Jump to content
Sign in to follow this  
BKR

Zmiany w składzie Hellraisers!

Recommended Posts

hr_cs6.png

Hellraisers potwierdziło, że do ich składu dołączą Tomáš “oskar” Šťastný oraz Martin “STYKO” Styk.

Dwójka nowych zawodników zasila skład HR zaledwie 24 godziny po tym, jak na jednym z forów Counter Strike’a ujawniono, że obaj zostali przyjęci na okres próbny.

Tomáš “oskar” Šťastný i Martin “STYKO” Styk przyłączyli się do ukraińskiej formacji bez kosztów dla organizacji, gdyż ich były skład zaprzestał współpracy z czeskim Fraternitas ze względu na rzekome zaległości w wypłatach.

Duet zastąpi w HellRaisers Daurena “AdreN” Kystaubayeva oraz Rustema “mou” Telepova ze względu na wygaśnięcie ich kontraktów z organizacją. Mogą oni swobodnie szukać nowej drużyny i od razu kontynuować swoją przygodę z profesjonalnym Counter Strikiem.

Tomáš “oskar” Šťastný w kilku słowach skomentował początek swojej nowej drogi w CS:

“Jestem bardzo szczęśliwy, że jestem w drużynie HellRaisers. W końcu mam możliwość pokazania swoich umiejętności i zrobię wszystko, aby HR wróciło do swojej najlepszej formy”

Nowy skład drużyny HellRaisers prezentuje się następująco:

Kirill “ANGE1” Karasiow

Emil “kUcheR” Akhundov

Tomáš “oskar” Šťastný

Martin “STYKO” Styk

Aleksandr “s1mple” Kostyliev (stand-in)

Na czarnym tle jest wszystko ładnie przynajmniej dla mnie xD

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Powód: Brak aktywności.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines