Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga na takilourobishou (karygodne zachowanie)


em90

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: eM aka eMdzej


2.Nick gracza który zawinił: Takilourobishow

3.Gracz : takilourobishow

4.SID/IP oskarżanego:  "TakiLouRobiShow" 16702 STEAM_0:0:142112698   2 04:46   38    0

5.Data i godzina: 04.10.2015 18 :20

6.Dowody (świadkowie):  rps , dece , kasperovsky , hul!gan , veroon , energy , kurzu

7.Opis sytuacji: No wiec gram na de_train jest końcówka mapy i ewidentnie mam na celowniku owego gościa w którego ląduje amunicje i oczywiście nie zadaje obrazen. Napisałem mu na chacie cytuje "Lou ty ciała nie masz kolego" a on do mnie z tekstem "twoja matka mówiła ze mam dobre ciało" jak się domyślacie ciśnienie +220 i nerwy posłałem piękną wiązankę w jego kierunku ponieważ jego zachowanie było karygodne nie miałem złych intencji po prostu napisałem co sadze o jego modelu w grze. Burkal cos jeszcze typu "kurwa stara" ja tego nie popuszczę... 

 

 

​Proszę o wyciągniecie konsekwencji dla tego gracza takie zachowanie jest karygodne ! 

 

 

/Pozdrawiam administracje 

Andrzej 

Edytowane przez em90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie teksty to w podstawówce można usłyszeć ale nie od kogoś kto ma 20 lat jak Lou.Teksty z typu twoja matka są dziecinne. Widzę że Lou nie widzi różnicy pomiędzy obelgą a komentarzem. eM nie obraził go więc jego obraźliwa odpowiedź była zbędna. I tak będą sprawdzone logi więc zobaczymy.

 

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tutaj za bardzo bardzo mocno chyba pomylił Słowa "TakiLouRobiShow" na miejscu Opiekuna Polaczkaaaaaaa tal bym mu bana z dobre 3 dni od kiedy sie obraża rodziców a do tego eM nic takiego mocnego mu nie powiedział 

 

Pozdrawiam Kierowca Tira V2 i poprosze o bana na 3 dni to za mocne słowa 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyzej. Karygodne zachowanie, bo na rodzicow wjezdzac to juz szczyt prostactwa i dziecinnego zachowania. Jezeli tak bylo jak zostalo to przedstawione to jak najbardziej ban na min. 1 dzien, aby oduczyc tekstow na tak niskim poziomie.


 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, witam dzisiaj strasznie źle się czuje i bylem średnio aktywny sorki ze dopiero teraz odpisuje. Tak zaistniała sytuacja miała miejsce około godziny 18:20 +/- 5minut. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok przynaje to z Cialem napisałem lecz nie miałem złych intencji... Uznałem to za żart jeżeli Cie uraziłem to przepraszam, a to ze "stara" to nie wydaje mi sie ze cos takiego napisalem to chyba Twój taki dodatek. Jezeli kogos urazilem o przepraszam, co zlego to nie ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rychło w czas, mi już przeszło ale takie teksty nie na miejscu tym bardziej w twoim wieku a tekst "kurwa stara" to nie do mnie a do rps "słownie" na jego reakcje bo zwrócił ci uwagę będąc z tobą w team. Napisał ci ze grubo przesadziłeś. Szczerze to ja ci wybaczam ale mam nadzieje ze to ostatni raz i nie mowie tu o sobie a ogólnie, a logi sprawdzić można bo ja nie mam nic do ukrycia. 

 

/wyciągnij wnioski, człowiek uczy się na błędach. Ja jestem normalnym gościem stąd taka reakcja a nie inna.

 

Przeprosiny uznaje za przyjęte 

 

 

Proszę o zamkniecie tematu.

Edytowane przez em90
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności