Skocz do zawartości

Prosba o UB


Sniper^^

Rekomendowane odpowiedzi

$N@!P3R ^^[AMXBans] =============================================== [AMXBans] You have been banned from this Server by Admin white#. [AMXBans] You are permanently banned. [AMXBans] Banned Nickname : $N@!P3R ^^ [AMXBans] Reason : ' Wstaw screeny na cs-classic.pl ' [AMXBans] You can complain about your ban @ www.Cs-Classic.xaa.pl [AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_ID_LAN ' [AMXBans] Your IP : ' 85.221.154.119 ' [AMXBans] =======================================SS'y chętnie bym dodał ale niestety folder cstrike_polish nie znajduje sie na moim komputrze, po czym wnioskuje ze ss'ow nie bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było zrobione 5ss'ów ja należy robić mam do tego prawo i obowiązek. [AMXBans] Reason : ' Wstaw screeny na cs-classic.pl ' Przez to wnioskuje, że były zrobione ss'y. Czekam 24h na ss'y inaczej UB nie bedzie.Pozdrawia white#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam się ogarnąć i za co miałem dostać ss'y za staty 3/4? cały folder w którym powinny wylądować sprawdziłem kilka razy, podobnie jak inne miejsca gdzie mogły wylądować, wyszukiwarka windowsa nie jest idealna ale znaków umie szukac i po wpisaniu 0000 lub 0001 (numery 1 i 2 ss'a) nic nie znajduje w folderze z cs'em . swoja droga kto by cos odpalal majac steama....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sniper^^, masz warna a nawet 2 za obrazę

Powiem krótko jestes pojebany dajesz bana a ss'ow nie ma, sprawdzam na roznych forach wg poradnika w wyszukiwarce windowsa po numerze jasne daj bana bo ktoś Cie zabił z shota 1/2

i za kłamstwo grałeś bez stima

Jak mam się ogarnąć i za co miałem dostać ss'y za staty 3/4? cały folder w którym powinny wylądować sprawdziłem kilka razy, podobnie jak inne miejsca gdzie mogły wylądować, wyszukiwarka windowsa nie jest idealna ale znaków umie szukac i po wpisaniu 0000 lub 0001 (numery 1 i 2 ss'a) nic nie znajduje w folderze z cs'em . swoja droga kto by cos odpalal majac steama....

$N@!P3R ^^

 

 

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin white#.

[AMXBans] You are permanently banned.

[AMXBans] Banned Nickname : $N@!P3R ^^

[AMXBans] Reason : ' Wstaw screeny na cs-classic.pl '

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Cs-Classic.xaa.pl

[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_ID_LAN '

[AMXBans] Your IP : ' 85.221.154.119 '

[AMXBans] =======================================

 

 

a czas leci ss nie ma ub tez nie będzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności