Skocz do zawartości

[JB CS:GO] Propozycje Ogólne


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Do naprawy:

-Po wpisaniu !mute (osoba)

Mutuje ta osobę i wyświetla się menu do mutowania

-U guarda po wpisaniu !gkick (osoba) (powod)

Nie wyświetla powodu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-U guarda po wpisaniu !gkick (osoba) (powod)

Nie wyświetla powodu.

Często mam tak że muszę wyrzucić więcej jak 1 os i wtedy zamiast napisać np."!gkick Kamil Spam na say" to muszę pisać "!wyrzuc Spam na say"  i szukać z listy osobe o nicku "Kamil" którą mam kicknąć ponieważ jeżeli nie podam powodu kicka to może spowodować zamieszanie u graczy którzy zostali wyrzuceni "za nic" a pisanie ciągłe !wyrzuc i szukanie gracza o danym nicku jest uciążliwe ;c Jestem za Blackiem :D

Edytowane przez Kenny★ZeZ
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może na ile to możliwe aby w fomie "VOTE" pytało użytkownika: 

"Chcesz włączyć muzykę?

1. tak

2. nie"

 

Jako pytanie do użytkownika, a nie wszystkich, choć dla mnie to i tak wszystko jedno bo jest na to cmd aby wł. ;d

 

Najlepsze rozwiązanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kenny★ZeZ, w 26 Sty 2016 - 22:13, powiedział:

Często mam tak że muszę wyrzucić więcej jak 1 os i wtedy zamiast napisać np."!gkick Kamil Spam na say" to muszę pisać "!wyrzuc Spam na say"  i szukać z listy osobe o nicku "Kamil" którą mam kicknąć ponieważ jeżeli nie podam powodu kicka to może spowodować zamieszanie u graczy którzy zostali wyrzuceni "za nic" a pisanie ciągłe !wyrzuc i szukanie gracza o danym nicku jest uciążliwe ;c Jestem za Blackiem  :D

 

 

Popieram, jak i również włączanie muzyki za pomocą "VOTE".

Edytowane przez NoN4m3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do naprawy:

-Po wpisaniu !mute (osoba)

Mutuje ta osobę i wyświetla się menu do mutowania

-U guarda po wpisaniu !gkick (osoba) (powod)

Nie wyświetla powodu.

Właśnie nie raz chyba nawet nie zmutuje przez menu jak się wyświetla tylko ja jej nie słyszę a reszta słyszy (chyba miałem taką sytuacje :/)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Propozycja jest taka ze jak som jakies zabawy typu chowany,polowanie,Freeday to jest nudno 

I tu wchodze ja co jak bym mogl wlanczac muzyka na tych o to zabawach wiem ze jest w regulaminie ze nie mozna

Ale duzo ludzi chce zebym to robil po raz puscilem i im sie spodobalo teraz tez bym chcial ale postanowilem ze pierw sie spytam czy moge ???

 

Pozdrawiam

Angelgamespl :)

 

 

Edit: Co jak by zrobil Droso cos takiego jak jakas ranka typu Guard na servie i dal tej jednej osobie i by ona mogla tylko dawac voty zeby sie spytac czy chcom muze ( Jesli sie da )

Edytowane przez Angelgamespl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to jestem na nie - lepsza propozycja z Twojej strony byłaby, gdybyś zaproponował drosowi swoje nuty, które rzeczywiście są fajne. Droso mógłby wtedy pomyśleć nad menu z muzyką indywidualnie dla każdego gracza.

Pozdro, Spaghetti.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ten pomysł jest dobry, ale wiele osób wykorzystuje zabawy aby porozmawiać między sobą. Ale nie głupie wg mnie by było gdyby wyznaczyć parę osob na dj'ów i aby to oni puszczali muzykę jeżeli gracze się zgodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: pomysł angela, dopracowanie eno.

Czyli po wpisaniu !dj leciałaby muzyka i np.

!dj

1. Auto (pokolei lecą piosenki)

2. Piosenka x

3. Piosenka z

Itd.

Oczywiście byłyby to "normalne" piosenki, a nie jakieś smerfy.

Oczywiście jeżeli opiekunowie nie będą mieli czasu na częste dodawanie piosenek, proponowalbym wybrać jedną no może max. 2 osoby na stanowisko DJ, jeżeli niw byłoby chętnych ja się zglaszam. Taka osoba na pewno musiałaby być często (w miarę na serwerze). Oczywiście jak jej nie ma, gracze tak czy siak będą mogli użyć !dj.

 

 

Edit

Gemciu wiem, ze dostęp ma tylko Karol i Droso, ale myslalem nad pluginem, dzięki któremu byłoby to możliwe. Bo raczej nikt nie powierzy komuś możliwości edycji serwera.

Ostatecznie można zrobić tak jak się kiedyś w 1.6 robiło byłby dj i puszczał muzyka poprzez bindy.

Edytowane przez B!@ck
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: pomysł angela, dopracowanie eno.

Czyli po wpisaniu !dj leciałaby muzyka i np.

!dj

1. Auto (pokolei lecą piosenki)

2. Piosenka x

3. Piosenka z

Itd.

Oczywiście byłyby to "normalne" piosenki, a nie jakieś smerfy.

Oczywiście jeżeli opiekunowie nie będą mieli czasu na częste dodawanie piosenek, proponowalbym wybrać jedną no może max. 2 osoby na stanowisko DJ, jeżeli niw byłoby chętnych ja się zglaszam. Taka osoba na pewno musiałaby być często (w miarę na serwerze). Oczywiście jak jej nie ma, gracze tak czy siak będą mogli użyć !dj.

Dodawanie piosenek przez inna osobie odpada, jeżeli to jest plugin(a wątpie ,że nie jest) to osoba do konfigurowania ustawień serwera musi mieć hasło do ftp serwa(które ma tylko opiekun i karol) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to jestem na nie - lepsza propozycja z Twojej strony byłaby, gdybyś zaproponował drosowi swoje nuty, które rzeczywiście są fajne. Droso mógłby wtedy pomyśleć nad menu z muzyką indywidualnie dla każdego gracza.

Pozdro, Spaghetti.

Popieram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka! Moimi propozycje:

 

- Na zabawie w chowanego zrobić tak, że cała mapa się ściemnia nie widac nic. oprócz swoich rąk. I Klawisze mają TYLKO latarki TYLKO i jeśli odnajdą więznia zabijają go i przy okazji skoro CT będzie miało utrodnienie dać im +5minut do szukania! Moim zdaniem ta aktualizacja megaaa pomoże serwerowi! Bo taki chowany to lipny kiedy ct wszystko widzą :/. I TT ma 3 min do schowania się do tego czasu wszystko widać po upływie 3 minut Gaśnie światłoi CT szuka TYLKO za pomocą Latarki :)

 

- Kolejną propozycją jest dodanie klawiszom Klevlara na początku rundy na każdej mapie. Terro łatwiej jest się buntowac a kiedy CT nie ma kevla to bardzo łatwo ich zabic :P. i Zamiast wybierania broni w GR to konsolke taką dodac jak np bylo kiedys 1 .6 że jest od 1 do 20 i np pod 1 jest M4A4 pod 2 AK=47 itp.

 

To wszystko co mam do powiedzenia :) Mam nadzieję, że to wprowadzisz w życie bo to megaa pomoże serwerowi i użytkownicy będą zadowoleni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka! Moimi propozycje:

 

- Na zabawie w chowanego zrobić tak, że cała mapa się ściemnia nie widac nic. oprócz swoich rąk. I Klawisze mają TYLKO latarki TYLKO i jeśli odnajdą więznia zabijają go i przy okazji skoro CT będzie miało utrodnienie dać im +5minut do szukania! Moim zdaniem ta aktualizacja megaaa pomoże serwerowi! Bo taki chowany to lipny kiedy ct wszystko widzą :/. I TT ma 3 min do schowania się do tego czasu wszystko widać po upływie 3 minut Gaśnie światłoi CT szuka TYLKO za pomocą Latarki :)

 

- Kolejną propozycją jest dodanie klawiszom Klevlara na początku rundy na każdej mapie. Terro łatwiej jest się buntowac a kiedy CT nie ma kevla to bardzo łatwo ich zabic :P. i Zamiast wybierania broni w GR to konsolke taką dodac jak np bylo kiedys 1 .6 że jest od 1 do 20 i np pod 1 jest M4A4 pod 2 AK=47 itp.

 

To wszystko co mam do powiedzenia :) Mam nadzieję, że to wprowadzisz w życie bo to megaa pomoże serwerowi i użytkownicy będą zadowoleni :)

1. Na nie, jest dobrze tak jak jest.

2. !guns

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka! Moimi propozycje:

 

- Na zabawie w chowanego zrobić tak, że cała mapa się ściemnia nie widac nic. oprócz swoich rąk. I Klawisze mają TYLKO latarki TYLKO i jeśli odnajdą więznia zabijają go i przy okazji skoro CT będzie miało utrodnienie dać im +5minut do szukania! Moim zdaniem ta aktualizacja megaaa pomoże serwerowi! Bo taki chowany to lipny kiedy ct wszystko widzą :/. I TT ma 3 min do schowania się do tego czasu wszystko widać po upływie 3 minut Gaśnie światłoi CT szuka TYLKO za pomocą Latarki :)

 

- Kolejną propozycją jest dodanie klawiszom Klevlara na początku rundy na każdej mapie. Terro łatwiej jest się buntowac a kiedy CT nie ma kevla to bardzo łatwo ich zabic :P. i Zamiast wybierania broni w GR to konsolke taką dodac jak np bylo kiedys 1 .6 że jest od 1 do 20 i np pod 1 jest M4A4 pod 2 AK=47 itp.

 

To wszystko co mam do powiedzenia :) Mam nadzieję, że to wprowadzisz w życie bo to megaa pomoże serwerowi i użytkownicy będą zadowoleni :)

- hmmmm, to z tym chowanym to nie wiem czy dobry plan,

- Klevlar to czemu nie ;),

- Wybieranie broni przez menu jest już dawno można wybierać bronie przez menu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka! Moimi propozycje:

 

- Na zabawie w chowanego zrobić tak, że cała mapa się ściemnia nie widac nic. oprócz swoich rąk. I Klawisze mają TYLKO latarki TYLKO i jeśli odnajdą więznia zabijają go i przy okazji skoro CT będzie miało utrodnienie dać im +5minut do szukania! Moim zdaniem ta aktualizacja megaaa pomoże serwerowi! Bo taki chowany to lipny kiedy ct wszystko widzą :/. I TT ma 3 min do schowania się do tego czasu wszystko widać po upływie 3 minut Gaśnie światłoi CT szuka TYLKO za pomocą Latarki :)

 

- Kolejną propozycją jest dodanie klawiszom Klevlara na początku rundy na każdej mapie. Terro łatwiej jest się buntowac a kiedy CT nie ma kevla to bardzo łatwo ich zabic :P. i Zamiast wybierania broni w GR to konsolke taką dodac jak np bylo kiedys 1 .6 że jest od 1 do 20 i np pod 1 jest M4A4 pod 2 AK=47 itp.

 

To wszystko co mam do powiedzenia :) Mam nadzieję, że to wprowadzisz w życie bo to megaa pomoże serwerowi i użytkownicy będą zadowoleni :)

Ciekawy pomysł ale musi być jakieś ale bo jeżeli TT tylko będzie widziało swoje ręce to po pierwsze nie widzą mapy a taka mapa jak np. cavern odrazu po spadnięciu do wody umierasz a TT który nic nie widzi oprócz rąk bezsensownie zginie i już ma po chowanym. Jak już to mapa musiała by być prosta bez żadnych niespodzianek załóżmy taki summer albo sand 2. A CT będzie miało moim zdaniem za łatwo jestem na Nie. PS: zaproponuj coś możliwego do spełnienia bez żadnych komplikacji jak już chcesz coś proponować.

Edytowane przez NoN4m3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka! Moimi propozycje:

 

- Na zabawie w chowanego zrobić tak, że cała mapa się ściemnia nie widac nic. oprócz swoich rąk. I Klawisze mają TYLKO latarki TYLKO i jeśli odnajdą więznia zabijają go i przy okazji skoro CT będzie miało utrodnienie dać im +5minut do szukania! Moim zdaniem ta aktualizacja megaaa pomoże serwerowi! Bo taki chowany to lipny kiedy ct wszystko widzą :/. I TT ma 3 min do schowania się do tego czasu wszystko widać po upływie 3 minut Gaśnie światłoi CT szuka TYLKO za pomocą Latarki :)

 

- Kolejną propozycją jest dodanie klawiszom Klevlara na początku rundy na każdej mapie. Terro łatwiej jest się buntowac a kiedy CT nie ma kevla to bardzo łatwo ich zabic :P. i Zamiast wybierania broni w GR to konsolke taką dodac jak np bylo kiedys 1 .6 że jest od 1 do 20 i np pod 1 jest M4A4 pod 2 AK=47 itp.

 

To wszystko co mam do powiedzenia :) Mam nadzieję, że to wprowadzisz w życie bo to megaa pomoże serwerowi i użytkownicy będą zadowoleni :)

 

Na NIE

Człowieku jakbyś miał szukać na większych mapach tylko przy użyciu latarki to byś nawet 1 nie znalazł.

Na NIE

Kevlar możesz kupić, od razu jak chcesz go mieć to kup sobie VIPa.

Menu broni masz na !guns

P.S - polecam !komendy jak jesteś na serwerze tam masz wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

Chciałbym prosić by głosowanie o "wywaleniu" gracza z CT było bardziej dopracowanie. 

Ponieważ gdy ktoś kogoś zabije przypadkiem bądź nie przepadają za sobą ktoś robi vote by wywalić prowadzącego z CT.

Na serwerze jest to bardzo często wykorzystywane,proszę administrację serwera by coś z tym zrobiła.

 

 

 

Pisał Szajbus :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8.22  Robienie VoteKickCT przeciwko osobie, która gra zgodnie z regulaminem: Ban 30-1 h

 

W przypadku strażnika kick bądź napisanie do admina lub któregoś z opiekunów o nałożenie bana.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy była taka propozycja czy nie, ale jestem za dodaniem muta na czas lub permanentnego  czyli żeby gracz został wyciszony na zawsze ponieważ na serwerze gra 70% osób bez mutacji i trudno jest administracji ogarnąć taki tłum a wyciszanie na jedną mapę a gracze i tak będą mikrofonu używać gdy sobie admin pójdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy była taka propozycja czy nie, ale jestem za dodaniem muta na czas lub permanentnego czyli żeby gracz został wyciszony na zawsze ponieważ na serwerze gra 70% osób bez mutacji i trudno jest administracji ogarnąć taki tłum a wyciszanie na jedną mapę a gracze i tak będą mikrofonu używać gdy sobie admin pójdzie.

Ja już to kiedyś proponowałem, propozycja została niestety odrzucona.

Jestem jednak za tym, aby ten temat poruszyć jeszcze raz bo to, na prawdę strasznie ułatwi pracę adminom.

Najgorsze jest to, że są admini którzy się "zaprzyjaźnili" z osobami bez mutacji i ich za to nie mutują, więc często jest tak, że ja wchodzę i wyciszam masę osób.

Krótko mówiąc, jestem za.

Edytowane przez GryTrean
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności