Skocz do zawartości

Nowy zastępca


Besi523

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluję, chociaż też jestem nastawiony sceptycznie chociażby z powodu, że ostatnio została na Ciebie napisana skarga, która była słuszna.

 

Jednak gratuluję i życzę powodzenia. Każdy czasami może mieć wpadki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że to Twoje mało wnoszące zdanie.

 

Gratuluję Kasiu i życzę powodzenia.

Nie mogę już wyrazić swojego zdania, ponieważ jest negatywne względem nowego zastępcy? Czy tutaj każdy musi lizać sobie dupę? Twoje zdanie jest pewnie bardziej wnoszące pisząc "gratuluje kasiu".... Było dużo skarg na nią wydaje mi się, że źle spełnia role admina i chyba miała zabranego admina tutaj (mogę się mylić) wiec mam powody być niezadowolony. Kolejna skarga na nią została przyjęta....

Edytowane przez THWALAZAUR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się nie wydaję czy to dobra decyzja, wystarczy zobaczyć ile jest skarg na nią... Tak czy siak będzie sama sobie swoje skargi rozpatrywać :decayed:   :D

Szkoda, że większość skarg jest od ciebie, od osoby, która wchodząc na serwer zawsze prowokuje sytuację by otrzymać bana.

 

 

Było dużo skarg na nią wydaje mi się, że źle spełnia role admina i chyba miała zabranego admina tutaj (mogę się mylić) wiec mam powody być niezadowolony. Kolejna skarga na nią została przyjęta....

Szkoda, że jak wchodzisz na serwer i wyzywasz graczy, to w momencie kiedy ktoś ci odpowie, lecisz na SB z płaczem by jakiś admin wszedł i zbanował kogoś bo cię wyzwał.

 

Niestety demko z ostatniej skargi oglądałem i skarga całkowicie niesłuszna, za to co się działo nie powinny polecieć 3 bany tylko 6-7 banów. To co też napisała Kaśka jest prawdą, że długość bana była sumą twoich czynów. Jestem pewny, że nie zdążyła napisać jeszcze czegoś od siebie co Ja też zauważyłem.

 

Rozumiem, że Opiekun nie ma czasu lub możliwości żeby oglądać demka, ale następnym razem opinię powinny wydać osoby kompetentne, które potrafią obejrzeć demko zwłaszcza w sposób obiektywny (admini serwera), a nie osoba, która się nadaje tylko i wyłącznie do noszenia węgla swoim dziadkom.

 

To nie temat do dyskusji, więc kończąc swoją wypowiedź na temat tego co wy piszecie i robicie, gratuluję ci Kasiu zdobytego stanowiska i życzę ci większych "jaj", byś szybciej reagowała i banowała chamów, nie przejmując się tym, że kolejna niesłuszna skarga zostanie napisana.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak zrozumiec to co teraz napisales bo ja z tamta skarga nic nie mam wspolnego... Moze dla Ciebie nie sluszne ale licza sie fakty a dla mnie osoba ktora traci admina i ciagle sa na nia skargi nie powinna byc na takim stanowisku. Nie wyzywam ludzi a po to sa admini zeby banowali i po to sie do nich pisze bo co ja mam wtedy zrobic jak ktos lamie regulamin ? Sam mam wymierzyc kare? Jak?... Widze ze na tym forum nie mozna sie wypowiedziec negatywnie poniewaz zlatuja sie tu obronicy zaraz i zaczynaja sie spinac bo im dziewczyne z cs-a negatywnie ocenilem. Jestescie wszyscy smieszni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że można zakończyć tą rozmowę bo jeszcze dojdzie do "rękoczynów" :D a tak całkiem serio to myślę że ze wszystkich Adminów 3 maps, Kasi się należy najbardziej bo nie raz widziałem jak jeszcze nie byłem Adminem że Kasia jest surowa i umie zaprowadzić porządek. Myślę że 95% osób grających na serwie się ze mną zgodzi. 

Edytowane przez RocketAsh
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

// Do zamknięcia, gdyż ja nie mogę.

 

Dziękuje większości za miłe słowa, to podbudowuje mnie na duchu.   :hurra:

 

Mniejszości muszę powiedzieć, że nawet najgorsze słowo kierowane w moją stronę nie urazi mnie, ale nawet wzmocni.

Nie jestem tu od zarządzania, tylko od ułatwiania pracy Besiałke. Na serwerze dalej jestem tylko adminem, ale nadal nie podoba się to osobom którym zwracam uwagę. Jakoś osoby z którymi często gram widzą, że się staram, ale wy widzicie tylko tą "złą" adminkę która zawsze was banuje "za nic". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że zaczyna prowadzić się tutaj nie potrzebna dyskusja. Nie każdy musi mieć jednolite zdanie, to oczywiste. Tak, Kasia rangę na tym serwerze straciła jak i dużo skarg na nią były, nie wszystkie słuszne. JEDNAK napisałam, że Kasia rolę opiekuna ma TYMCZASOWO. Ogólnie nie planowałam na moim serwerze zastępce dodawać nikomu gdzie po rozmowie z Karolem moje zdanie się utwierdziło ~ przesiaduje na forum bardzo dużo i zastępca jest w tym wypadku po prostu zbędny, jednak los chciał inaczej, parę dni temu mój komputer wysiadł i nie mam możliwości grania/sprawdzenia demek/ocenienia czyjeś osoby dlatego potrzebowałam zastępcy w trybie natychmiastowym, aby skargi czy podania nie stały bezczynnie gdyż opiekun serwera aktualnie nie dysponuje komputerem. 

 

Kasia wiele przeszła dobrego jak i złego, ale jako JEDYNA zgłosiła swoją kandydaturę na mojego zastępce po napisaniu otwartej rekrutacji na to stanowisko, gdzie ja czekałam jeszcze 2 dni aby też inna osoba miała szansę ~ nikt tego nie zrobił, a ja czasu tracić nie chcę gdy będzie poszkodowany gracz lub tez nowe podanie.

Od dnia dzisiejszego aż do mojego odwołania czyli możliwości powrócenia do grania, Kasia będzie pełniła funkcję mojego zastępcy, a po tym czasie ranga zostanie odebrana. Przy okazji ma szansę na pokazanie co potrafi na tym stanowisku.

 

 

Temat zamykam, 

Gratuluje Kasiu.

Edytowane przez Q♥een Besiałke
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności