Jump to content

Masakracja

Użytkownik
 • Content Count

  163
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  5d 11h 29m 51s

Community Reputation

58 Dobry

2 Followers

About Masakracja

 • Rank
  #Rudy
 • Birthday 12/06/1998

Informacje o Profilu

 • Nick
  Masakracja
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Steam Custom URL
  masakracyia

Metody kontaktu

 • Instagram
  masakracyia

Recent Profile Visitors

1,935 profile views

 1. Masakracja

  Zgłaszamy bugi

  Wczoraj chciałem pograć baalem, ale np. na klasę zjawa on nie działa, gdyż niby ta postać jest niewidzialna. Akurat w tym przypadku moim zdaniem powinna być możliwość przyciągania zjawy, bo jest półwidoczna. Do tego item który zwiększa zadawane dmg i uderza błyskawicą ma angielski opis. Nie pamiętam nazwy itemu, ale chyba można znaleźć jakoś po moim opisie.
 2. Poradnik wg. mnie totalnie zbędny. Po co tworzyć "localhosta" jeśli tworzymy prostą stronę w html? Przecież bez tego możemy ją zobaczyć w przeglądarce. Nie zainstalowałeś oprogramowania forum, ani nie pokazałeś niczego związanego z PHP-em, więc stawianie localhosta jest w tym wypadku bez sensu.
 3. Skoro ktoś mi zabił kogoś z rodziny to mam go za to nienawidzić, przez co on mi tej nienawiście nie wybaczy. Jakieś dziwne rozumowanie.
 4. A tam... Wszystko da się wybaczyć.
 5. Ile zajmuje czasu stworzenie takiej gazetki? Wyjęte prosto z moich ust
 6. Po co to nazywać jako jakieś przemyślenia? Po prostu piszesz artykuł na jakiś temat. Skoro omawiasz jakiś problem i wyrażasz swoją subiektywną opinię to nie trzeba tego nazywać jako "przemyślenia". Poza tym ten tytuł jakoś tak śmiesznie wygląda. Chętnie bym zobaczył jakieś artykuły na jakiś ciekawy temat. Ale żeby to wyglądało w miarę okej i było dobrze napisane.
 7. Wywiad jak dla mnie słaby + jak zobaczyłem historię 16 latka, który się upija to straciłem chęci czytać tego dalej. (Taki protip - chwalenie się spożywaniem alkoholu, nawet po ukończeniu osiemnastego roku życia jest słabe i odpychające. Nie jest to żaden powód do dumy ani chwalenia się) To bardziej wygląda jak rozmowa na fb/gg niż wywiad. Edit Jeanette: @Masakracja wezmę sobie do serca Twoją opinię, ale tez nie chciałabym, aby te wywiady były takie strasznie sztuczne i nudne. Co do historyjki to już jest kwestia odpowiadającego, chociaż myślę, że żyjemy w takich czasach, gdzie to niestety wkracza coraz bardziej w codzienność i każdy z nas zdaje sobie z tego sprawę.
 8. To nie do końca było tak. Nasz kraj był w bardzo złym ułozeniu geograficznym i politycznym, aby były racjonalne szanse na odzyskanie niepodległości. Przykładem jest np. Belgia, która wyzwoliła się z pod Niderlandów, gdzie władzę sprawowali Holendrzy. Tak czy siak w wielu przypadkach w Europie powstania się udawały. Kolejnym przykładem są Węgry, które wywalczyły dość sporo dla swoje kraju. Austria przemieniła się w Austro-Węgry i węgrzy uzyskali jakieś tam prawa. Kolejne powstanie było chociażby we Francji. Nie mam obecnie czasu sprawdzić informacji dotyczącej wiosny ludów, choć myślę że dzięki powstaniu Polskiemu (Poznańskie) takie narody jak chociażby Węgry były w stanie wywalczyć dla siebie większe prawa, ponieważ wojska zaborców skupiały się na wydarzeniach w Polsce. Co prawda, gdyby szlachta polska w czasach wiosny ludów uznała chłopów jako ludzi o równym sobie to zwiększałoby to znacznie szansę naszych powstań. Dlaczego tak nie było? Bo szlachta polska uwarzała się, za kogoś lepszego, że to oni są narodem polskim, a chłopi powinni im usługiwać. Zaślepienie szlachty polskiej pierw doprowadziło do upadku mocarstwa jakim była Rzeczpospospolita, a następnie doprowadzila do niepotrzebnego rozlewu krwi podczas kilku powstań. Dopiero po 3 rozbiorze zauważyli, że stracili państwo, w którym coś znaczyli. Zaborcy obiecywali pozsotawienie ich majątków a bylo kompletnie co innego. Dlatego obudziła się w nich wewnętrzna Polskość. Niestety byli za bardzo zaślepieni sobą, bo w końcu oni byli szlachtą. Przez to powodzenie naszych powstań było znikome, a zaborcy pacyfikowali jedno po drugim wprowadzając jeszcze bardziej restrykcyjne prawo wobec Polaków. Prawda jest taka, że gdybyśmy mieli w tamtych czasach kogoś pokroju Marszałka Piłsudskiego, który byłbym pewnym punktem dowodzenia powstańców moglibyśmy odzyskać częściową niepodległość, np. Wielkopolska w zaborze nimieckim. Ale jak długo by to się utrzymało? Nie wiadomo, ciężko byłoby prowadzić ekspansję poszerzającą terytoria państwa, ze względu na graniczenie z członkami trójprzymierza.
 9. Niezły zapłon z tym artykułem. Już pół tygodnia temu natknąełem sie na to w sieci. Co nie zmienia faktu, że 1000 razy bardziej opłacalne jest kupowanie gier na stronach pokroju G2A, Kinguin czy innych tego typu stronach. -Wybacz, ale nie siedzę 24/7 w sieci i znalazłam to dopiero wczoraj.
 10. Życie tak na prawdę mija bardzo szybko. Czy to dlatego, że tak na prawdę to sen?

  1. Show previous comments  5 more
  2. Masakracja

   Masakracja

   Tak sobie wmawiaj, poprosiłem o argumentację po czym ty stwierdzasz, że szkoda ci na to czasu. Nie wiem po co wyrażasz zdanie, skoro nie potrafisz tego uragumentować. Ale na bezsensowną dyskusję nie szkoda ci czasu. Po prostu żałosne zachowanie ;)

  3. Jeremaya Gattwold

   Jeremaya Gattwold

   Tak szczerze to mnie to nie rusza, ale jak to Cię uszczęśliwi to nawijam:

   AAAA ALE MNIE ZGASIŁEŚ. TERAZ TYLKO WZIĄĆ ŁYŻKĘ I WYDŁUBAĆ SE OCZY

    

  4. Masakracja

   Masakracja

   Nie wiem, jak chcialeś zabłysnąć to było obsypać się tym przysłowiowym brokatem. ;) Koniec, bo zniżam się do twojego poziomu.

 11. Bycie nikim nas nie interesuje, za to bycie kimś wymaga od nas wiele pracy i zaangażowania. Czy warto?

 12. eee... szkoda że jakiś badziewny yt i nie ma downloadu bezpośrednio całej playlisty :x
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines