Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE][GAMER] ωιncнєѕтєr


ωιncнєѕтєr

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór:
Wiek: 15
Ilość spędzanego czasu na forum (w godzinach)?: Praktycznie cały dzień sprawdzam forum w jakiś tam odstępach czasowych. 
Doświadczenie na podobnym stanowisku: Niestety nie.
Dlaczego akurat Ty?: Powinienem zostać przyjęty na te stanowisko, ponieważ z tego co się orientuje nie ma obecnie żadnego gamera na forum, dlatego niektóre działy są troszeczkę zaniedbane.
W gry, o tematyce których są działy przegrałem bardzo dużo. Metin2 był jedną z pierwszych, jak nie pierwszych gier, w które zacząłem grać. Zaczełem w niego grać koło 6lat temu, skończyłem pare miesięcy temu ze względu na słaby poziom serwerów. Między czasie grałem również w CS 1.6, grałem w niego coś koło 2lat, następnie przerzuciłem się na CS:GO, w którego gram od 1,5 roku. Czuje, że mam doświadczenie w tych grach, i będę umiał pomagać użytkownikom w razie jakiś problemów z wymienionych wyżej tytułów. 
Co chciałbyś wnieść jako Gamer?: Przede wszystkim chciałbym zrobić porządek w działach, ponieważ wiele tematów nie zostało zamknięte, oraz niektóre nie powinny się znajdować w tym dziale. Zrobiłbym tematy zbiorcze  przykładowo w Metinie przydałby się temat zbiorczy o tematyce: "Szukam serwera". Wiem, że moja aktywność w dziale "Metin2" nie jest powalająca, ale poprawie się i ją poprawie, aby była mniej więcej taka jaką utrzymuję w dziale eSport & CS:GO.
Jakim działem chciałbyś się zająć?(GRY): CS:GO oraz o ile to możliwe to Metin2.
 
Wymagania:

Co najmniej 2 dni spędzone na forum ✔
Przynajmniej 30 postów napisanych na forum ✔
Konto na forum powyżej dwóch tygodni ✔
Chęć pomagania innym użytkownikom ✔
Czyste konto (Brak warnów) ✔
Dobra znajomość regulaminów forum ✔
Dobra znajomość zasad ortografii i interpunkcji ✔
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku ✘

 
Czego oczekujemy od Gamer'ow:

Dużej aktywności w życiu forum ✔
Podstawowa znajomość regulaminów panujących na forum ✔
Wdrażanie różnego rodzaju pomysłów dotyczących forum ✔
Zobowiązanie się do wypełniania obowiązków Gamer ✔

Edytowane przez ωιncнєѕтєr
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metin 2 - dział jest pusty i fajnie by było go rozkręcić, a też nie ma żadnego gamera moderującego ten-dział. 

CS:GO - o dziwo, też nie ma żadnego gamera moderującego. Ale nie wiem czy jest opcja abyś moderował 2 działy, mogę się mylić ale tak mi się zdaje. 

 

Ale jestem na tak, masz redaktora i opiekuna czyli masz formalny obowiązek większej aktywności na forum, i skoro mówisz że zajmujesz się tymi grami,  masz doświadczenie i je lubisz to chyba powinieneś pomóc, rozrzuszać te gry. 

> aktywny

> doświadczenie

> artykuły odnośnie metin2/cs:go pisane fajnie, szczegółowo z wszystkimi informacjami, to mi się podoba

 

Jak wyżej, jestem na tak

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK. 

 

-Podanie ładnie napisane to świadczy o tym, jak będziesz pisał ciekawostki czy coś tam :)

-Spełniasz wymagania więc nie mam żadnych zastrzeżeń do ciebie :)

 

Powodzenia :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+Co najmniej 2 dni spędzone na forum

+Przynajmniej 30 postów napisanych na forum

+Konto na forum powyżej dwóch tygodni

+Chęć pomagania innym użytkownikom

+Czyste konto (Brak warnów)

+Dobra znajomość regulaminów forum

+Dobra znajomość zasad ortografii i interpunkcji

 

Jesteś aktywny zarówno pod względem "frekwencji" jak i pod względem pisania postów. Zajmowałeś się trochę Metin 2 gdzie aktualnie świeci troche pustkami oraz brakuje nam kogoś na stanowisko gamera, masz doświadczenie już jak i jesteś skłonny ku pomaganiom innym użytkownikom.

 

 

Jestem na tak.

 

 

 

Pozdrawiam,

Queen Besiałke

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba można dać szansę. Dosyć aktywna osoba na naszym forum. Jest już zaangażowana jako redaktor, czy też opiekun i nadal mu mało. Jeśli się tam nie sprawdzi, zawsze można mu zabrać tą rangę, a jak na razie jego praca bardzo mi się podoba. Wielkie TAK.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało zaakceptowane. Witamy w zespole! :)

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności