Skocz do zawartości

[JB CS:GO] Propozycje Ogólne


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Sleyu napisał:

Jezeli mamy juz te obstawianie za 100 respektu to proponuje obnizyc ceny ulepszen w gangu i jedenj godziny imunitetu.

bez sensu i co znowu nabije się full gang jak w 3 miesiące jak w 4 edzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Akane napisał:

A jeżeli za łatwo zarabia się respekt to wróćmy do 300$ ;v

Dlatego to usuneli bo było totalnie bez sensu 

Po co mieli by to znowu dodawać?

Jak dla mnie 250 Respektu na obstawianu byłoby optymalnym pomysłem

  • Like 1
  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Akane napisał:

Wrócić do sumy obstawiania pojedynków 500 respektu bo za te 100 to nikomu się nie chce obstawiać

 

ta bez kitu respekt za obstawianie to jest jakis niesmieszny zart teraz granie zeby zdobywac respekt to jest wyzysk, przeciez to zejdzie cale zycie na  zdobycie go na ulepszenie rasy ew. kupienie blunta a jezeli chodzi o to zeby gangi nie byly wymaksowane po 3 miesiacach mozna podniesc koszty ulepszen i tyle ;}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, RozjeżdżamWasSmartem napisał:

ta bez kitu respekt za obstawianie to jest jakis niesmieszny zart teraz granie zeby zdobywac respekt to jest wyzysk, przeciez to zejdzie cale zycie na  zdobycie go na ulepszenie rasy ew. kupienie blunta a jezeli chodzi o to zeby gangi nie byly wymaksowane po 3 miesiacach mozna podniesc koszty ulepszen i tyle ;}

Jakie ty głupoty tutaj wypisujesz to ja nie wiem. Problem jest właśnie taki, że z obstawianiem po 500 trudno było wymaksować gang, co dopiero teraz..

Ja osobiście jestem za tym, aby zwiększyć mnożnik respektu we wszystkich zabawach i za zabójstwa, oraz zmienieniem ulepszenia w gangu z "Hajs za zabicie" na "Respekt za zabicie". Te gangi zbyt trudno się ulepsza, co dopiero jak każdy chce rasę ulepszyć. DODATKOWO można by przedłużyć "nocny" mnożnik respektu x2 do godziny 10:00 imo.

  • Like 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, SnuFFy napisał:

Jakie ty głupoty tutaj wypisujesz to ja nie wiem. Problem jest właśnie taki, że z obstawianiem po 500 trudno było wymaksować gang, co dopiero teraz..

 

ty chyba po wiadrze jestes w poprzednim sezonie kilka miesiecy przed koncem 3/4 gangów miało na fulla poulepszane wszystko i nie bylo w tym nic trudnego zeby ulepszac gang oraaz nie było co z respektem robić, ale  jak już tak bardzo trudno bylo ulepszac wszystko, że sie pociłeś przy zdobywaniu respektu to mozna znowu dodac te 500 respektu i zostawic koszty ulepszen w gangu, wyszloby i tak lepiej niz jest teraz bo za 100 respektu miną stulecia zanim cookolwiek rozwinie się w gangu.

  • Haha 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dodać pojedynek na AK47

Zmienić piosenki na niektórych zabawach. Jeśli opiekun się zgodzi to mogę podesłać.

 

Widzę, że nie rozumiecie schematu. Chciałbym, aby zostały dodane tylko AK47 ze względu na to, że jest to najczęściej używana broń w CS:GO, tuż pod deaglu. Tapy z kałacha to nic trudnego, a fajnie by to wyglądało na pojedynkach, zwłaszcza, że SC nie byłoby aż takie mocne na tym pojedynku, jak jest na każdym innym niż wabiki. Dodanie pojedynku z M249? Totalna głupota wg mnie. Dodawanie glocków? Są już uspy, więc po co? Nie ma żadnego pojedynku na karabin. Zresztą co złego w tym, że jest dużo pojedynków?

Dodałbym również możliwość mylenia na takich zabawach jak Sajmon mówi. Czemu? Bo na tym ta zabawa polega, i czemu miałby być ten zakaz w takich zabawach.

Edytowane przez SnuFFy
  • Like 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SnuFFy napisał:

Dodać pojedynek na AK47

Jak Snuffik proponuje dodać pojedynek na AK47 to ja proponuje dodać pojedynek na M249(pestki są celne XD)oraz odpowiednik uspa po stronie tt-Glock.

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sleyu napisał:

Jak Snuffik proponuje dodać pojedynek na AK47 to ja proponuje dodać pojedynek na M249(pestki są celne XD)oraz odpowiednik uspa po stronie tt-Glock.

Nie za dużo już tych pojedynków? Za Chwilę będą pojedynki na każdą broń bo jak ak to i m4, a jak jest krowa to i negeva trzeba dodać.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie pomyślałem a może by usunąć superciężką i ciężką kamizelke dla ct jest troche przesadzona zwłaszcza na pojedynkach i tt ma odrazu mniejsze szanse bo musi wpakować 2 razy więcej w ct który ją nosi na pojedynku kto za :D?

 

 

To może jeżeli się da ustawić limit do ilu osób w CT można ją kupować tak jak powiedziałeś np do 2 jak już 3 osoby zablokować bo jednak 3-4 CT w supercierzkiej to przesada 

Edytowane przez ZbigniewStonoga
  • Haha 1
  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, kamizelki powinny zostać. Tym bardziej, gdy jest jedna lub dwie osoby w CT, na 20 TT, to ciężko to ogarnąć, a kamizelka jest zawsze jakimś wsparciem.

Edytowane przez yuki
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ZbigniewStonoga napisał:

Tak sobie pomyślałem a może by usunąć superciężką i ciężką kamizelke dla ct jest troche przesadzona zwłaszcza na pojedynkach i tt ma odrazu mniejsze szanse bo musi wpakować 2 razy więcej w ct który ją nosi na pojedynku kto za :D?

 

 

To może jeżeli się da ustawić limit do ilu osób w CT można ją kupować tak jak powiedziałeś np do 2 jak już 3 osoby zablokować bo jednak 3-4 CT w supercierzkiej to przesada 

Jeżeli tt całą gromadą buntują się to ta supercięzka pomoże ctkom. Nie ma sensu jej usuwać to jest jedyna ochrona dla CT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że SC jest niezbędna. Nie ma na serwerze osoby, która ogarnęła by bunt sama na 20 osób, bez tej o to kamizelki, no chyba, że TT wgl by się nie buntowało, co jest mało prawdopodobne. Można by  ją znerfić, ale po co? Jedne dobrze wyprowadzone full auto z AK albo 4 pestki i taki CT leży. Dodanie możliwości zwiększenia DMG na runde TT, takie coś co ma do kupienia CT w sklepie, co sądzicie o tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, SnuFFy napisał:

Dodanie możliwości zwiększenia DMG na runde TT, takie coś co ma do kupienia CT w sklepie, co sądzicie o tym?

Nie widzę sensu, jeśli ktoś by wygrał pojedynek i wybrał sobie zabawę, to następnego dnia, zanim CT by ją dało, każdy by to kupował. Według mnie naostrzenie noża wystarczy.

  • Like 3
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje dodać zabawę "Wyścig Noża" (nazwę trzeba doprecyzować XD).Polegała by ona na tym-każdy ma tylko i wyłącznie nóż i z życiem mozna to zrobić na 2 sposoby-albo kazdy ma 30 hp i jest na hita z prawego(co bylby balansem z svipem)albo po prostu zostawic to standardowe hp i svip ma latwiej. :D

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Sleyu napisał:

Proponuje dodać zabawę "Wyścig Noża" (nazwę trzeba doprecyzować XD).Polegała by ona na tym-każdy ma tylko i wyłącznie nóż i z życiem mozna to zrobić na 2 sposoby-albo kazdy ma 30 hp i jest na hita z prawego(co bylby balansem z svipem)albo po prostu zostawic to standardowe hp i svip ma latwiej. :D

sleyu ale po co dodawać zabawe która jest boxem? XDDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sklejek jezeli zablokujesz uderzenia z lewego,masz 30 hp i mozesz tylko z prawego i KAZDY sie zabija to mi sie nie wydaje zeby to byl box,byloby to biedne sv,ktore dzialalo tak samo jak nie bylo broni,tylko,że mogłeś zabić ct.

Edytowane przez Sleyu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Sleyu napisał:

Proponuje dodać zabawę "Wyścig Noża" (nazwę trzeba doprecyzować XD).Polegała by ona na tym-każdy ma tylko i wyłącznie nóż i z życiem mozna to zrobić na 2 sposoby-albo kazdy ma 30 hp i jest na hita z prawego(co bylby balansem z svipem)albo po prostu zostawic to standardowe hp i svip ma latwiej. :D

To już latający skaut miał więcej sensu i byłby łatwiejszy do zrobienia niż ta zabawa. Jak dla mnie nie ma ona sensu.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kyz.! napisał:

Proponuje dodać do elity serwera konkurencje: Najlepszy pojedynkowicz.

Do elity mozna byloby dodac lepsze kategorie. Jest tam juz takie cos jak najlepszy gracz, wiec nie ma sensu dodawac akurat takie czegos. Ja bym osobiscie powrocil z co piatkowa/sobotnia mafią.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto by dodać do regulaminu przy karniakach w  celi dając już tego karniaka powiedzieć co robi się źle, być może osoba w celi niedoslyszala jednego polecenia i strażnik zamiast mówić: popraw się, lepiej aby mówił co ma poprawić.  Wtedy gdy tego nie ma poprostu nie ma sensu dawać karniaków, bo ludzie mówią popraw się i po 2 karniakach i tak zabijają i potem jest tylko: nie poprawileś się.

  • Like 3
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Propozycja zabawy

Nie widziałem jej na serwerze, ale jeśli jest to z góry przepraszam.

Kurczaki - TT zamieniają się w kurczaki (dosłownie dostają model kurczaka) i uciekają przed CT, którzy dostają losowego shotguna.

TT mają zakaz kampienia

Ostatni żyjący TT ma życzenie

Można by jeszcze dodać do tego tą muzyczke z kurczakami xd

Kiedyś na pewnym JB jak grałem to złożyłem propozycje na taką zabawe i została przyjęta i była ogrywana mam nadzieje że tu też tak będzie :)

Edytowane przez Tayschrenn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności