Jump to content

Elegancki Memek

Użytkownik
 • Content Count

  75
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 • Time Online

  23h 19m 35s

Elegancki Memek last won the day on September 23 2019

Elegancki Memek had the most liked content!

Community Reputation

54 Dobry

About Elegancki Memek

 • Rank
  Użytkownik

Informacje o Profilu

 • Nick
  Elegancki Memek
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Steam Custom URL
  STEAM_0:0:106049773

Recent Profile Visitors

790 profile views
 1. Oddalałeś się od grupy, wszyscy zrozumieli tylko nie ty z Mitroxem, uznano za próbe buntu. Tyle do Twojej skargi odemnie. Co do Mikyego to zostałeś ożywiony - mój błąd. Miałem na SCOPE myślałem, że tam podszedłeś.
 2. @Peter Po skontaktowaniu się z Freshem - zostawiamy.
 3. Nadrobiłeś to czego Ci brakowało. Wydaje mi się, że nadajesz się na to stanowisko. Spełniasz wymagania. Na Tak - powodzenia. Pozdrawiam Przemek
 4. Wbijając na serwer i pisząc: "Jebać ten serwer" i wychodzenie z niego uciekając od konsekwencji? Należało Ci się. //EDIT; Ostatnio dostałeś bana na CT i teraz wbijasz i obrażasz serwer i teraz oczekujesz na UB? Dodatkowo chciałbym dodać, że po tym zacząłeś pisać do administratorów obrażając mnie.
 5. Wydaje mi się, że znamy się Maksiu wystarczająco. Wiem jaką jesteś osobą i moim zdaniem jestem dać Ci szansę. Sprawowałeś się nienagannie i nie było żadnych wobec Ciebie wątpliwości, lecz jest jedno ultimatum. Musiałbyś się naprawdę mocno postarać i pokazać, że możesz wrócić do poprzedniej aktywności jak i innych Twoich aspektów dostając szanse powrotu. Tyle odemnie. Pozdrawiam Przemek.
 6. ● Najlepszy prowadzący na serwerze: @patrik ● Najlepszy gracz serwera: @Makselele ● Najbardziej aktywna osoba na serwerze: @c9nn ● Najlepszy administrator: @PortiZ ● Najlepszy strażnik: @Toxic1 ● Osoba z najlepszym poczuciem humoru: @aassingo ● Najbardziej rozpoznawalna osoba na serwerze: @KonWoy ● Najaktywniejsza osoba w dziale JB CS:GO : @SnuFFy ● Największa gaduła na serwerze: @ptakilatajakluczem ● Najbardziej denerwująca osoba na serwerze: @Huczin ● Najlepszy buntownik na serwerze: @Doro ● Najmniej buntujący się więzień: @cyprianeq ● Najbardziej kreatywna osoba na serwerze: @Toxic1 ● Najlepszy gang serwera: JBAllStars ● Największy lizus serwera: @offen ● Największy zgrywus na serwerze: @aassingo ● Największy mądrala serwera: @c9nn
 7. Jestem na Nie. Jesteś osobą kontrowersyjną próbującą każdemu robić pod górkę i szukać błędów. Pewnego razu przez cały dzień próbowałeś znaleźć na mnie jakiś haczyk aby tylko i wyłącznie "udupić" mnie. Takie zachowanie można porównać z dzieckiem które próbuje tylko i wyłącznie zrobić komus na złość aby mieć z tego pożytek. Tak raczej nie powinien zachowywać się przyszły strażnik. Dodatkowo przeklinasz bardzo i nie możesz się od tego powstrzymać. Tak jak pisałem wyżej. Jestem bardzo daleko za tym aby dać Ci szansę. W dalekiej, dalekiej przyszłości jak zmienisz zachowanie I nastawienie to możliwe że będę na tak.
 8. Mutacja i wszystkie inne aspekty jest okej, ale spoglądając w Twoje gameme widać, że niedawno wróciłeś na serwer. Zapoznaj się z wiekszą ilością osób na serwerze, a wtedy napisz jeszcze raz podanie.
 9. 1. Twój nick: Elegancki Memek 2. Serwer na którym masz admina(gdy trzeba) : Jailbreak 3. Ranga: Admin 4. Link do tematu (potwierdzenie) :
 10. Uważam że Patryk nadajesz się na owe stanowisko. Jesteś osobą miłą, pomocną i do tego spełniasz potrzebne wymagania. Posiadałeś rangę. Jak dla mnie za okresem próbnym. ;3
 11. Imię: Przemysław Nick: Elegancki MemkiZ Wiek: 17 Znajomość SourceBans (1-10): 8,5 Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi: To zależy od dnia wiadomo, jak każdemu człowiekowi może coś wypaść, lecz codziennie jestem minimalnie 2-3 godzinki na serwerze. Jeśli mam sporo czasu wolnego to jestem w stanie poświęcić wiele wiele więcej. Staż na serwerze: Zdarzały się przerwy krótsze i dłuższe, aktualnie za 3 dni wskoczy mi 3 rocznica od kiedy jestem tutaj na owej platformie. STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561198172365274 Czy miałeś na innej sieci [email protected] lub [email protected](podaj nazwy, bez linków): Nie posiadałem. Co zmieniłbyś na serwerze posiadając Opiekuna?: Uzyskując posadę zastępcy opiekuna zacząłbym najpierw od samego wnętrza - najważniejszej rzeczy na każdym możliwym serwerze czy także gry. Ekipa serwera, czyli administracja. Jest to aspekt, który powinien być najbardziej zgrany bez żadnych kłótni pomiędzy sobą czy innych przeróżnych sytuacji, które wynikają. Druga sprawa to społeczność na serwerze, wiadomo jako wysoko postawiona osoba na serwerze od razu przeszedłbym do szczegółów i spróbował złapać jak najlepszy kontakt z osobami w sprawie działania serwera - co trzeba zmienić co dodać. To także jest jeden z najważniejszych ''wagoników", który nie powinien być odstawiany na bok. Chciałbym także skonsultować razem z całą społecznością wiele kontrowersyjnych podpunktów w regulaminie i przedstawić je ponownie z jak najlepszej strony, aby były one rozjaśnione. Przejdę teraz do mało ważnych rzeczy, lecz także potrzebnych na serwerze to eventy. Chciałbym ruszyć z przeróżnymi inicjatywami dla społeczności, umilać im grę. Wyrwać się z tej monotonii. Wydaję mi się, że udało mi się wypisać w bardzo wielkim skrócie to co chciałem oddać z siebie. Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Pełnie aktualnie rolę strażnika na serwerze. Dlaczego akurat Ty: Na chwilę obecną pełnie funkcję strażnika na serwerze. Z opinii społeczności na serwerze jestem osobą miłą i pomocną. Kilka punktów wyżej przedstawiłem sporą listę rzeczy, którą chciałbym wcielić w serwer. Bardzo cenie w sobie mój optymizm - zawsze jestem do wszystkiego nastawiony pozytywnie. Jeśli uzyskałbym odpowiednią szansę jestem w 99% pewny, że byłbym w stanie wykonać to co przedstawiałem. Jestem w stanie poświęcić bardzo dużą ilość czasu, żeby się to udało. Moim zdaniem uważam, że to co chciałem przekazać to przekazałem. Nie pozostaje mi nic innego jak czekać i prosić o pozytywne rozpatrzenie mojego podania. Pozdrawiam Przemek
 12. Dodać kontrabandę, która dawała by double jumpa takiego jak ma svip, zmniejszyło by to trochę różnice pomiędzy SVIP a zwykłym graczem.
 13. 1. Twój nick: Elegancki MemkiZ 2. Serwer na którym masz admina(gdy trzeba): JB 3. Ranga: Guard 4. Link do tematu (potwierdzenie):
 14. 1. Nick: Elegancki MemekiZ 2. Imię: Przemysław 3. Wiek: 17 4. Znajomość Sourcebans (1-10): 9/10 5. Sprawny i działający mikrofon**: Oczywiście 6. Składka (TAK/NIE): Chyba tak 7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/597802 8. Parę słów o sobie **: Siema, jestem Przemysław. Pochodzę z województwa Kujawsko-Pomorskiego. Uczęszczam do Liceum ogólnokształcącego już drugi rok. Posługując się opiniami znajomych i osób trzecich jestem osobą miłą jak i komunikatywną. Wiadomo jak każdy człowiek też się denerwuje i czasami delikatnie podniosę głoś, ale wydaje mi się, że to normalne. Spędzam dużo czasu także na innych grach tj. Metin2, Apex czy League of Legends. Mam jedną wadę, na którą pracuje od dawna - jest to ulegliwość, ale wydaje mi się że nie jest aż tak źle, lecz trzeba szukać minusów w plusach. Po około trzech tygodniach postanowiłem z powrotem spróbować swoich sił i napisać podanie na strażnika. 9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**: Wydaje mi się, że mógłbym zasilić swoją osobą administracje, a przy tym pomóc przy serwerze. Wydaje mi się, że jestem w stanie z moją aktywnością i znajomością regulaminu pomóc. 10. Steam_ID: 0:0:106049773 11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-4h dziennie, lecz zapewne nawet więcej, ale te 3 godzinki jestem w stanie być codziennie. 12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): 15-18 w dni robocze i później wieczorem, a w weekend to zależy od pracy, ale najczęściej rano i wieczorem. 13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1500h + 500h na innym koncie z czego 440h na serwerze. 14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE): Tak 15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Na owej platformie nie, lecz zdarzało się mieć stanowisko na innych serwerach czy grach.
 15. Elegancki Memek

  Propozycje

  W tym w dziale JB nie ma; 3.19 Wszystkie polecenia wykonujemy jak najszybszą drogą. (nie ociągamy się) Poprawione
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines