Skocz do zawartości

[JB CS:GO] Propozycje Ogólne


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Vroy

1 TAK

2 TAK

3 TAK

4 TAK

5 NIE

 

EDIT

Proponuje dodać nowa zabawę.

Pomysłu na nazwę nie mam.

Zabawa krótko mówiąc polegała by na rzucaniu w siebie wabikami. Kto zostanie trafiony pada (dmg z wabika 50k)

1. Zabawa jest dla TT

2 Od momentu włączenia jej więźniowie mają czas na rozbiegniecie sie po mapie (tak jak na kd i w 30 s dostają wabiki)

3. Wabikoq jest nieskończoność.

4. Ostatni ma !lr

Edytowane przez B!@ck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby vice-lider gangu miał dostęp do respektu lidera , aby mógł on rozwijać gildie . Np podczas nieobecności lidera .

Na nie, VC lider może ulepszać za swój respekt.

 

 

Vroy

1 TAK

2 TAK

3 TAK

4 TAK

5 NIE

 

EDIT

Proponuje dodać nowa zabawę.

Pomysłu na nazwę nie mam.

Zabawa krótko mówiąc polegała by na rzucaniu w siebie wabikami. Kto zostanie trafiony pada (dmg z wabika 50k)

1. Zabawa jest dla TT

2 Od momentu włączenia jej więźniowie mają czas na rozbiegniecie sie po mapie (tak jak na kd i w 30 s dostają wabiki)

3. Wabikoq jest nieskończoność.

4. Ostatni ma !lr

 

Na tak, przydadzą się nowe zabawy :)

 

 

Żeby wprowadzono chat gangu . / Wiadomosc od lidera.

 

Na tak

 

 

Niech azjata zabija na hita z noża

 

Na nie, będzie za op

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Proponuje dodać nowa zabawę.
Pomysłu na nazwę nie mam.
Zabawa krótko mówiąc polegała by na rzucaniu w siebie wabikami. Kto zostanie trafiony pada (dmg z wabika 50k)
1. Zabawa jest dla TT
2 Od momentu włączenia jej więźniowie mają czas na rozbiegniecie sie po mapie (tak jak na kd i w 30 s dostają wabiki)
3. Wabikoq jest nieskończoność.
4. Ostatni ma !lr

Na tak tylko co chodzi o dmg to ja bym to zamienił że każdy ma 1 hp 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kenny double post.....

To był by taki zbijak kto zostanie trafiony ginie. Zakaz kampienia, sojusze max 2 os.

Edytowane przez B!@ck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka!

 

Mam propozycje dla rozwinien gangow:

 

1. Na 0/20 albo 0/25 kazde dodanie dodaje jeden pocisk w magazynku. np. ak47 zamiast miec 30/90 ma 55/90.

2. Pomysl gracza Aaskader. Mniejszy dmg przy upadku z wysokosci.

3. To co powtarza wiele osob, zmniejszony czas ruletki.

4. Zmniejszony otrzymywany dmg w glowe.

5* Mozliwosc wplaty respektu na VIP konto. Polega to na tym, ze gracze ktorzy uzbieraja 1000000 (milion respektu) otrzymuje VIPa na miesiac :D

 

Pozatym odnosnie tych ras:

 

Nie wiem ile dmg daje ten "czarny", ale mysle ze +5 hp dla bialego to troszke zamalo, wnioskuje o 10-20.

Azjata ma slabe rozwiniecia.

Pozatym proponuje ulepszanie tych "klas" na zasadzie indywidualnej, czyli nie w gangu lecz kazdy sobie.

 

Pozdrawiam

Vroy

1.Bez sensu, tt ma się postarać przy buncie a nie mieć o wiele łatwiej bo naboi więcej, jeżeli takie coś ma być to tylko dla ct

2.To bardziej dla ruletki

3.Bez sensu, ułatwienie.

4.Co ci to da ? I tak jest już więcej hp, kup sobie jeszcze kevlar i masz zapewnione przeżycie przed Hs'em.

5.Ciekawe, lecz wątpie ,że to będzie działać automatycznie bo z tego co wiem flagi na serwerze są ustawiane w sourcebans'ie. 

Klasy mają urozmaicać rozgrywkę a nie poprawiać możliwości gracza, to nie jest cod.

Ja proponuję dodać do regulamin takie coś. Jeżeli prowadzący podczas totalnego bezruchu nakaże wyrzucić broń to gracz musi to zrobić bez ruszania myszką bądź chodzenia(wyrzucenie poprzez klawisz "G" jeżeli takowy jest zbindowany) Jeżeli terrorysta po odliczeniu nie wykona polecenia lub się zbuntuje, strażnicy mają prawo go zabić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje:

 

1. Zmienić ganianego, żeby wystarczyło uderzyć kogoś nożem i był złapany (nie jak jest teraz, ze trzeba niektórym sprzedac ~ 10 kos w plecy)

2. Zwiększyć minimalny czas gry, żeby można było wejść do CT. Bo po 2 godzinach nie ogarnia się CT... i wchodzą gracze, którzy totalnie się do tego nie nadają. Nie ma strażnika na serwerze, taki delikwent nie chce wyjść z CT i pograne...  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje:

 

1. Zmienić ganianego, żeby wystarczyło uderzyć kogoś nożem i był złapany (nie jak jest teraz, ze trzeba niektórym sprzedac ~ 10 kos w plecy)

2. Zwiększyć minimalny czas gry, żeby można było wejść do CT. Bo po 2 godzinach nie ogarnia się CT... i wchodzą gracze, którzy totalnie się do tego nie nadają. Nie ma strażnika na serwerze, taki delikwent nie chce wyjść z CT i pograne...  

1.Tak

2.Nie, jest przecież Votekick CT, który działa właśnie jak nie ma nikogo z administracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby zakazać dawania zakazu posiadania broni , moim zdaniem jest to bezensu gdyz polecenie jest z totalnym ktoś ci rzuca bron i wtedy giniesz przez kogoś wykonując polecenia , bo i tak powinno  sie dac czas na wyrzucenie broni z ruletki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze jedno.. Prowadzący jak chcą zagrać w niechcianą dusze, źle wybierają te 2 osoby. Robią "pierwszą reakcję" Wyłaniają te dwie osoby po czym jedna z nich ginie. A osoby, które WYGRAŁY PIERWSZĄ reakcje powinny mieć przywilej. Ich przywilejem jest to, ze jeden z nich (tych "wygranych") zaraz zginie? I wychodzi na to, że osoby, które PRZEGRAŁY mają przywilej wybrania osoby do zabicia. Wiec do tej zabawy prowadzący powinni wybierać z OSTATNIEJ reakcji a nie z PIERWSZEJ. Bo nie raz miałem tak, że wygrałem pierwszą reakcje i w nagrodę zginąłem. A Ci co przegrali byli bezpieczni.

Edytowane przez Matthew.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby zakazać dawania zakazu posiadania broni , moim zdaniem jest to bezensu gdyz polecenie jest z totalnym ktoś ci rzuca bron i wtedy giniesz przez kogoś wykonując polecenia , bo i tak powinno  sie dac czas na wyrzucenie broni z ruletki .

zabicie takiego gracza to złamanie zasad

 

 

Który działa tylko raz. W takim razie zwiększyć tego vota do 3 użyć. 

mozesz poprosic innego gracza, zeby zrobil vote

 

Ja mam jeszcze jedno.. Prowadzący jak chcą zagrać w niechcianą dusze, źle wybierają te 2 osoby. Robią "pierwszą reakcję" Wyłaniają te dwie osoby po czym jedna z nich ginie. A osoby, które WYGRAŁY PIERWSZĄ reakcje powinny mieć przywilej. Ich przywilejem jest to, ze jeden z nich (tych "wygranych") zaraz zginie? I wychodzi na to, że osoby, które PRZEGRAŁY mają przywilej wybrania osoby do zabicia. Wiec do tej zabawy prowadzący powinni wybierać z OSTATNIEJ reakcji a nie z PIERWSZEJ. Bo nie raz miałem tak, że wygrałem pierwszą reakcje i w nagrodę zginąłem. A Ci co przegrali byli bezpieczni.

złamanie zasad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje propozycje skromne ale są :D:

1. Chciałbym byście dodali napis za co kto siedzi,a dokładnie mi chodzi o ty gdy CT wskazuje celownikiem na TT by mu się wyświetlało za co dany TT siedzi. Dosyć chaotycznie napisałem to bo nie wiedziałem jak ubrać to  w słowa :D. Ja na przykład wykorzystywał bym ten "napis" do zabaw.

2.Prosił bym o dodanie więcej mapek ponieważ jest ich mało i moim zdaniem są już trochę nudnawe.

3.W menu CT prosiłbym o dodanie większej ilości zabaw .

4.No i moja najważniejsza prośba. Możecie dodać CZAPKI jest to dosyć fajna sprawa.

 

Dzięki za uwagę myślę ,że coś z moim propozycji zostanie dodane do serwera :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje propozycje skromne ale są :D:

1. Chciałbym byście dodali napis za co kto siedzi,a dokładnie mi chodzi o ty gdy CT wskazuje celownikiem na TT by mu się wyświetlało za co dany TT siedzi. Dosyć chaotycznie napisałem to bo nie wiedziałem jak ubrać to  w słowa :D. Ja na przykład wykorzystywał bym ten "napis" do zabaw.

2.Prosił bym o dodanie więcej mapek ponieważ jest ich mało i moim zdaniem są już trochę nudnawe.

3.W menu CT prosiłbym o dodanie większej ilości zabaw .

4.No i moja najważniejsza prośba. Możecie dodać CZAPKI jest to dosyć fajna sprawa.

 

Dzięki za uwagę myślę ,że coś z moim propozycji zostanie dodane do serwera :D.

1. To jest dobre (jednak snexi mnie przekonał) ale je nie wiem xD  :P

2. To temat chyba niżej

3. No było by ciekawie :D

4. Nie wiem czy się da ale to do opiekuna :)

Edytowane przez WujoS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje propozycje skromne ale są :D:

1. Chciałbym byście dodali napis za co kto siedzi,a dokładnie mi chodzi o ty gdy CT wskazuje celownikiem na TT by mu się wyświetlało za co dany TT siedzi. Dosyć chaotycznie napisałem to bo nie wiedziałem jak ubrać to  w słowa :D. Ja na przykład wykorzystywał bym ten "napis" do zabaw.

2.Prosił bym o dodanie więcej mapek ponieważ jest ich mało i moim zdaniem są już trochę nudnawe.

3.W menu CT prosiłbym o dodanie większej ilości zabaw .

4.No i moja najważniejsza prośba. Możecie dodać CZAPKI jest to dosyć fajna sprawa.

 

Dzięki za uwagę myślę ,że coś z moim propozycji zostanie dodane do serwera :D.

1.Dobry pomysł, próbowałem kiedyś robić taką zabawe ale bez tego też daje rade. Nie wiem czy dałoby się takie coś zrobić.

2.Mapek jest dużo, jeżeli dodawać to usunąć te starsze.

3.Mam kilka pomysłów na ten temat(edytuje post jak będe mieć więcej czasu)

4.Bezsens, gracze nie lubią zbyt dużej ilości pluginów ponieważ potem serwer jest "zaje*any" takimi rzeczami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje propozycje skromne ale są :D:

1. Chciałbym byście dodali napis za co kto siedzi,a dokładnie mi chodzi o ty gdy CT wskazuje celownikiem na TT by mu się wyświetlało za co dany TT siedzi. Dosyć chaotycznie napisałem to bo nie wiedziałem jak ubrać to  w słowa :D. Ja na przykład wykorzystywał bym ten "napis" do zabaw.

2.Prosił bym o dodanie więcej mapek ponieważ jest ich mało i moim zdaniem są już trochę nudnawe.

3.W menu CT prosiłbym o dodanie większej ilości zabaw .

4.No i moja najważniejsza prośba. Możecie dodać CZAPKI jest to dosyć fajna sprawa.

1. Nie dodam, bo nie chce zawalać ekranu CT zbędnymi komunikatami :/

2. Da się zrobić, jednak potrzebne są propozycje w temacie "Propozycje Map"

3. Na razie są inne priorytety dla mnie (chciałbym w dodać coś innego), ale w przyszłości nie wykluczone.

4. Potrzebujemy modeli, bo Valve zmieniło szkielet modeli i "stare" modele czapki są zbugowane (niektóre serwery używają zbugowanych, ale ja nie chcę tego robić...), a więc, ktoś musiałby to zrobić, bo raczej za darmo tego nie znajdziemy. A droga odpłatna = naprawdę sporo kasy.

Edytowane przez OG droso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to w sumie bez różnicy, bo i tak większość ludzi po 1 mapie już zna komendę !stop albo !chowany/ !ganiany. A zawsze znajdzie się ktoś, kto zapyta jak wyłączyć albo jak włączyć muzykę... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może na ile to możliwe aby w fomie "VOTE" pytało użytkownika: 

"Chcesz włączyć muzykę?
1. tak

2. nie"

 

Jako pytanie do użytkownika, a nie wszystkich, choć dla mnie to i tak wszystko jedno bo jest na to cmd aby wł. ;d

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności