Skocz do zawartości

[JB CS:GO] Propozycje Ogólne


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, FuhrerOfFanta napisał:

 

Pomysł spoko ale teraz powiedz mi tylko co to da skoro broń (mówię np. o pistoletach) jest widoczna na plecach a tego to już nie ukryjecie :P

Dodać skina dla każdego gracza, takiego więźnia (żeby nie było standardowego tt'ka. I raczej nie bedzie widac broni :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, FuhrerOfFanta napisał:

 

Pomysł spoko ale teraz powiedz mi tylko co to da skoro broń (mówię np. o pistoletach) jest widoczna na plecach a tego to już nie ukryjecie :P

Przyjacilu, da to to, że podczas przeszukiwania nie będzie widać granatów i zeusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, aassingo napisał:

Po ostatniej aktualizacji chyba zeusa widać na plecach

Dokładnie tak. Jest widoczny za paskiem z tyłu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.06.2017 o 18:56, aassingo napisał:

Po ostatniej aktualizacji chyba zeusa widać na plecach

Granaty się czasami bugują więc zeus też może. A za tym idzie to, że gdy będzie widać na pasku granaty czy owego zeusa, "alkomat" może wykazać, że owych broni ni ma. c;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodać do chowanego "granat" dający możliwość tepnięcia gracza w miejsce gdzie tt rzuci granata / w losowe miejsce na mapie. Przedłużyć czas chowanego do 7/8min (po dodaniu tego granatu). Myśle że to by było ciekawe utrudnienie na chowanym szczególnie na mapie jb_dust2_47 (czy jakoś tak XD )

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, SharD napisał:

Dodać do chowanego "granat" dający możliwość tepnięcia gracza w miejsce gdzie tt rzuci granata / w losowe miejsce na mapie. Przedłużyć czas chowanego do 7/8min (po dodaniu tego granatu). Myśle że to by było ciekawe utrudnienie na chowanym szczególnie na mapie jb_dust2_47 (czy jakoś tak XD )

Zbyt wiele możliwości bugowania mapy tym granatem.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, aassingo napisał:

Uspy nie przejdą, bo niektórzy mają kevlar z hełmem. Można by to zamienić na 1 tapy z ak

To pojedynki na uspy będą usuwane kewlary z hełmem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[PROPOZYCJA]

Zmiana kolejności komend w głównym menu dla CT

Pod 3 jest otwieranie/zamykanie cel a pod 4 box - Trochę za blisko

Chcąc otworzyć cele zdarzają się często miss-clicki (zamiast 3 klikamy 4) i włącza się box w celi

Otwieranie powinno być tak jak jest  a box trochę dalej - 5-6 

Każdy kto popiera propozycje niech nie pisze tego samego dalej. Wystarczy polubić ten post  ------------------------------------------------------------------>

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Agencik47 napisał:

[PROPOZYCJA]

Zmiana kolejności komend w głównym menu dla CT

Pod 3 jest otwieranie/zamykanie cel a pod 4 box - Trochę za blisko

Chcąc otworzyć cele zdarzają się często miss-clicki (zamiast 3 klikamy 4) i włącza się box w celi

Otwieranie powinno być tak jak jest  a box trochę dalej - 5-6 

Każdy kto popiera propozycje niech nie pisze tego samego dalej. Wystarczy polubić ten post  ------------------------------------------------------------------>

Już mówiłem, że się tym zajmę i wstawiłem to na listę rzeczy do zrobienia. Pojawi się to pewnie w 3 sezonie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, aassingo napisał:

Podbijam :v

W zakazie reklamy chodzi o to, aby nie odciągać graczy od serwera. Głową stronę Biedronki, lub twój kanał na YT można reklamować, jeżeli nie łamią innych punktów w regulaminie serwera czy forum.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja zabawy: PODCHODY

Zabawa by polegała na tym że ct otrzymuje zeusa, który odnawia się co 5s i ma na zadanie odszukać tt które może kampić. (Coś typu chowany, lecz więźniowie mogą uciakać i nie będzie mgły, ct nie może bić na odległość większą niż zasięg zeusa) Bez żadnego speeda ani nic. 

Edytowane przez SharD
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż jeśli gracz ma VIPA/SVIPA/ADMINA/GUARDA itp. to Przed jego lub za nickiem (ponieważ są jeszcze gangi które widnieją przed nickiem jako grupa) powinien widniec napis [VIP] / [SVIP] / [ADMIN] / [GUARD] itp.

 

Więcej miejsca dla graczy w danym gangu zamiast 10 to 15 . Oraz banowanie takich graczy którzy wyrzucaja odrazu po skonczniu immunitetu na 30min/1h (gracze powinni miec czas okolo 5h na wplacenie immunitetu poniewaz duzo osob pracuje lub jest w szkole)

 

Dodatkowe opcje dla VIPA/SVIPA : Wykupienie niewidzialności na 5 sekund za 15000$ (Tylko w ostatnich 5 lub 10 minutach) , W ruletce możliwość dostania Deagle z 1 strzałem (1% szans)

 

Dodatkowe opcje dla CT: Wykupienie danego pistoletu z taką mozliwością jak na deagle czyli tylko 1 strzał na magazynek do roztrzygniecia ostatnich 2 TT

 

Możliwość pisania na pv serwerowym czyli typu /msay "nick gracza" "wiadomość

 

Wiecej pomysłów nie mam :^D 

giphy.gif

Edytowane przez Evo^^
zapomniałem o 1 punkcie
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Evo^^ napisał:

Otóż jeśli gracz ma VIPA/SVIPA/ADMINA/GUARDA itp. to Przed jego lub za nickiem (ponieważ są jeszcze gangi które widnieją przed nickiem jako grupa) powinien widniec napis [VIP] / [SVIP] / [ADMIN] / [GUARD] itp.

 

Więcej miejsca dla graczy w danym gangu zamiast 10 to 15 . Oraz banowanie takich graczy którzy wyrzucaja odrazu po skonczniu immunitetu na 30min/1h (gracze powinni miec czas okolo 5h na wplacenie immunitetu poniewaz duzo osob pracuje lub jest w szkole)

 

Dodatkowe opcje dla VIPA/SVIPA : Wykupienie niewidzialności na 5 sekund za 15000$ (Tylko w ostatnich 5 lub 10 minutach) , W ruletce możliwość dostania Deagle z 1 strzałem (1% szans)

 

Dodatkowe opcje dla CT: Wykupienie danego pistoletu z taką mozliwością jak na deagle czyli tylko 1 strzał na magazynek do roztrzygniecia ostatnich 2 TT

 

Możliwość pisania na pv serwerowym czyli typu /msay "nick gracza" "wiadomość

 

Wiecej pomysłów nie mam :^D 

1. Fajny pomysł popieram.

2. Zwiekszyć miejsca w gangu jest dobra opcją aczkolwiek nie do 15 tylko max do 12.

3. Zbuntowac się nie jest trudno z svipem/vipem więc to odpada.

4. Nie przyda sie zbytnio.

5. Bardzo fajna propozycja jak dla mnie najlepsza ze wszystkich.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Evo^^ napisał:

Otóż jeśli gracz ma VIPA/SVIPA/ADMINA/GUARDA itp. to Przed jego lub za nickiem (ponieważ są jeszcze gangi które widnieją przed nickiem jako grupa) powinien widniec napis [VIP] / [SVIP] / [ADMIN] / [GUARD] itp.

 

Więcej miejsca dla graczy w danym gangu zamiast 10 to 15 . Oraz banowanie takich graczy którzy wyrzucaja odrazu po skonczniu immunitetu na 30min/1h (gracze powinni miec czas okolo 5h na wplacenie immunitetu poniewaz duzo osob pracuje lub jest w szkole)

 

Dodatkowe opcje dla VIPA/SVIPA : Wykupienie niewidzialności na 5 sekund za 15000$ (Tylko w ostatnich 5 lub 10 minutach) , W ruletce możliwość dostania Deagle z 1 strzałem (1% szans)

 

Dodatkowe opcje dla CT: Wykupienie danego pistoletu z taką mozliwością jak na deagle czyli tylko 1 strzał na magazynek do roztrzygniecia ostatnich 2 TT

 

Możliwość pisania na pv serwerowym czyli typu /msay "nick gracza" "wiadomość

 

Wiecej pomysłów nie mam :^D 

Co do ostatniego punktu - jest taka możliwość pod komendą /psay, ale tylko dla adminów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności