Skocz do zawartości

[JB CS:GO] Propozycje Ogólne


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Moje propozycje:

 

1.Do ruletki dodać:

-naostrzony nóż

-usp z 2 nabojami / glock z 3

-dodanie nieśmiertelności na 2 sekundy

2.Usunąć możliwość dropnięcia granatów oraz zeusa z ruletki i dodać w umiejętnościach gangu szanse na drop granatu/zeusa na początku rundy(na maks lvl np 10% ilość do ustalenia)

3.Zwiększyć ilość osób w gangu do 12

4.W umiejętnościach w gangu dodać umiejętność niewidzialności (Zmniejszenie widoczności postaci i że jest ona bardziej przeźroczysta np o 25% na maks lvl)

5.Dodanie guardom gaga działającym na zasadzie muta (1 mapa)

6.Dodać możliwość scope'owania z awp na pojedynku z życzenia ( Jeśli ktoś chce noscope to po prostu powie a taki pojedynek na awp scope też może być ciekawy)

7.W menu antyterrorysty usunąć możliwość wzięcia negeva a zamienić go na m249 (negeva można będzie posiadać jeśli jest w gr)

8.Dodać nowe zabawy polegające na:

"Leć Adam leć" Pojedynku więźniów w powietrzu (zwiększenie im grawitacji), już tłumacze, zabawa by polegała na zwiększeniu grawitacji więźniom i danie im losowej broni z podanych  [tt listę można zmienić (mag-7,   mac-10 mp9 , skaut, dual berety i revolver)] lub możliwość wyboru również z listy. Ostatni żywy więzień ma życzenie, obowiązuje zakaz kampienia

"Zombie"  z celem takim samym jak dzieci wojny. Terroryści otrzymywali by tylko nóż (vip i svip jeszcze dodatkowo kamizelkę wiadomo) i 400-700hp(ta ilość by była zwiększana w zależności od ilości antyterrorystów, każdy dodatkowy strażnik zwiększałby ilość hp tt o 100) Ct nie może brać broni takich jak scar-20 czy jego odpowiednik w tt oraz negeva ( może m249 jeśli takowy jest w gr) Zabawa by polegała że ct zajmuję jakieś miejsce na mapie np. Skakankę i tam się chowają a tt musi ich zabić (ct nie może nic kupować z menu sklepu) Nie ma życzenia na tym, jeśli strażnicy wygrają otrzymują respekt jeśli tt wygra każdy żyjący "zombie" dostaje respekt

"Szybki i zabójczy" Zabawa polega na praktycznie tym samym co podana przeze mnie "leć Adam leć" tylko że zamiast grawitki zwiększamy prędkość

9.Zabronienie możliwości brania broni z gr na dzieciach wojny. Często są mapy gdzie w gr jest Scar-20 lub jego odpowiednik i terroryści biorą go co kończy się praktycznie porażką ct'ków.

10.możliwość kupienia po stronie tt:

-flash 8000$

-decoy 3500$

-smoke 12000$

11.Dla svip/vip dodatkowy $ za rundę

12.Więcej respektu za wygranie Chowanego,berka,ganianego,polowania i survivalu (dla ct) 

13.Dodanie pojedynku na zeusy na życzeniu ( to bardziej pod fun) jeśli nie trafisz z zeusa za 2/3s otrzymujesz nowego a w między czasie możesz zaatakować z noża

14.dodanie pojedynku na decoy'e. Tłumacze - obie osoby mają po 1hp a wygrywa ten który trafi przeciwnika (gorzej z superciężkimi po wtedy nie wiem czy zabije)

Pozdrawiam

 

 

Edytowane przez SharD
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł ma SharD

Bardziej chodzi mi o punkty:

3.Zwiększyć ilość osób w gangu do 12

6.Dodać możliwość scope'owania z awp na pojedynku z życzenia ( Jeśli ktoś chce noscope to po prostu powie a taki pojedynek na awp scope też może być ciekawy)

10.możliwość kupienia po stronie tt:

-flash 8000$

-decoy 3500$

-smoke 12000$

11.Dla svip/vip dodatkowy $ za rundę

12.Więcej respektu za wygranie Chowanego,berka,ganianego,polowania i survivalu (dla ct) 

14.dodanie pojedynku na decoy'e. Tłumacze - obie osoby mają po 1hp a wygrywa ten który trafi przeciwnika (gorzej z superciężkimi po wtedy nie wiem czy zabije)

Pozdrawiam również.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SharD ma ciekawe pomysły, ale nie wszystkie są dobre

Zgadzam się z Punktami:

1.Do ruletki dodać:

-naostrzony nóż

3.Zwiększyć ilość osób w gangu do 12

6.Dodać możliwość scope'owania z awp na pojedynku z życzenia ( Jeśli ktoś chce noscope to po prostu powie a taki pojedynek na awp scope też może być ciekawy)

8.Dodać nowe zabawy:

"Zombie"  oraz  "Szybki i zabójczy"

9.Zabronienie możliwości brania broni z gr na dzieciach wojny. Często są mapy gdzie w gr jest Scar-20 lub jego odpowiednik i terroryści biorą go co kończy się praktycznie porażką ct'ków.

12.Więcej respektu za wygranie Chowanego,berka,ganianego,polowania i survivalu (dla ct) 

14.dodanie pojedynku na decoy'e. Tłumacze - obie osoby mają po 1hp a wygrywa ten który trafi przeciwnika (gorzej z superciężkimi po wtedy nie wiem czy zabije)

 

Powyższe wymienione rzeczy mogą urozmaicić rozgrywkę i wnieść trochę więcej zabawy na serwerze

Kupowanie granatów nie potrzebne, wystarczy że możne je dropnąć z ruletki.

Dodanie nieśmiertelności, niewidzialności oraz USP i Glocka do ruletki spowoduje, że co rundę lub co drugą, mogą być bunty i CT nie będzie mogło normalnie prowadzić zabawy i zabrać na mapę większości graczy.

Więcej kasy dla SVIPa/VIPa może być, ale zwykle posiadacze takich usług najczęściej się buntują/wygrywają zabawy i przez to mają tak czy siak więcej kasy od reszty TT

To moje zdanie na ten temat na obecną chwilę

Pozdrawiam :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, M!ky napisał:

Witam, chciałbym aby została usunięta możliwość podpowiadania tt->ct gdy się żyje.

To sie nazywa rywalizacja kazdy kto podpowiada robi to aby mieć życzenie według mnie jest to nie potrzebne do natychmiastowej zmiany.

Edytowane przez RUDI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, M!ky napisał:

Witam, chciałbym aby została usunięta możliwość podpowiadania tt->ct gdy się żyje.

Niedawno było to już omawiane. Tu masz link.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Proponuję zmienić pkt. regulaminu dotyczącego życzenia, mianowicie "Życzenie musi być możliwe do wykonania w dzień życzenia lub następny dzień.", dlaczego?

Opiszę to na przykładzie sytuacji, która dzisiaj miała miejsce. Otóż po długiej przerwie postanowiłem jednorazowo dołączyć na serwer, gdzie na start, jako prowadzący, zostałem przywitany dość "niewygodną" sytuacją. Mianowicie, wypowiedziałem mniej więcej takie polecenie: "Na strzał z mojej AWP-y, zaczynacie się bić, osoba która przeżyje, ma życzenie", po czym włączyłem boksa, nie strzelając jeszcze z AWP-y. W tym czasie jednak, jeden z więźniów zdążył niesprawiedliwie zabić swojego kolegę.

Wszystko byłoby spoko, gdyby nie fakt, że nie mogłem dać freedaya, ani duszka zabitemu terroryście, ponieważ następnego dnia była zabawa, a według regulaminu, nie mogłem mu jego dać po zabawie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, eqk napisał:

Proponuję zmienić pkt. regulaminu dotyczącego życzenia, mianowicie "Życzenie musi być możliwe do wykonania w dzień życzenia lub następny dzień.", dlaczego?

Opiszę to na przykładzie sytuacji, która dzisiaj miała miejsce. Otóż po długiej przerwie postanowiłem jednorazowo dołączyć na serwer, gdzie na start, jako prowadzący, zostałem przywitany dość "niewygodną" sytuacją. Mianowicie, wypowiedziałem mniej więcej takie polecenie: "Na strzał z mojej AWP-y, zaczynacie się bić, osoba która przeżyje, ma życzenie", po czym włączyłem boksa, nie strzelając jeszcze z AWP-y. W tym czasie jednak, jeden z więźniów zdążył niesprawiedliwie zabić swojego kolegę.

Wszystko byłoby spoko, gdyby nie fakt, że nie mogłem dać freedaya, ani duszka zabitemu terroryście, ponieważ następnego dnia była zabawa, a według regulaminu, nie mogłem mu jego dać po zabawie.

Spoko pomysł, lecz by było większe zamieszanie. Ciężko to wcielić w życie na serwerze. To by mogło być dobre, ale tylko w określonych przypadkach jak twój. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana czasu na zbuntowanie sie gdy zyje ostatni wiezien do 1 minuty badz dodanie zasady ze gdy wiezien wymienia ogien ze straznikiem ma dodatkowy czas. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ex.! napisał:

Zmiana czasu na zbuntowanie sie gdy zyje ostatni wiezien do 1 minuty badz dodanie zasady ze gdy wiezien wymienia ogien ze straznikiem ma dodatkowy czas. 

Jak najbardziej za :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ex.! napisał:

Zmiana czasu na zbuntowanie sie gdy zyje ostatni wiezien do 1 minuty

Za dużo. Pomysł dobry ale czas zwiększyć do 45s by było ok

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maxtin napisał:

Ustawić prefiks/kolor przed adminem lub guardem.

Ułatwi to komunikacje, admin będzie lepiej dostrzegany.

Nie będzie musiał pisać na specjalnym czacie.

W czym problem poprzedzić zdanie 1 symbolem? Tak samo prefiks też jest

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodać "ukrycie" polegające na tym że tt dostaje np 10% szans na to że jego broń podczas przeszukiwania się nie wyświetli, a wtedy będzie się wyświetlać np medishot zamiast tego. Myślę że to ciekawa propozycja :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SharD napisał:

Dodać "ukrycie" polegające na tym że tt dostaje np 10% szans na to że jego broń podczas przeszukiwania się nie wyświetli, a wtedy będzie się wyświetlać np medishot zamiast tego.

Super pomysł! Może ciężko będzie takie coś zrobić, ale myślę że dałoby radę ;) Jeszcze można zrobić tak, że każdy TT na start ma 10% szans na ukrycie broni i dodać umiejętność "Ukrycie" do umiejętności gangu i gangi mogłyby sobie zwiększyć szanse do np. 50%  :) Ale najpierw trzeba znaleźć kogoś kto by takie coś zrobił 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, SharD napisał:

Dodać "ukrycie" polegające na tym że tt dostaje np 10% szans na to że jego broń podczas przeszukiwania się nie wyświetli, a wtedy będzie się wyświetlać np medishot zamiast tego. Myślę że to ciekawa propozycja :D 

Pomysł fajny, dodać to jako umiejętność gangu do ulepszania.p

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

11 godzin temu, SharD napisał:

Dodać "ukrycie" polegające na tym że tt dostaje np 10% szans na to że jego broń podczas przeszukiwania się nie wyświetli, a wtedy będzie się wyświetlać np medishot zamiast tego. Myślę że to ciekawa propozycja :D 

Pomysł spoko ale teraz powiedz mi tylko co to da skoro broń (mówię np. o pistoletach) jest widoczna na plecach a tego to już nie ukryjecie :P

Edytowane przez FuhrerOfFanta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności