Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie eM aka eMdzej


em90

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: eM aka eMdzej

2. imię: Andrzej

3. Wiek: 24

4. Twój Gametrack (link): http://www.gametracker.com/player/eM%20aka%20eMdzej/31.186.82.184:27691/

5. Twój banid(link): http://banid.pl/sprawdz?sid=0:0:72834046

6. Mikrofon:(tak)

7. Składka:(tak)

8. Znajomość AMX: bdb 

9. Staż oraz doświadczenie w counter strike 1.6: za dziecka sporo grałem w caffe internet w klasach 3-6 podstawowej i 1-3 gimnazjum potem może z 3 lata w domku myślę że około 7-8 lat. 

10. W Jakich godzinach najczęściej grasz?: Trudno powiedzieć, aktualnie spędzam dużo czasu rano w dzień i w późnych godzinach po powrocie do zdrowia na pewno będą to godziny wieczorne po treningach 

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze?: Aktualnie bardzo dużo przez okres nie większy niż 2 miesiące po tym czasie max 15h/tydzień

12. Opisz siebie oraz napisz czemu akurat ty masz zostać adminem: Jestem zawsze pozytywnie nastawiony z dobrym poczuciem humoru :decayed: , mam rogi i jestem wybuchowy, gadatliwy, pomocny, przyjacielski i nieprzewidywalny. Bardzo dobrze współpracuje mi się z otoczeniem na serwerowni, nie mam konfliktów. Potrafię szybko reagować przy konfliktach,sporach,kłótniach innych graczy i świetnie mi wychodzi "łagodzenie sytuacji" wg. mnie mam dobrą wiedzę kto gra fair play a kto używa niedozwolonych oprogramowań. Często jestem proszony o interwencje ponieważ na serwerze jest "odpal". W godzinach 23+ brak administratorów. Około 5 lat temu gdy regularnie grałem w csa bylem adminem na kilkunastu serwerach dość sporej serwerowni. Jak zawsze bardzo zzyty z ekipa i otwarty  :tongue2: myślę ze to dość wystarczające argumenty. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

/Pozdrawiam Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

       Niby rekrutacja jest zamknięta, ale w tym czasie były już 3 podania, Twoje jest czwarte, w tam tych podaniach byłem na TAK to czemu w Twoim mam nie być na tak. :) Jesteś ogarnięty, lubiany ,śmieszny, "gaduła" ,a co ważne posiadasz kulturę i jesteś też często na serwerze.

Napisałeś, że byłeś już adminem, więc doświadczenie jest.

 

Jeszcze raz wielkie TAK.

 

 

//Przecież otwarta jest ~ Polaczekkkkkkkkk

 

 

/Pozdrawiam Dung.

Edytowane przez polaczekkkkkkkkkk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK,

 

Aktywny

Lubiany

Nie chciałem używać tego dziwnego słowa XXI wieku ale ogarnięty

Nie było żadnej nie miłej akcji związanej z Andrzejkiem

 

PS. Kiedy to piwko :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności