Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">Zbanowano:</span> Kierowca Tira V2, wh/esp


kacyk

Rekomendowane odpowiedzi

Twoj nick: kacperovsky

Nick podejrzanego*: Kierowca Tira V2
Dane podejrzanego [sID+IP]*: "Kierowca Tira V2" 1242 STEAM_0:1:58641041 , a tutaj IP: 83.22.78.220
Data (dzien, gg:mm) zajscia: 11.10.2015 godzina 17 mniej wiecej
Twoj dowod*: http://www38.zippyshare.com/v/DMNy6gaV/file.html
Rodzaj czita*: wh /esp

Nazwa mapki: de_dust2
Czasy podejrzanych akcji*:

85:30 ------- troche za szybko 

92:20-92:32 ----- wiedzial kiedy cofnac

93:30-93:35 ----- juz go widzial 

94:35-95 ----- juz ich skanowal po scianach

95:40-96 ---- jezdzil po skrzynce, po czym jak wzial awp wiedzial ze typ wyjdzie

96:10-96:40 ---- szybko strzelny 

100:20-101 ---- juz sie obracal za fragami

101:15-101:30 ---- celownik w sciane i juz strzelal przed wyjsciem do niego

101:47 ---- zlapal laga ale juz widzial gdzie idzie

103-103:10 a to wisienka na torcie, celownik na sciane i pestka :)

IP /Nazwa serwera: Bylo to na serwie mixowym, ale kolega gra na waszym FFA [ESL MAPS]

 

Przepraszam ze demko jest tak dlugie, ale nie jestem na swoim PC i niestety nie mialem programow aby je skrocic, prosze ogladac od 85:00, badz od pierwszej akcji. Chcialem rozpisac demko z ffa, ale dostalem taki prezencik po mixie wiec mysle ze nie bedzie problemu. :)

Pozdrawiam.

 

 

@DOWN

 

Kolego wytlumaczyles tutaj 2 akcje, wiec to nie jest na tyle, zreszta wytlumaczyles dwie akcje ktore sa na +/-, zreszta takie tlumaczenie to nie tlumaczenie, poczekaj az zajrzy tu Administracja badz UBTeam, osoby ktore maja sie zajac rozpatrzeniem demka. Rozumiem ze dzieki nowemu cfg, teraz widzisz cialo po najechaniu na sciane i slyszysz gdy ktos idzie na shifcie? 

Ps. Skladaj zdania jak Polak, bo ciezko Cie zrozumiec.

Edytowane przez kacyk
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko trochę dziwne bo wychodziłem ciągle na shift i słyszałem kroki i na długej byłem z Wigry i on mi gadał info że z długej idziesz bo zginął w dole na długej i podał mi info że idzie długa potem następna akcja była na b dostałem info od lourobishow info było że uważaj dolny trup to pomyślałem i poczekalem kiedy wyjdzie z trupa na b tu na tyle proszę o ub naprawdę taki głupi nie jestem żeby składać podanie na admina i do tego grać na wh na dowodzie nic nie widać że gram na wh a po 3 mam taki dobry cofing od sinnee więc czysto grałem poproszę o ub pozdrawiam kierowca tira v2 i co do tego tak naprawdę to fartowe akcje jestem czysty uwierzcie w to naprawdę

Edytowane przez Mlody.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuje często tez siedzi z chłopakami na tsie wiec info sobie dają, sporo czasu razem przegraliśmy na serwerze jestem w 100% pewny ze nic nie ma, tez bardzo dużo kombinował z configiem no i jeszcze podanie na forum o admina składał chłopak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo wlasnie o tym gadałem ciągle mieszalem w configu chyba dobre z 20 confingow zmieniałem i dopiero co mi taki dobry cofing podał sinne to na nim grałem tak jak gadalem gram czysto i gram w cs juz dobre 8 lat a info dostałem tak jak pisałem to sama przyjemność było dziś na mirage wyszedłem pocha na a zabiłem 1 po prawej wyszedłem na a zabiłem kacperovsky i potem odrazu mnie admin sprawdzal

Edytowane przez Mlody.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem a jestem na serwerze codziennie ;D Chłopak gra dobrze sam myślałem że coś ma ale jednak się myliłem ;) Admini którzy są na serwerze podczas jego gry nic nie mówią :) Starał się nawet o Admina ale mu nie wyszło ;D Że lepiej gra od innych to nie znaczy że ma wh/aim itp a to że jakiś typek chce się pozbyć lepszego od siebie to oznacza że jest BOTEM... Dziękuje ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuje często tez siedzi z chłopakami na tsie wiec info sobie dają, sporo czasu razem przegraliśmy na serwerze jestem w 100% pewny ze nic nie ma, tez bardzo dużo kombinował z configiem no i jeszcze podanie na forum o admina składał chłopak. 

 Jeżeli to prawda co do TS to należy się perm, tak jak jest to zapisane w regulaminie serwera.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak grał mixa :) Potwierdzam to sam miałem grać ale się nie wyrobiłem w czasie :D Punkt ostatni tego kolesia ;D

 

                        

                           IP /Nazwa serwera: Bylo to na serwie mixowym, ale kolega gra na waszym FFA [ESL MAPS]

                     

                                               TO NIE BYŁO NAWET NA TYM SERWERZE FFA [ESL MAPS]

BEZ KOMENTARZA....

Edytowane przez Hul!g4N
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku przestan spamowac juz, nawet chyba nie widzisz ze to ja Cie zglosilem... (ja kacperovsky). Em napisal co do gry na FFA i Twoim siedzeniu na ts... Huligan widze ze jedyne po co Ci konto to po to zeby kumpla tutaj bronic :P Jak mozesz obejrzyj demko i wtedy sie wypowiedz, w sumie nawet nie ogladaj zostaw to dla graczy ktorzy sa doswiadczeni. Ja nie widze problemu w tym ze dalem demko z mixa, demko to demko, odpal to odpal, a kolega gra na sieci classic, wiec wiekszego problemu nie powinno byc ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę, aby demko obejrzał jednak ktoś kompetentny lub poświęcił więcej czasu niż 1-2 akcje. Sam po obejrzeniu tych podanych akcji przez gracza byłbym skłony do bana. Również prosiłbym o zwrócenie uwagi czy gracz nie posiada soundhacka.

Edytowane przez polaczekkkkkkkkkk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się rozchodzi o to Jak złapałem Laga 101:15-101:30 ---- celownik w ścianę i już strzelał przed wyjściem do niego

101:47 ---- złapał laga ale już widział gdzie idzie to jak mi się odbugował lag to ten gosc miał też laga i nagle go wrzuciło 20m przed mną i znowu za galą był i wrócił to poczekałem wyszedł i go zabiłem to czysta akcja 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

85:30 ------- troche za szybko tylko to muszę wytłumaczyć wychodzę i chodzę szybko i i sprawdzam dokładnie każde miejsce 

92:20-92:32 ----- wiedział kiedy cofnąć tak wiedziałem bo tutaj już słyszałem kroki słuchawki za 200zł Firma Sony

93:30-93:35 ----- już go widział tutaj wypowiem się tak ktoś padł oczywiste na B to dostałem info żę dolny trup od Regan to poczekałem kiedy wyjdzie 

94:35-95 ----- już ich skanował po ścianach tak zawsze robię skanuje ściany na każdej mapie znam skany dobrze od czego jest net 

95:40-96 ---- jeździł po skrzynce, po czym jak wziął awp wiedział ze typ wyjdzie tutaj miałem awp skanowałem z awp ta skrzynkę wiec gościu dostał scana za 30 więc poczekałem kiedy wyjdzie i wyszedł i go zabiłem 

96:10-96:40 ---- szybko strzelny tak to w moim typie słyszę kroki odrazu to widzę że ktoś nadchodzi to nie będę czekać aż wyjdzie i mnie zabije odrazu skanuje te miejsce gdzie będzie wychodził wiec wyszedł i w głowę dostał  

100:20-101 ---- już się obracał za fragami bo obracałem sięga fragami bo tam padł koleś z ct i podał info Ecalibur padł i podał info Plecy Kierowca Tira V2 więc poczekałem 

101:15-101:30 ---- celownik w ścianę i już strzelał przed wyjściem do niego tak robię zawsze szczelam  jak nikogo nie widzę a potem robię błedy wychodzi typ i mnie zabija 

101:47 ---- złapał laga ale już widział gdzie idzie tutaj jak zlapałem laga to ten gracz pojawił się 20m przed zemną i Lou jeszcze kazał pilnować pleców od gali to pilnowałem ino wtedy złapałem laga wieć gracz pojawił się wycofał na galę to więc poczekałem kiedy wróci wyszedł i go zabiłem 

103-103:10 a to wisienka na torcie, celownik na ścianę i pestka  :) tutaj celowałem na z trupa na b na okno więc czekałem aż ktoś się pojawi w oknie był 1 to go zabiłem więc Lou powiedział wróć na b 1 środek ct więc wróciłem i poczekałem na niego znowu w oknie i zabiłem 

IP /Nazwa serwera: Bylo to na serwie mixowym, ale kolega gra na waszym FFA [ESL MAPS] wiec moim zdaniem każde akcje na mixowym czyste 

 

Edytowane przez Mlody.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nasz UB Team wydał werdykt, że czysty wolałem zasięgnąć opinii natalji. Oto co mi napisała:
85:30 - kontrola akcji całkowita. On nawet nie sprawdza dolnego po prostu stoi na tej galerii i patrzy w nicość w tym poruszając celownikiem w stronę, gdzie idzie model. Model ja slyszałam, wiec strzał rozumiem. Ale jednak na kontola "niczego" dla mnie spalona.
93:30-93:35 - spalone. Nie wierze, że dostał takie info ze akurat tam i perfekcyjnie wyczekał.
95:15- kontola akcji znów, za szybkie odwrócenie sie od granatów, reakcja na model (cofa, gdy widzi) potem widział ten model, ale kontola zajebista i spalona jak dla mnie. Ps:on sie gabi w skrzynke? Po co?
96... slalone, znow idealna kontola, celownik za modelem ciagle ++++++++++++++++++
100... przestaje oglądac. Ucieka przed granatem, którego nie widzial xD


Spalony w każdej akcji.


Proszę obecny ubteam, aby bardziej się przyłożył się do oglądania demek.

 

// Tym zdaniem u góry objąłeś całą posadę UBTeam a chciałem podkreślić, że zdanie udzielił tylko lemiwiki, nie chcę być niemiły ale patrz na to co piszesz.

 

// Lemwiki jest również wizytówką UB Teamu, więc napisałem o całej ekipie. Jeżeli ktoś czuje się urażony to przepraszam.

Edytowane przez polaczekkkkkkkkkk
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy Polaczekkk, wybacz ale nie zauważyłem tego tematu wcześniej, więc nie zaglądałem. Werdykt wydam osobiście żeby nie było niedomówień.
Odpalony w 100% naprawdę nie wiem co członkom UBTeaM sprawiało problem ale to widać przejrzyście - idealne namierzanie, skany. Klient lata na WH. Pomoc Natalki była tu w zasadzie zbędna ale dziękuje w imieniu UBTeamu.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności