Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanko by Black-Hunter


Black-Hunter

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Black-Hunter

2. Imię: Oliwier

3. Wiek: 14 (skończone)

4. Znajomość AMX (1-10):  10/10 (No dobra przesadziłem raczej 8/10)

5. Sprawny i działający mikrofon: Nie (zorganizuje go niedługo, ale nie przeszedłem jeszcze mutacji więc lepiej, abym go nie używał)

6. Składka (tak/nie): Tak


8. Parę słów o sobie **: Nie lubię się rozpisywać, ale jak mus to mus. Jestem Oliwier ,chodzę do Publicznego Gimnazjum w Krasnosielcu. Uwielbiam sport zwłaszcza biegi , piłkę nożną i siatkówkę. Bardzo lubię grać w Cs'a 1.6.Próbuje zachowywać kulturę na serwerze.

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Serwerowi przydadzą się Admini w godzinach gdy wchodzę na serwer, a nie ma Admina wszyscy przeklinają,wyzywają się i łamią regulamin.

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Nie Posiadam (Jeszcze nie)

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-2,5 godziny (w weekendy i wakacje dłużej)

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):18-20 co dziennie

13. Staż w Counter-Strike 1.6: około 8 miesięcy

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): TAK

Edytowane przez Black-Hunter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na serwerze widuję, dobrze się zachowuje, kulturę zachowuje. Jestem za okresem próbnym, gdyż ma admina na innym serwerze i może zaniedbać obowiązki na jednym z nich, ale co do podania nie mam zastrzeżeń.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za okresem próbnym

-aktywność mogła by być lepsza

-kulturę nie próbuj lecz zachowaj ją (widziałem cb dużo razy i nie widziałem żebyś przeklinał , wyzywał ,itd.)

-mikrofon (nie jest to aż tak bardzo potrzebne ) lecz czasami się przydaje {załatw sobie} 

-składka +

-Punkt 8 +

-przyda się kolejny admin 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz odemnie wielkiego plusa za czas na forum byłeś adminem i wiem gdzie ,składka i reszty ni będę wymieniał proste masz plusa - wątpię że znasz amx na 10/10 jak już to na 7/6 a nie 10 xd

Edytowane przez hajzemberg
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaś jeżeli zrezygnujesz z cs:go, bo widzę masz range a twój GT  - http://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.116:27015/top_players/?query=Black-Hunter

ostatni raz na serwie - 15. październik , chyba że jakaś nieobecność zgłoszona. 

 

 

Na serwerze widuję, dobrze się zachowuje, kulturę zachowuje. Jestem za okresem próbnym, gdyż ma admina na innym serwerze i może zaniedbać obowiązki na jednym z nich, ale co do podania nie mam zastrzeżeń.

 

 

 Na serwerze jest ogarnięty i zachowuje kulturę ,popracuj nad GT.

Jestem za okresem próbnym.

 

Koledzy są za , ale tutaj ten warunek - rezygnujesz z cs:go mod, albo poprawiasz aktywność. 

Także tak 

 

 

 

masz odemnie wielkiego plusa za czas na forum byłeś adminem i wiem gdzie ,składka i reszty ni będę wymieniał proste masz plusa - wątpię że znasz amx na 10/10 jak już to na 7/6 a nie 10 xd

 

to jest znajomość komend admina, i komend w konsoli, a to jest pikuś. wpisujesz w konsole amx_help i lecisz po 11 dalej dalej, cała kompetencja admina. jak , na ile banować i co daje te polecenie. 

Edytowane przez Siwy
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie kulturalny, nie sprawiasz problemów.
Doświadczenie to na pewno plus dla Ciebie.
Podanie składasz drugi, bądź trzeci raz i zrezygnowałeś z admina według wskazówek innych, co pokazuje, że się starasz i Ci zależy.
Sądzę, że warto dać Ci szansę, chociażby na okres próbny. Zobaczymy jak będzie z Twoją aktywnością.

Gratuluję, życzę powodzenia i zapraszam na PW.
 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności