Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Admin "Algade" ?


Algade

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Algade 
2. Imię: Kacper 

3. Wiek: 17
4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): Amx mam opanowany więc bez problemu sobie dam radę  ( 7/10)
5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak
6. Składka (Tak/Nie): Płacę miesięcznie za Vipa i Premium ( Kapitan ) więc postaram się pogadać z James0v'em by pozostało 22 zł miesięcznie .
7. Link do swojego GT**: 


8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem:  Jestem rozsądny , kulturalny ( wiadomo , że każdego czasami poniosą nerwy ) , często gram na serwerze , staram się być pomocny jak tylko mogę  , znam od deski do deski regulamin serwera jak i forum .  Jestem tutaj niestety krótko ponieważ tylko szesnaście dni ale na pewno zostanę tutaj na bardzo długo . 

9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Niestety nie posiadam :(
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: W weekendy do 5/6 godzin , a w tygodniu codziennie wieczorami po 2/3 godziny ( zależy od szkoły ) 
11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Dni robocze ( 17/18 i 22/24) weekendy ( zależy czy mam pracę , naukę więc siedzę różnie )
12. Staż w grze counter strike 1.6 : 5 lat 
13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ) : Byłem adminie niejednokrotnie , zawsze sobie radziłem . W całym stażu bycia adminem na różnych serwerowniach przez najbliższe 2 lata nie miałem ani jednej skargi . 

 

Wymagania 

Ukończone 15 lat -  

Przynajmniej 20 godzin spędzonych na serwerze - 
Zachowanie kultury na serwerze -(czasami każdemu pójdą nerwy , ale zawsze staram się je opanować ) 

Przynajmniej 10 sensownych postów na forum -  ( nadal będą rosnąć )
Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń) - 
Posiadanie mikrofonu - 
Składka za admina 11,07 zł SMS (istnieją wyjątki. Wystarczy napisać do opiekuna) - Tak jak powyżej postaram się dogadać z James0v ( najwyżej zrezygnuje z Kapitana i będę płacił za admina )

 

P.S  Nie składałem podania w szybkiej rekrutacji , ponieważ chcę zasłużyć na tą rangę dzięki opinii innych użytkowników. 

Edytowane przez Algade
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie że na TAK.

 

- Aktywnosc była przed przerwą dobra i myslę że teraz też tak będzie.

- Ogarnięty i kulturalny

- Składka na admina jest jednorazowa.

- Mikrofon (chodz nigdy cie nie słyszałem abys cos mówił jak ja grałem)

- Wielki staż

- Doswiadczenie w AMX więc napewno sobie poradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Pan powyżej zaczął udzielać się w moim podaniu, to ja też będę dobrym użytkownikiem na forum i dodam coś od siebie:

1.Też mogłem napisać w swoim podaniu że byłem adminem na wielu serwerach, skąd mamy wiedzieć iż Pan powyżej nie kłamie?

2.Kolega dużo o sobie nie opowiedział, jednakże co możemy wywnioskować to iż zna regulamin serwera.

3.AMX zna, to jest najważniejsze ze wszystkich rzeczy.

 

Moje końcowe zdanie jest na tak, gdyż każdemu trzeba dać szansę się wykazać. Na serwerze brakuje administratorów, lecz przybywa cheaterów. Przydałby się nam ogarnięty admin! :D Dajmy się mu wykazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności