Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]eM, a jednak


em90

Rekomendowane odpowiedzi


1. Nick: eM aka eMdzej


2. Imię: Andrzej


3. Wiek: 24


4. Twój Gametrack (Link):  http://www.gametracker.com/player/eM%20aka%20Emdzej/31.186.82.184:27691/ <--- cos mi tutaj nie pasuje bo powinno byc eM aka eMdzej a jest tylko eM aka Emdzej i ilosc godzin sie nie zgadza. 


5. Twój Banid (Link/-):  http://banid.pl/sprawdz?sid=0:0:72834046


6. Mikrofon (Tak/Nie): Tak


7. Składka (Tak/Nie): Tak


8. Znajomość AMX (Brak/Dost./Bdb./Wzor./Wzor.+)*: Bdb


9. Staż oraz doświadczenie w grze Counter-Strike 1.6: około 6-7 lat z przerwą 5letnią, grałem za dzieciaka dużo w caffe teraz staż około 4mies. 


10. W jakich godzinach najczęściej grasz?: aktualnie gram 24/7 ponieważ jestem po operacji przy normalnym trybie życiowym z 10-15h tygodniowo możliwe ze więcej 


11. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: aktualnie bardzo dużo a po powrocie do zdrowia około 10-15h tygodniowo 


12. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Większość mnie zna i wie jaki jestem dlatego tez nie będę się tutaj zbytnio rozpisywał. Jestem zawsze pozytywnie nastawiony z dobrym poczuciem humoru :decayed:  ale tez mam rogi i jestem wybuchowy  :tongue2: w sytuacjach krytycznych, gadatliwy i nie przewidywalny, pomocny i przyjacielski. Bardzo dobrze mi się współpracuje z otoczeniem na serwerowni można by powiedzieć ze bezkonfliktowo. Potrafię szybko zareagować przy rożnych rodzajach konfliktów i świetnie mi to wychodzi. Potrafię rozróżnić czita od gracza, bardzo często jestem proszony o interwencje bo panoszy się jakiś skurczybyk wręcz nękany :er: Dawno temu jak grałem w csa bylem adminem na dużej sieci serwerowej i troszeczkę grzebałem w pluginach, jak zawsze bardzo zżyty z ekipa i otwarty ;) to chyba wystarczające argumenty. 


 


/Pozdrawiam, Andrzej  :palacz: 


  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co tam napisales,bo ciemna czcionka i czarne tlo xd Popraw to ^^

Ale jestem na TAK

-ogarniety

-pomocny

-mily

-tylko kulture czasami ogarnij, bo raz na jakis czas cie ponosi xd

 

 

@Edit

Po 1 usun to co do mnie napisales, bo ci odrzuca, a po 2 wszystko mam dobrze, a twoje nie do przeczytania

Edytowane przez mr.Burger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co tam napisales,bo ciemna czcionka i czarne tlo xd Popraw to ^^

 

 

 

U mnie jest wszystko ok mozliwe ze cos u ciebie nie tak. 

 

Nie zwróciłem uwagi ze odpisuje w temacie podania... miałem 3 karty otwarte i chciałem posłać priv msg do burgera ponieważ to on ma problem z opisem podania "tlo tekstu" jeżeli podanie jest już z miejsca skreślone postaram się w miarę możliwości odrobić szybko warna i złoże podanie jeszcze raz. Zbieg okolicznosc i nie dopatrzenie z mojej strony, wybaczcie. 

Edytowane przez em90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak :D wymagania spełnia, nie zauwazylam problemow z nim ( czasami wybuchowy, ale tak jak wyzej napisal kazdy ma cos za uszami). Poswieci teraz duzo czasu na serwer wiec moze sie przydac. Proponuje okres probny, aby zobaczyc jak sie bedzie sprawowal. I fajnie by było jakbyscie przymkneli oko na wypowiedz we własnym podaniu, bo chlopaka moze jeszcze narkoza trzyma, a bez sensu, zeby skladal za tydzien jak jest odpowiednia osoba na to stanowisko m.in ze wgledu na WIEK.


Pozdrawiam $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.<br />Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.<br /><br />Twoje podanie zostało odrzucone.<br />Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.<br /><br />Pozdrawiamy<br />Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności