)*:Bdb :D

9. Staż oraz doświadczenie w grze Counter-Strike 1.6:8 lat w cs 1.6 

10. W jakich godzinach najczęściej grasz?:Po pracy w okolo 10-18

11. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:W Weekend cały dzień zawsze wolne a w tygodniu od 10-18

12. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Cześć Jestem Maciek jestem kulturalny do innych graczy  wróciłem ponownie na ta sieć pograć z dobrymi przyjaciółmi i zawsze potrzeba rano admina to zawsze jestem rano a np gdy są cziterzy nie ma admina to mogę być ja i zawsze zbanuje czitera i jestem bardzo lubiany na serwie i bardzo posiadam kulturę nie kiedy jak się wkurzam to tam coś powiem głupiego ale odrazu przepraszam i grałem wcześniej na tej sieci i ponownie wróciłem wieć to na tyle proszę bardzo dobrze rozpatrzeć te podanie z góry dziękuje

 

Pozdrawiam Kierowca Tira V2

Edytowane przez Mlody.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam ziomeczka, ogarnięty chłopaczyna - bardzo aktywny na serwerze, znajomość amx bardzo dobra. Według mojej opinii jest nam potrzebny ktoś taki jak on! Dlaczego? Potrafi rozpoznać kto gra fair play a kto nie, świetnie się z nim współpracuje i jest lubianą osobom na serwerze.

 

- Sativa, kolego nie zgadzam się z tobą co do kultury Nerka ponieważ jeszcze nigdy nie spotkałem się z negatywnym i wulgarnym nastawieniem jego osoby do innych graczy bezpodstawnie, owszem bylem świadkiem ze ostrym językiem władał do innej osoby ale miał do tego ogromny argument tez tak robię jeżeli ktoś ewidentnie utrudnia grę lub śle obelgi w moja stronę. 

 

 

 

/Jestem na tak 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za. Ziomek zawsze gdy coś jest nie tak alarmuje adminów poza tym jest miły dla "czystych" graczy. Widzę go w roli admina poniewaz poswieca duzo czasu na serwerze zawsze można się z nim pośmiać i dobrze pograc Taki admin to skarb :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie.

Na cziterach sie znasz? Nie powiedziałbym, sapiesz (lub sapałeś) się do każdego kto Cie zabił, a Pontowi groziłeś demkiem, bo (według mnie) lepiej gra.

Kultura - tutaj też mam zastrzeżenia. Czasem nie potrafisz się pohamować i po prostu klniesz i obrażasz. Kiedy ja Ci dałem bana, napisałeś do mnie na steam, po czym mi groziłeś, jesli to ma być kultura to ja się chyba nie znam.

 

Pewnie teraz napiszesz, że mam coś do Ciebie, jednak to co napisałem to prawda.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności