Skocz do zawartości

[JB CS:GO] Propozycje Ogólne


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

 

Vip:
 
- Rezerwacja slota.
- Dodatkowe granaty* ( 1xHE 2xFlash 1xSmoke )
- Przed nickiem widoczny napis Vip.
 

-Rezerwacja slota, no nie wiem, imo przy takiej ilości tylko admini powinni mieć, jak na razie.

-Dodatkowe granaty na pewno nie. Nie potrzebujemy spamu granatami na początku rundy.

Napis przed nickiem mało ważna sprawa, może pojawi się w przyszłości, priorytetem teraz dla vipa jest dodanie podwójnego skoku.

 

 

 

* Owe granaty pomogą w ucieczkach. Może wyda się to dziwne ale fajniej jest jak ma się do dyspozycji flash i smoke. Dajmy masz cele obok drzwi to rzucasz Smoke, Flash i uciekasz.

 

sklep. (zmniejszyłem dzisiaj ceny. Smoke'a do 8k, flasha do 7k)

 

 

 

 
Admin:
 
- Rezerwacja slota.
- Laser
 

 

Rezerwacja może być.

Laser ma prowadzący i opiekunowie, według mnie wystarczy

Edytowane przez OG droso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Usterka

Zgodnie z pluginem na KillDay'u nie można wybrać sobie samodzielnie żadnej broni.

Co się dzieje podczas Killdaya (kiedy bomby nie da się podnieść), a my na niej stoimy?

Jeden wielki spam na SAY"u, oszukane statystyki GameMe oraz dyskomfort kiedy takie drobnostki psują estetyke serwera.

Proszę coś z tym zrobić... ( wystarczy zablokować w GameMe dodawania punktów za podniesienie bomby - po co to na JB?)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2. CZAT NA SERWERZE

Admin nie widzi tego co piszą nieżywi, czy przeciwna drużyna na team_say co według mnie jest karygodnym błędem na modzie CS:GO.

Gracze wyzywają się, wprowadzają w błąd innych graczy (czyt. nieznajomość regulaminu), a admin nie może odpowiednio zareagować ponieważ nie widział (kiedy żyje, a gracze nie żyją), czy nie widzi (kiedy jesteś w CT/TT a w przeciwnej drużynie [team_say] gracze robią co chcą),

Mam nadzieje że ten błąd zostanie szybko naprawiony.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3. ODNOŚNIE MIKROFONÓW

Ustawienie włączonego mikrofonu dla TT na początek rundy, bo jakoś tak smutno i nudno - jeśli TT nadużywa mikrofonu zawsze można wyłączyć im mikro. Jeśli ktoś nie zrozumie poleceń prowadzącego, często nawet nie mamy możliwości zgłosić tego osobie która jest wardenem.

Dodatkowo mikrofon pomiędzy więźniami to czysta głupota, terroryści zmawiają się na bunt a CT nie słyszy tego co powinni słyszeć.

Ogólnie według mnie cały ten system jest jakiś spieprzony.

Ustawmy to tak, żeby terro miało włączone mikrofony aż do śmierci. Jeśli ktoś nadużywa mikrofonu wtedy admin/strażnik daje muta delikwentowi i po sprawię.

Jeszcze jedno, kiedy mutuje danego gracza, mute działa jedynie do końca mapy (na następnej może mówić) - według mnie administrator sam powinien wiedzieć na ile może dać mute w poszczególnym przypadku.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4, Bany na CT

Banując przez panel admina na dołączenie do danej drużyny, mam aktualnie 3 opcje: Spectatorów-Terrorystów-AntyTerrorystów.

Zacznijmy od tego, że w panelu admina powinno to być na 1 stronie!

Dalej... nie ma banów 'czasowych' jest to BLOKADA na CT, a nie bany na CT... - czysty idiotyzm.

A tak ogólnie, po co blokada na specta/tt, proszę o edytowanie tego :).

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

5. Włączanie przenikania [ADMIN W CT]

OG, ostatnio coś tam gadałeś że admini nie mogą włączyć noblocka (co według mnie jest bezsensem).

Szkoda tylko że będąc w CT również nie mamy tej możliwości w /menu - jest to zablokowane.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

6. Uciążliwe zaglądanie pod /menu

Aby włączyć boxa, dać komus freeday'a, włączyć mikrofon dla TT ciągle trzeba wchodzić w menu strażnika.

Jest to uciążliwe i denerwujące, chciałbym aby wszystkie komendy dostępne dla CT były wypisane pod /komendy. oraz oczywiście aby dodano różne opcję żeby to działało.

Aby włączyć/wyłączyć mikro dla TT proponuje: !mikroTT

Aby włączyć/wyłączyć boxa proponuje: !box

Aby dać freeday'a/duszka proponuje: !fd nick/!duszek nick

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

7.  Dokładne rozpisanie regulaminu

Myślę że regulamin serwera jailbreak powinien zostać bardziej rozpisany, aby nie było żadnych sprzeczności.

Tutaj oferuje swoją pomoc, jeśli moja propozycja zostanie przyjęta, oczywiście właściciel sieci dostanie 'wersję próbną' na PW - zadecyduje co i jak trzeba poprawić.(http://forum.cs-classic.pl/topic/39547-wszystkie-polecenia-do-odwo%C5%82ania/page-2#entry238941).

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Było jeszcze coś z ruletką, ale to już GryTrean się rozpisze jak będzie miał czas i chęci

 

Edytowane przez Szyberek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Karol się tym zajmie, i guess.

2. Po prostu nie miałeś do tego dostępu, już wszyscy admini mają :D

3. Nic się w mikro nie zmieni... bo teraz jest bardzo dobrze. A w dodatku nie rozumiesz jak teraz działa system mikrofonu.

 

Gdy jest normalny dzień:

Na koniec rundy i początek (do końca freezetime) wszyscy mogą rozmawiać.

Później może rozmawiać tylko CT.

Jeżeli CT nie włączy mikro więźniom, to na razie więźniowie nie mogą rozmawiać.

Po minucie włącza się mikrofon między więźniami. Dlaczego po minucie? Żeby na początku rundy było słychać prowadzącego.

Strażnik nie będzie słyszał więźniów dopóki im nie włączy mikro.

Admini (na stardowym bindzie od mikro) w TT mogą rozmawiać między  TT przed upływem minuty.

Admin Voice omija wszystko i zawsze go słychać.

 

Na zabawach: mikro jest dostępne dla wszystkich.

 

 

Dodatkowo mikrofon pomiędzy więźniami to czysta głupota, terroryści zmawiają się na bunt a CT nie słyszy tego co powinni słyszeć.

Sorry, ale jailbreak polega też na buntach, ogarnięty CT, ogarnie.

 

 

4. Sorry, ale czasowe banowanie na drużynę na pewno nie pojawi się wkrótce, nie mam na takie rzeczy czasu, tym bardziej, że imo to bez sensu.

Albo ktoś nie ma mutacji i pcha się do CT i wtedy dostaje perma na strażnika (zawsze może się odwołać).

Albo freekilluje i wtedy należy delikwenta zbanować normalnie czasowo.

Niby jaki ma sens banowanie czasowo, ban na CT to i tak ostateczność.

A co do ostatniej strony, to nie takie łatwe, tym bardziej, że na pierwszej stronie są według mnie ważniejsze rzeczy.

Co do banu tt,spect - czepianie się, że jest za dużo opcji xD nie będę z tego powodu specjalnie kroił pluginu.

sm_teamban "steamid/#userid" 3 - banuje na strazników.

 

 

5. Przenikalność w strażnikach już od 2 dni naprawiona...

Admini na razie nie będą mieli tego w swoim menu, bo aktualnie każdy strażnik może zmienić przenikalność imo wystarcza.

 

6. Istnieje coś takiego jak bind. Ja od początku serwera mam bind na /menu. Na razie takie komendy się nie pojawią, są ważniejsze rzeczy, a takie menu bardzo dobrze funkcjonowało w cs 1.6...

Edytowane przez OG droso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam, chciałbym zaproponować dodanie paru "bajerów" dla Vip oraz Admin.
 
 
Vip:
 
- Rezerwacja slota.
- Dodatkowe granaty* ( 1xHE 2xFlash 1xSmoke )
- Przed nickiem widoczny napis Vip.

 

1.Rezerwacja slota to jedna z rzeczy, której nie cierpie. Pomyśl sobie, że jest full serwer i wbijasz na niego z 10 minut gdy nagle dostajesz kicka przez jakiegos vipa po 2 minutach grania. Jedna z najbardziej irytujących rzeczy.

2.Ruletka, sklep i prezenty w celach więzniów na różnych mapach wystarczająco utrudniają życie ct. Don't make it worse please.

3.Jestem za

 

Admin:
 
- Rezerwacja slota.
- Laser
 

 

1.Jak najbardziej. Wyobraźmy sobie sytuacje gdzie jest jakiś ct, który np robi freekill'e a admin nie może wbić bo serwer pełny. Słabo prawda :)?

2.Laser bardzo pomaga ct więc ta opcja do odrzucenia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.  Dziękuje bardzo :)

2.​ :)

3. Kurde, rozumiem jak działa system mikrofonu, ale według mnie jest słabo ustawiony.

4. Wystarczy dodać do regulaminu "zagłuszanie strażnika może wiązać się z natychmiastową śmiercią", jeśli takie coś nie będzie pomagało strażnik może wyłączyć mikrofony.

Myślę że jeśli gracz popełni 4 FK, lepiej dać mu bana na "x" przegranych rund w TT niż bana na serwerze - po co tracić graczy, skoro mogą się edukować w TT?

5. Właśnie chodzi o to, że ja (mając admina) nie mogę zarządzać przenikalnością spod /menu grając w CT, zarówno jako zwykły klawisz, jak i prowadzący...

6. Również mam bind na /menu, wiem że takie coś sprawowało się znakomicie na 1.6 (przegrałem parę lat na takim serwerze).

Ale chodzi o to, aby w przyszłości nie trzeba było wchodzić ciągle wchodzić w /menu, tylko żeby jakąś komendę można było wywołać szybciej niż klikanie w menu - jest to denerwujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. niby czemu?

4. Well zawsze strażnik może włączyć mikrofon prawda? Niektórzy nie ogarniają tego prawda, ale myślę, że strażnik w końcu musi się nauczyć włączać mikrofon.

Chyba wie, że coś jest nie tak, skoro ich nie słyszy. A jedyne w sumie czego się musi nauczyć to /menu.

Trzeba pamiętać, że połowa serwera to dzieci, musiałbyś ciągle banować i to jest fakt.

5. W tym momencie jest to niemożliwe, mi nawet działa jak nie jestem w CT (jako opiekun).

6. Dodam komendy, ale w przyszłości, a wszystko będzie opisane na forum + !komendy to będzie odwołanie do tego tematu na forum.

 

Co do FK.

Zależy jak na to patrzymy, z jednej strony to regulamin, kto go łamie dostaje bana na serwer.

Z drugiej strony masz rację należy edukować i zgadzam się, że czasami ban czasowy na drużynę mógłby być dobry.

Jednak jak najczęściej gracz zfreekilluje i okaże skruchę wystarczy, że wpisze killa i wynagrodzi to w następnej rundzie (jeżeli fk był większy).

Admin też czuwa i może odrodzić zfreekilowanych.

Pamiętajmy, że ban na serwer budzi większy "postrach", a ban na drużynę to tak naprawdę żadna kara.

 

Więc ban czasowy na drużynę byłby przynajmniej przeze mnie praktycznie nie używany.

A inni mogli by go wręcz nadużywać, a powinni stosować się do regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3/4. Kurcze, chce zrobić po prostu tak żeby TT miało na początku rundy włączony mikrofon - zacytuje Karolinkę:

 

Nie wiem na ile to jest możliwe technicznie, ale nie lepiej by było aby mikrofon był włączony na początku rundy dla każdego? Zamienić po prostu.

Uważam, że to byłoby lepsze rozwiązanie gdyż wtedy osoby z TT mogłyby zgłosić problem ze zrozumieniem prowadzącego, a w razie zamętu gracze CT będą mogli szybko zmutować więźniów.

 

5. Przenikanie zaczęło mi działać (może spójność plików mi pomogła :>)

6. Dziękuje niezmiernie :)

Edytowane przez Szyberek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślisz dlaczego została wprowadzona zasada, ze wiezniowie moga rozmawiac po minucie?

Bo zagluszali prowadzacego, bo to dzieci. Tak już było w 2 dniu istnienia serwera, chyba ciągle by musiał być admin by to ogarnąć.

 

 

w razie zamętu gracze CT będą mogli szybko zmutować więźniów.

omg tak samo przecież może odmutować xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie na coś takiego, że po wygranym pojedynku w następnej rundzie dostajemy +15HP (jak wygramy jako więzień, a jako strażnik +8HP).

Oczywiście za każdego zabitego strażnika/więźnia w pojedynku (więc to się sumuje).

 

Tak sobie myślałem, że pojedynki nic nie dają w sumie (można tylko się założyć z CT o danie zabawy w następnej rundzie jak się wygra :D), więc wymyśliłem takie cuś.

 

 

Moje kolejna propozycja (pytanie kierowane raczej do kierowników serwera, ale admini tez mogą się wypowiedzieć):

Co myślicie o dodaniu strażnikowi

  • Odradzania graczy (ja jestem na tak co do tego);
  • Banowania graczy, ale tylko na TEAM. (tutaj mam mieszane odczucia, bo to już poważne uprawnienie)
Edytowane przez OG droso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możliwość odradzania dla mini-admnow spoko, bany na team powinien mieć tylko administrator.

Pojedynek to również rywalizacja - o to w tym chodzi.

Dodatkowo nie wiem po jaki kij jest bezruch, skoro nie mamy sklepiku za punkty, czy gangów na serwerze...

Edytowane przez Szyberek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie odradzania dodałabym to poki co na próbę. Aby zobaczyć czy nie bedzie to używane w niewłaściwy sposob czego trochę sie obawiam.

 

Propozycje z banowiem na team bym odrzuciła, jest od tego admin. Strażnik posiada komendę w razie czego kick oraz zawsze moze napisać do któregos z adminów gdyby cos sie złego działo. Na ta chwile uważam, ze jest to zbędne, ewentualnie wróci sie do tej propozycji w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Pojedynek to również rywalizacja - o to w tym chodzi.

2. Dodatkowo nie wiem po jaki kij jest bezruch, skoro nie mamy sklepiku za punkty, czy gangów na serwerze...

1. No tak, ale myślę, że nagroda za pojedynek, by zwiększyła jeszcze rywalizację.

2. Well bezruch to takie życzenia jak "dajcie się zabić", więc nie wiem o co Ci chodzi, więzień ma do tego prawo, a i przy okazji nie przedłuża.

Dodatkowo dodam, że jakby były nagrody za pojedynki, możliwe, że ludzie częściej by brali pojedynki od bezruchów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponował bym wprowadzenie nowych zasad naFd.

1. Usunąć "1 osoba sie zbuntuje, można zabić wszystkich"

2. Dodać "Zastrzegamy sobie pomieszczenie ..." Wtedy ct by nie kampili w gr i nie szwendali sie po mapie

3.Dodać "Zabijać tylko tych, którzy mają broń lub tych którzy wejdą do zastrzeganego przez nas pomieszczenia, w którym możemy kampić.

 

Miało by to wyglądać tak:

Start rundy

3

2

1

Zastrzegamy sobie pomieszczenie przed gr lub zastrzegamy sobie pomieszczenie z basenem.

 

Tak samo ciekawsze było by według mnie gdyby to właśnie gracze mogli decydować o następnej mapie wpisując rtv "mapa" czy coś albo pod koniec mapy głosowanie

1. Mapa1

2. Mapa2

3. Mapa3

Itd.

Po dajmy na to 10 sekundach wyniki

1. Mapa1 20%

2. Mapa2 50%

3. Mapa3 30%

W przypadku "remisu"

1. Mapa1 20%

2. Mapa2 40%

3. Mapa3 40%

Dogrywka

1. Mapa2 70%

2. Mapa3 30%

 

Natomiast aby pozbyć sie freekillerow w ct lub po prostu osób które nie znają regulaminu wgrac ograniczenia czasowe, czyli np. Aby wejść do ct trzeba mieć przegrane min. 60 min bądź więcej.

 

Niedawno byłem świadkiem kiedy to "gimbós" (taki nick) kłócił sie aby jakiś admin zmutowal dziecko, które wręcz piszczało, aż uszy bolały i cytuje" darło ryja".

Dać adminowi/straznikowi lub prowadzącemu możliwość mutowania poszczególnych osób dla całego serwera.

Edytowane przez Q♥een Besiałke
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Freedaya: za.

Co do rtv i vote'owania : może być, ale nie musi, przynajmniej wszystkie mapy są grane.

Co do freekillów: pracuję właśnie nad tym.

Co do mute: każdy gracz ma /mute, więc nie ma problemu jeżeli admina nie ma, jednak jeśli jest admin powinien zareagować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodanie strażnikowi możliwość banowania na 5 minut. Często jest tak że muszę co chwile kogoś kickować bo łamie regulamin a po kicku znowu wbija.

Usunąć mape ba_jail_voodo_final, strasznie slaba i za duza.

@Edit

Mape jednak zostawić. Po poznaniu jej troche rzeczywiscie uważam że nie jest zła.

Edytowane przez GryTrean
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności