Skocz do zawartości

Zmiana opiekuna.


Zub3k

Rekomendowane odpowiedzi

Większość graczy na serwerze wie, że jestem bardzo aktywną osobą która gra kilka godzin dziennie na serwerze.

Od pewnego czasu większość serwera irytuje jedno, OPIEKUN który jest raz na ruski rok.

Petycja dot. będzie zmiany, aby dotychczasowa ... została wydalona z posady, natomiast na jego miejsce została dodana Danusia.

 

Niby czemu jeżeli dobrze się sprawuje ?
G&&wno prawda... czy wchodzenie na serwer raz w tygodniu, no może 2-3 razy na okres maksymalnie 10min to dobry przykład ? Czy dobrym przykładem jest olewanie osób które dofinansowują serwer zakupując VIP'a ? Oczywiście, wszystko według kardzia jest dozwolone i jest perfekcyjne, dodawanie VIP'a po okresie nawet tygodnia, zlewanie próśb graczy etc... No i oczywiście aktywność którą może się pochwalić ów opiekun.

Większość znanych osób na serwerze, dzięki którym ten serwer się utrzymuje tak sądzą, że kardzio to jedynie ... i ani słowa więcej.

 

Do takich osób nalezą m.in. :

  • LooK aT My Horse
  • Gh MF MrBrutek#AwP
  • AshiN
  •  
  • Fredsoon
  • Oczywiście JA :3

Oczywiście, jest to tylko kilka osób które wymieniłem, choć jeżeli bym chciał to było by to 90% społeczności osób grających na serwerze.

A zatem, zgłaszam petycję aby Kardzio został usunięty z posady Opiekuna Serwera Deathrun w trybie natychmiastowym, zarazem aby DaneK został głównym opiekunek serwera.
 
 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm gibon masz trochę racji ale nie wiem czy do końca bo danek nie ogarnia dużo rzeczy i nie poradził by sobie ale to prawda kardzio na mało poświęca serwerowi i nawet o głupiego vip ashin pisał 3 dni po czym kardzio mu odpisał ze ma się zglosic do właściciela. można znaleźć dużo innych osób którzy poświęca więcej czasu serwerowi i przyczynia się do rozwoju

 

 

Co do tego Danek to Hucio jest w stanie go zastąpić bo on tak naprawdę zrezygnował by z tamtego serwa na rzecz tego

 

 

Powiem ci tak on wyzywa bo mu nie zależy a a swoim serwerze ma dużo graczy i nikt nie narzeka na bluzgi i wgl ale jest w tym troche prawdy ze kardzio ma za mało czasu

 

 

No spoko ja nie mam nic do kardzia gadałem z nim i spoko no ale tak naprawdę nikt go nie szanuje bo nie widzą go a czy ciężko wbic na ten serwer chociaż raz dziennie albo nawet co drugi dzień żeby ludzie zobaczyli że jest aktywny . Mieliby o nim całkiem inne zdanie

Edytowane przez Q♥een Besiałke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Większość graczy na serwerze wie, że jestem bardzo aktywną osobą która gra kilka godzin dziennie na serwerze.

 

Od pewnego czasu większość serwera irytuje jedno, OPIEKUN który jest raz na ruski rok.

 

Petycja dot. będzie zmiany, aby dotychczasowa ... została wydalona z posady, natomiast na jego miejsce została dodana Danusia.

 

Niby czemu jeżeli dobrze się sprawuje ?

G&&wno prawda... czy wchodzenie na serwer raz w tygodniu, no może 2-3 razy na okres maksymalnie 10min to dobry przykład ? Czy dobrym przykładem jest olewanie osób które dofinansowują serwer zakupując VIP'a ? Oczywiście, wszystko według kardzia jest dozwolone i jest perfekcyjne, dodawanie VIP'a po okresie nawet tygodnia, zlewanie próśb graczy etc... No i oczywiście aktywność którą może się pochwalić ów opiekun.

 

Większość znanych osób na serwerze, dzięki którym ten serwer się utrzymuje tak sądzą, że kardzio to jedynie ... i ani słowa więcej.

 

Do takich osób nalezą m.in. :

  • LooK aT My Horse
  • Gh MF MrBrutek#AwP
  • AshiN
  •  
  • Fredsoon
  • Oczywiście JA :3

Oczywiście, jest to tylko kilka osób które wymieniłem, choć jeżeli bym chciał to było by to 90% społeczności osób grających na serwerze.

 

A zatem, zgłaszam petycję aby Kardzio został usunięty z posady Opiekuna Serwera Deathrun w trybie natychmiastowym, zarazem aby DaneK został głównym opiekunek serwera.

 

Cała prawda nic dodać nic ująć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przyjmuje do wiadomości że Kardzio pełnie źle swoja funkcje opiekuna wy nie zdajecie sobie sprawy w ogóle ile on wkłady pracy żeby ten serwer był stabilny nie potraficie docenić tego że ktoś chce dla was dobrze i zeby gra na serwerze była przyjemna . Kardzio mało bywa na serwerze ale to nie oznacza że nic nie robi wręcz przeciwnie robi więcej niż wam się to wydaje na serwerze porządku mają pilnować Admini tego się od nich wymaga . W tej chwili na serwerze nie ma drugiej osoby która by Kardzia zastąpiła w pracy Opiekuna nawet ja jeśli on by miał zostać zwolniony z Opiekuna to mnie wtedy też proszę zwolnić z moich obowiązków bo ten serwer bez Kardzia nie istnieje .

 

 

A co do vipa to tym się bardziej zajmuje chyba właściciel

 

 

Ty chyba sobie ze mnie w tym momencie żartujesz mamy wziąć gościa który wyzywa ciągle graczy bez powodu no to by był piękny opiekun no nic dodać nic ująć .

 

 

To ze spędza mało czasu na serwerze to nei znaczy ze nic robi to admini mają pilnować obowiązku na serwerze wy chyba nie wiecie jakie opiekun ma obowiązki . Jesteście żałośni ze nie potraficie tego docenić

 

 

Ci ludzie co go nie szanują tak jak napisałem są żałośni niech najpierw sie dowiedzą na czym polegają obowiązki opiekuna i potem niech sie wypowiadają . Kardzio swoje obowiązki sprawuje jak najlepiej potrafi a ci co nie potrafią tego docenić ze ktos robi dla nich dobrze niech nie graja na tym serwerze ten serwer nie potrzebuje takich osób .

Edytowane przez Q♥een Besiałke
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie pisać co Kardzio robi źle, ale szanujmy się wszyscy nawzajem i niech nikt nie obraża kogokolwiek... Nie jestem na tym serwerze długo adminem czy może nawet i graczem, ale z czystym sercem nie mógłbym powiedzieć, że Kardzio NIC nie robi. Nie było speeda, vip nie działał, nie było adminów - to wszystko zostało naprawione przez Kardzia lub z jego pomocą i porównajcie sobie serwer z tamtego momentu aż do teraz. Dużo się zmieniło za jego zasługą. Inna sprawa to vipy - jeżeli vipy są kupowane przez sklep to NIE ma szans, że opiekun może cokolwiek zrobić w tej sprawie bez właściciela sieci. Kolejna sprawa to godziny Kardzia - gdzie macie do cholery napisane ile opiekun ma siedzieć na serwerze ? To wy go z tego rozliczacie, czy może góra ? Ważne, że wie co się dzieje na serwerze i PODEJMUJE jakiekolwiek działania w sprawach najważniejszych.

 

Tyle ode mnie.

 

 

Wiesz Fredson co na serwerze jest ważniejsze od umiejętności ? Szacunek do innych, bo osobę która jest w stanie Ci pomóc i potrafi coś zrobić zawsze znajdziesz, a jeżeli nie masz szacunku to nawet w dupę Cię nie pocałują.

Edytowane przez Q♥een Besiałke
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynacie się tu kłócić oraz spamować. OPCJA EDYTUJ jeżeli macie coś do powiedzenia, inaczej zacznę Was warnować. 

 

 

Nie gram na tym serwerze, jednak sama jestem opiekunem serwera. Opiekun jest od tego, aby pilnować innych adminów - to czy są aktywni, musi załatwiać problemy, naprawiać je i dać o serwer. Sprawy VIP'a to są sprawy kierowane do WŁAŚCICIELA, nie opiekuna.

Kardzio jest na forum obecny codziennie, gdy są skargi/podania zawsze widzę, że je załatwia szybko, teraz jako moderator nie widziałam nigdy raportu dotyczącego jego serwera co dla mnie oznacza, albo nikt nie łamie tam regulaminu (w co nie wierze bo jego serwer cieszy się dużą ilością osób), albo Kardzio sam pozbywa się postów łamiących regulamin.

Również sama nie mam czasu na granie na swoim serwerze, mam szkołe, życie prywatne,ale za to gdy jest jakiś problem z serwerem był załatwiany od razu i z własnej obserwacji widzę, że Kardzio pomimo, że może mało gra, to robi dokładnie to samo i musicie to uszanować. Nie każdy ma czas i chęci na granie, od tego ma adminów to oni mają pilnować tego co się dzieje, również ma teraz zastępce który mu będzie pomagał.

 

 

 

Przypominam: OPCJA EDYTUJ jeżeli macie coś do powiedzenia, inaczej zacznę Was warnować. 

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności