Skocz do zawartości

Nowa ranga na forum


GryTrean

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Zauważyłem że nie ma na forum rangi takiej jak "Strażnik". Są osoby które posiadają tą range na serwerach więc myślę że dodanie jej na forum nie będzie złym pomysłem.

Chodzi o dodanie grupy dla osób z rangą "Strażnik" na JB(CSGO)

 

 

Po co taka ranga co myslisz ty a po drugie mamy takie coś jak wlasiciel i junior admina nie potrzeba coś takiego jak ¥STRAŻNIK¥ więc prosze o zamknięcie tego zbędnego tematu

Chodzi mi o rangę dostępną na JB, strażnik czyli taki "Mini Admin". Ranga jest już dostępna i są osoby które ją posiadają ale nie ma jej na forum. Nie chcę aby zostałą stworzona całkowicie nowa ranga tylko "Ranga dla rangi". Mam nadzieje że zrozumiałes.

 

 

Powtórze to jeszcze raz.

Nie ma to być ranga która będzie pilnowała porządku na forum tylko grupa na forum dla użytkowników którzy mają strażnika na JB(CSGO).

 

 

Przeczytaj jeszcze raz i z zrozumieniem. Nie będę ci już więcej tłumaczył żeby nie zaśmiecać działu. Jeżeli nie rozumiesz to wejdź sobie w dział "Podania" pod kategorią JailBreak(CSGO) na forum.

Edytowane przez -_-
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co taka ranga co myslisz ty a po drugie mamy takie coś jak wlasiciel i junior admina nie potrzeba coś takiego jak ¥STRAŻNIK¥ więc prosze o zamknięcie tego zbędnego tematu ciesz się to co masz a nie że potem będziesz że 100 wybierał _______________________________________________________\cls

 

Po co to zbędny temat prosze o zamknięcie tego

_______________________________________________________i tak zrozumialem i wyslij mi na pw forum które ma straznika prosze cię bardzo

 

A po co to jak jest już wystarczajaco dużo działów więc poco to jest będzie i no zasmiecalo forum ?

Przeczytaj jeszcze raz i z zrozumieniem. Nie będę ci już więcej tłumaczył żeby nie zaśmiecać działu. Jeżeli nie rozumiesz to wejdź sobie w dział "Podania" pod kategorią JailBreak(CSGO) naforum.

to jest odnośnie do servera ty +++++ a nie forum

Edytowane przez -_-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój przedmówca ma rację, taka ranga jest niepotrzebna, co taki strażnik by robił? Podaj jakieś argumenty, jeżeli przedstawiasz jakiś pomysł.

 

@edit

 

No tak, wcześniej nie zrozumiałem, przepraszam. W takim razie jestem jak najbardziej za.

Edytowane przez nukkuA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za dodaniem nowej rangi. Każdy użytkownik bedzie miał wtedy możliwość sprawdzenia kto takowa rangę posiada i w przypadku braku adminów zwrócić sie do tej osoby. Tak samo jak inni użytkownicy musi złożyć podanie i "postarać" sie, a rangi Admin przydzielić nie możemy stad uważam, ze rowniez taka osoba powinna mieć cos więcej niż "użytkownik"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja propozycja została przyjęta.

Dziękujemy za to, że pomagasz nam w rozwoju.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności