Jump to content

Elegancki Memek

Użytkownik
 • Content Count

  75
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 • Time Online

  23h 3m 53s

Elegancki Memek last won the day on September 23

Elegancki Memek had the most liked content!

Community Reputation

54 Dobry

About Elegancki Memek

 • Rank
  Użytkownik

Informacje o Profilu

 • Nick
  Elegancki Memek
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Steam Custom URL
  STEAM_0:0:106049773

Recent Profile Visitors

648 profile views
 1. Oddalałeś się od grupy, wszyscy zrozumieli tylko nie ty z Mitroxem, uznano za próbe buntu. Tyle do Twojej skargi odemnie. Co do Mikyego to zostałeś ożywiony - mój błąd. Miałem na SCOPE myślałem, że tam podszedłeś.
 2. Słuchaj, ale każdy gracz serwera może wejść na forum przejrzeć i zagłosować na to, aby nie usuwać Snow Wara, a osoby które chciały usunięcia tej zabawy po prostu wbiły i zagłosowały. Każdy ma takie same prawa.
 3. @Peter Po skontaktowaniu się z Freshem - zostawiamy.
 4. Nadrobiłeś to czego Ci brakowało. Wydaje mi się, że nadajesz się na to stanowisko. Spełniasz wymagania. Na Tak - powodzenia. Pozdrawiam Przemek
 5. Wbijając na serwer i pisząc: "Jebać ten serwer" i wychodzenie z niego uciekając od konsekwencji? Należało Ci się. //EDIT; Ostatnio dostałeś bana na CT i teraz wbijasz i obrażasz serwer i teraz oczekujesz na UB? Dodatkowo chciałbym dodać, że po tym zacząłeś pisać do administratorów obrażając mnie.
 6. Wydaje mi się, że znamy się Maksiu wystarczająco. Wiem jaką jesteś osobą i moim zdaniem jestem dać Ci szansę. Sprawowałeś się nienagannie i nie było żadnych wobec Ciebie wątpliwości, lecz jest jedno ultimatum. Musiałbyś się naprawdę mocno postarać i pokazać, że możesz wrócić do poprzedniej aktywności jak i innych Twoich aspektów dostając szanse powrotu. Tyle odemnie. Pozdrawiam Przemek.
 7. ● Najlepszy prowadzący na serwerze: @patrik ● Najlepszy gracz serwera: @Makselele ● Najbardziej aktywna osoba na serwerze: @c9nn ● Najlepszy administrator: @PortiZ ● Najlepszy strażnik: @Toxic1 ● Osoba z najlepszym poczuciem humoru: @aassingo ● Najbardziej rozpoznawalna osoba na serwerze: @KonWoy ● Najaktywniejsza osoba w dziale JB CS:GO : @SnuFFy ● Największa gaduła na serwerze: @ptakilatajakluczem ● Najbardziej denerwująca osoba na serwerze: @Huczin ● Najlepszy buntownik na serwerze: @Doro ● Najmniej buntujący się więzień: @cyprianeq ● Najbardziej kreatywna osoba na serwerze: @Toxic1 ● Najlepszy gang serwera: JBAllStars ● Największy lizus serwera: @offen ● Największy zgrywus na serwerze: @aassingo ● Największy mądrala serwera: @c9nn
 8. Jestem na Nie. Jesteś osobą kontrowersyjną próbującą każdemu robić pod górkę i szukać błędów. Pewnego razu przez cały dzień próbowałeś znaleźć na mnie jakiś haczyk aby tylko i wyłącznie "udupić" mnie. Takie zachowanie można porównać z dzieckiem które próbuje tylko i wyłącznie zrobić komus na złość aby mieć z tego pożytek. Tak raczej nie powinien zachowywać się przyszły strażnik. Dodatkowo przeklinasz bardzo i nie możesz się od tego powstrzymać. Tak jak pisałem wyżej. Jestem bardzo daleko za tym aby dać Ci szansę. W dalekiej, dalekiej przyszłości jak zmienisz zachowanie I nastawienie to możliwe że będę na tak.
 9. Mutacja i wszystkie inne aspekty jest okej, ale spoglądając w Twoje gameme widać, że niedawno wróciłeś na serwer. Zapoznaj się z wiekszą ilością osób na serwerze, a wtedy napisz jeszcze raz podanie.
 10. 1. Twój nick: Elegancki Memek 2. Serwer na którym masz admina(gdy trzeba) : Jailbreak 3. Ranga: Admin 4. Link do tematu (potwierdzenie) :
 11. Jeśli będzie naprawdę dużo chętnych to jeśli będzie potrzeba to zorganizujemy 2 turę dla osób które nie brały udziału w pierwszej turze.
 12. Uważam że Patryk nadajesz się na owe stanowisko. Jesteś osobą miłą, pomocną i do tego spełniasz potrzebne wymagania. Posiadałeś rangę. Jak dla mnie za okresem próbnym. ;3
 13. Imię: Przemysław Nick: Elegancki MemkiZ Wiek: 17 Znajomość SourceBans (1-10): 8,5 Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi: To zależy od dnia wiadomo, jak każdemu człowiekowi może coś wypaść, lecz codziennie jestem minimalnie 2-3 godzinki na serwerze. Jeśli mam sporo czasu wolnego to jestem w stanie poświęcić wiele wiele więcej. Staż na serwerze: Zdarzały się przerwy krótsze i dłuższe, aktualnie za 3 dni wskoczy mi 3 rocznica od kiedy jestem tutaj na owej platformie. STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561198172365274 Czy miałeś na innej sieci [email protected] lub [email protected](podaj nazwy, bez linków): Nie posiadałem. Co zmieniłbyś na serwerze posiadając Opiekuna?: Uzyskując posadę zastępcy opiekuna zacząłbym najpierw od samego wnętrza - najważniejszej rzeczy na każdym możliwym serwerze czy także gry. Ekipa serwera, czyli administracja. Jest to aspekt, który powinien być najbardziej zgrany bez żadnych kłótni pomiędzy sobą czy innych przeróżnych sytuacji, które wynikają. Druga sprawa to społeczność na serwerze, wiadomo jako wysoko postawiona osoba na serwerze od razu przeszedłbym do szczegółów i spróbował złapać jak najlepszy kontakt z osobami w sprawie działania serwera - co trzeba zmienić co dodać. To także jest jeden z najważniejszych ''wagoników", który nie powinien być odstawiany na bok. Chciałbym także skonsultować razem z całą społecznością wiele kontrowersyjnych podpunktów w regulaminie i przedstawić je ponownie z jak najlepszej strony, aby były one rozjaśnione. Przejdę teraz do mało ważnych rzeczy, lecz także potrzebnych na serwerze to eventy. Chciałbym ruszyć z przeróżnymi inicjatywami dla społeczności, umilać im grę. Wyrwać się z tej monotonii. Wydaję mi się, że udało mi się wypisać w bardzo wielkim skrócie to co chciałem oddać z siebie. Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Pełnie aktualnie rolę strażnika na serwerze. Dlaczego akurat Ty: Na chwilę obecną pełnie funkcję strażnika na serwerze. Z opinii społeczności na serwerze jestem osobą miłą i pomocną. Kilka punktów wyżej przedstawiłem sporą listę rzeczy, którą chciałbym wcielić w serwer. Bardzo cenie w sobie mój optymizm - zawsze jestem do wszystkiego nastawiony pozytywnie. Jeśli uzyskałbym odpowiednią szansę jestem w 99% pewny, że byłbym w stanie wykonać to co przedstawiałem. Jestem w stanie poświęcić bardzo dużą ilość czasu, żeby się to udało. Moim zdaniem uważam, że to co chciałem przekazać to przekazałem. Nie pozostaje mi nic innego jak czekać i prosić o pozytywne rozpatrzenie mojego podania. Pozdrawiam Przemek
 14. Dodać kontrabandę, która dawała by double jumpa takiego jak ma svip, zmniejszyło by to trochę różnice pomiędzy SVIP a zwykłym graczem.
 15. 1. Twój nick: Elegancki MemkiZ 2. Serwer na którym masz admina(gdy trzeba): JB 3. Ranga: Guard 4. Link do tematu (potwierdzenie):
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines