Skocz do zawartości

[JB CS:GO] Propozycje Ogólne


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Dodać do reszty pól zabaw leczenie się za pomocą zabijania innych, tak jak na KD. Często bywa tak, że osoba która zabije dużo osób jest już na low HP i nie ma jak przeżyć starcia z ostatnim Camperem właśnie z tego powodu. Wiele graczy się nad tym użalało. Chodzi mi o zabawy typu codmod czy HS day.

  • Like 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na codmodzie nie będzie nic zmieniane. Zjem Cię mówił o tym. Leczenie nie miałoby sensu na tej zabawie. Każdy wybiera klasę która najbardziej mu odpowiada, więc jak ktoś zginął bo miał low i nie może się uleczyć, to niech weźmie klasę z więcej HP i zmieni taktykę gry

Na HS też nie bo to gra skillowa. Gość z low ma prawie takie same szansę na zabicie gracza z więcej hp, jeśli potrafi strzelać. Leczenie jest zbędne

WG polega na współpracy i zagraniu. Jeśli znajdzie się jedna dość zgrana drużyna i będzie resztę kosić, to reszta jeszcze ocalałych ma coraz mniejsze szanse żeby pokonać tamtych. Bo co z tego że są obijani skoro zabiją dwóch czy trzech i mają znów full hp. 

Leczenie miałby sens tylko gdy rozpoczyna się KD  (gdy zostaje 1 drużyna)

Na SV też nie pasuje, bo gracze i tak mogą uleczyc się w medyku

To tyle ode mnie

Pozdrawiam

  • Like 1
  • Haha 1
  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje żeby gdy na wg zostanie już tylko jedna drużyna leczyło wszystkich do full hp ponieważ często zdarza się sytuacja gdy jest np. 4v1 wtedy gracze z tej samej drużyny są wcelowani już z pleców i gdy tylko ten 1 zostanie zabity - zabijają cię w plecki 

  • Like 2
  • Dziękuję 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodanie do gry więcej rodzajów kolorów do oznaczania więźniów. Można wtedy robić więcej drużyn oraz  więźniowie mają większy wybór kolorów dla siebie.

  • Like 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodanie opcji na życzeniu takiej jak Kontrola raczej każdy wie o co chodzi gracz jak wybierze kontrole dostaje broń wybraną przez niego a CTkom się ta broń zabiera i TT może dawać polecenia CT przez 120 sekund co napewno starczy na jakąś zabawe

  • Zmieszany 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Medve napisał:

Dodanie opcji na życzeniu takiej jak Kontrola raczej każdy wie o co chodzi gracz jak wybierze kontrole dostaje broń wybraną przez niego a CTkom się ta broń zabiera i TT może dawać polecenia CT przez 120 sekund co napewno starczy na jakąś zabawe

Ehh po co to komu, nikt w CT tego raczej nie lubi, zreszta co oni wtedy zrobia z buntownikami bez broni? Od tego jest życzeniu typu "wygram jutro ja prowadze za was". Wtedy terro prowadzi a CTki pilnuja porzadku.

  • Like 1
  • Zmieszany 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Zmiana tick rate na 128. Wszyscy wiedza raczej dlaczego.

- Pozmieniac muzyki na niektorych zabawach.

- Dodac cloudsy do puli map na czas okresowy (tydzien lub dwa) aby sprawdzic czy gracze chcieliby ta mape, nie ze wzgledow na bunty. Wg mnie da sie to ogarnac.

Edytowane przez SnuFFy
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, SnuFFy napisał:

- Zmiana tick rate na 128

Jak dla mnie jest to zbędny wydatek ponieważ przy tick raczej sie gra na arenach lub na Only coś tam... 

44 minuty temu, SnuFFy napisał:

- Pozmieniac muzyki na niektorych zabawach.

Jak dla mnie wszystkie piosenki są okej...

 

45 minut temu, SnuFFy napisał:

Dodac cloudsy do puli map na czas okresowy (tydzien lub dwa) aby sprawdzic czy gracze chcieliby ta mape, nie ze wzgledow na bunty. Wg mnie da sie to ogarnac.

Jak dla mnie owa mapa jest nadal zbyt mocna dla ct (chodzi o to że tt się załatwo buntują) no chyba, że znajdą się jacyś CT 10/10 np ja :)

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Kubaciszew napisał:

Proponuje dodać nową klase do cod moda np zamiast ninjy, która miałaby tylko kose i deagle i flasha i w heada zabijalaby na hita.

Bylo mowione, ze nie bedzie wiecej klas

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję w najbliższym czasie zrobić jakiś konkurs na mapie. Po prostu wybrać jakąś mapę z dużą ilością zabaw na niej. Zakaz buntów, tylko bawimy się na mapie. Do wygrywania byłby respekt, blunty albo vipy, zależy to oczywiście od opiekuna. Na dodatek zaproponowałbym powrót Konkursu na CT, na miesiąc Czerwiec. Na czym polega konkurs z CT?

Zapisuje się drużynowo od 2 do 3 osób na drużynę w CT. Gracze walczą o jak największą ilość przeżyć w CT. Mają oni oczywiście pierwszeństwo wchodzenia do CT, po prostu informują admina o tym, że na następnej mapie ich drużyna chce prowadzić, ze względu na konkurs. Do CT nie wchodzi NIKT WIĘCEJ, tylko zapisana drużyna. Zasady są oczywiście do omówienia.

Na dodatek jak większość wie, w jakimś tam czasie @ptrk1 skończy swoją własną mapę pod naszego JB, gdzie w przyszłości też będzie można zrobić jakiś większy event.

Jak dla mnie zbyt mała jest ilość tego typu konkursów. Od dłuższego czasu nie było czegoś większego. Co jakiś czas KonWoy wchodził na serwer i robił konkurs związany z codmodem. Graczy też nie jest za wiele i każdy powoli się zniechęca do tej monotonności. Myślę, że gdyby na serwerze nie grały osoby, z którymi najbardziej lubimy pogadać lub pośmiać się, to aktywność byłaby jeszcze mniejsza, o ile już nie jest bardzo mała, taka tam moja mała sugestia.

  • Like 5
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^^ Mam już nawet przygotowane miejsce na event mafii, więc jak tylko wypuszczę pierwszą grywalną wersję mapy (nie mam już problemu z ocenami, więc niedługo) można takie coś robić. 

Edytowane przez ptrk1
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się ze @SnuFFy kiedyś podałem propozycję konkursu typu programu Fear Factor tylko bardziej wymyśleć jakieś zadania trudne bez możliwości wykorzystania SVipa (na czas konkursu byłby zabrany) i dać np. przejście parkour'u z użyciem komendy -left w konsoli albo tyłem coś w tym stylu

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synonimy - zabawa polega na tym ,że CT podaje jakiś wyraz a TT muszą podać do niego synonim , osoba która napisze pierwsza wygrywa

Możliwość wymiany blunta na respekt np 1blunt = 7k respektu

Na serwerze Jest wiele osób z S-VIPEM więc tak jak ktoś już kiedyś pisał ciekawie by było dodać do ruletki digla z 1 ammo

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
35 minut temu, |MajK| napisał:

Proponuje dodanie noży dla ct przy zabawie ,,polowanie".

Bardzo wolno sie chodzi z samą awp i ct bardzo często nie ma czasu zabić tt 

 

Na dodatek na tej zabawie taki więzień, który przeżyje polowanie z innym więźniem dostaje po 60 respektu. Nie wiem czy jest to losowa ilość, ale jeśli nie, to przydałoby się to zwiększyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, |MajK| napisał:

Proponuje dodanie noży dla ct przy zabawie ,,polowanie".

Bardzo wolno sie chodzi z samą awp i ct bardzo często nie ma czasu zabić tt 

 

jakby się dało to żeby dodać noże, które nie zadają dmg bo to będzie za op na blisko tylko takie, żeby móc dogonić tt

  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, |MajK| napisał:

Proponuje dodanie noży dla ct przy zabawie ,,polowanie".

Bardzo wolno sie chodzi z samą awp i ct bardzo często nie ma czasu zabić tt 

 

Z ct mogło z noża zabijać tt więc bez sensu. O to chodzi, żeby tak wolno biegać. Gra byłaby za łatwa

Edytowane przez Son of the Scream
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrócić do sumy obstawiania pojedynków 500 respektu bo za te 100 to nikomu się nie chce obstawiać

A jeżeli za łatwo zarabia się respekt to wróćmy do 300$ ;v

Edytowane przez Akane
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności