Skocz do zawartości

Meeting FFA elita


em90

Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw, to się zajmijcie serwerem żeby był na należytym poziomie a nie, takie coś organizujecie.







Może to , że zajmujcie się gównianymi moim zdaniem gównianymi sprawami, zamiast ogarniać i ratować (póki się jeszcze da) serwer, to sobie organizujecie 'koleżeńskie' spotkanie? Po prostu kpina. Przypominam , że gdyby nie ten serwer to nie znaliście byście się zapewne wcale. Ja osobiście wolałbym się spotkać jak serwer będzie na wysokim poziomie żeby było chociaż co uczcić.

Edytowane przez Pawel.?
Opcja "edytuj", jeśli pragniesz coś dodać, nie rób zbędnego spamu. Tylko ostrzeżenie słowne.
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma serwer do spotkania koleżeńskiego bo nie rozumiem? Wydaje mi się ze każdy tutaj wolałby się zając życiem prywatnym, dajmy tutaj spotkać się, niż bawić się w ogarnianie serwera, zresztą zająć się serwerem musi Opiekun bądź Administracja wyższa, a Admini mogą jedynie pomoc w pilnowaniu porządku :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kacperek dobrze prawisz :)

tyle, ze trzeba sprowadzic na serwer wiecej graczy zareklamowac go:)

 

dlatego nalezy moze zrobic roszady z mapkami i jakos zachecic ludzi do powrotu na serwer:)

 

Opiekunowie powinni czesciej bywac i grac troche na serwier zeby pokazac sie dla swoich fanow :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw, to się zajmijcie serwerem żeby był na należytym poziomie a nie, takie coś organizujecie.

 

 

 

 

 

 

 

Może to , że zajmujcie się gównianymi moim zdaniem gównianymi sprawami, zamiast ogarniać i ratować (póki się jeszcze da) serwer, to sobie organizujecie 'koleżeńskie' spotkanie? Po prostu kpina. Przypominam , że gdyby nie ten serwer to nie znaliście byście się zapewne wcale. Ja osobiście wolałbym się spotkać jak serwer będzie na wysokim poziomie żeby było chociaż co uczcić.

Jeżeli mogę dodać swoje trzy grosze to odniosę się do sprawy opiekuna serwera. W jaki sposób mam aspektować postępowanie osób z wyższą rangą jeżeli argumentując brakiem aktywności ludzi na serwerze wyrzuciliście opiekuna serwera "Polaczka" który jako jedyny trzymał serwer i pomagał/ wprowadzał Shanell na posadę? Bez konwersacji, z dziwnym uzasadnieniem po prostu skreśliliście gościa nie patrząc wstecz i na to ile zrobił dobrego dla serwerowni. Ja od siebie dodam ,że jest teraz czas przedświąteczny i są sprawy ważne i ważniejsze jak np. rodzina za pewne większość mnie poprze ale każdy ma swoje zdanie. Aktywność graczy spadła pod koniec listopada? Wyciągnęliście z tego wnioski? spotkaliście się na tsie by to obgadać? czy osoby z wyższą rangą zrobiły coś w tym kierunku ? Rozmowa, rozmowa i jeszcze raz rozmowa od wieki wieków pomaga zniwelować problem jak i podjąć decyzje działania. Czego oczekujecie od adminów serwera? Możemy reklamować, pilnować porządku na serwerze, co więcej... ? Nie mamy do tego uprawnień. Proszę o racjonalny tok rozumowania. "Rzymu nie zbudowali w jeden dzień" tak samo jeżeli chcecie osiągnąć coś na siłę nie dając nic od siebie w tym także brak zaangażowania to z gówna bata nie ukręcisz. Takie jest moje zdanie w tym temacie.  Dam przykład rozwiązywania problemów jak ja to robię w firmie, jeżeli coś mi nie pasuje, widzę ze pracownicy olewają lub nie wykonują swojej pracy sumiennie to biorę takiego gościa na dywanik i rozmawiam co jest przyczyną, dlaczego tak się dzieje, co możemy zrobić w tym kierunku, jak ci pomoc(jeżeli jest problem np. finansowy) gdybym skreślał ludzi od tak nikt by ze mną nie pracował i gdybym nie pilnował jakości towaru jak i firmy szybko bym zbankrutował i stracił wyrobioną renomę.... Mogę wam pomoc znaleźć wspólny język i podjąć kroki działania a przede wszystkim pamiętajcie o tym ,że najważniejsza jest reklama! 

 

 

 

 

 

 

 

 

/Pozdrawiam, Andrzej

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie mieliście takiego zainteresowania serwerem wcześniej, przed degradacją polaczka a na serwerze panował totalny chaos.

Nie dostawaliśmy z Karolem żadnych informacji o serwerze aż w końcu sami musieliśmy coś z tym zrobić. Bo najlepiej to jest gadać a nic nie robić a potem mieć tylko pretensje do administracji i do naszych działań.

 

Jeśli ktoś nie wywiązuje się z posady to ja traci nie możemy pozwolić na takie sytuacje.

 

Myślę że tak samo będziecie zainteresowani serwerem gdy będziemy budować go od nowa :)

I my nikogo nie skreślamy jeśli Polaczekkk będzie dalej zainteresowany tym serwerem i będzie chciał pomagać w rozbudowie jego odzyska opiekuna.

Na dzień dzisiejszy to ja będę zajmował się serwerem razem z Shanell, bo trzeba ten serwer odbudować na nowo.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności