Skocz do zawartości

Moze


hajzemberg

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno przydało by się, w pewnym sensie reklama, a kolejnym sobie odpracujesz te warny ;P 

Ale wiesz na co się decydujesz? 

Serwerów mamy 16(15) , po 8 1.6 i cs:go (arena chyba odpada z publicznego to 7 :D)

 

I jeżeli chcesz zabłysnąć, to go porządnie zrób ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłby to dobry pomysł, ale w wykonaniu kogoś innego. Nie wierzę, żeby kolega hajzemberg, który zakłada tematy byleby tylko nabić posty, a jego język polski stoi na poziomie przedszkola, mógł zrobić dobrą reklamę. Ale jeśli chce, niech robi, może akurat jest talentem :)

Edytowane przez nukkuA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za. Tylko musisz wiedzieć za co się bierzesz bo tak jak napisał Siwy serwerów jest już kilka, więc musisz poświęcić temu trochę więcej czasu aby to miało ręce i nogi. Z mojej strony możesz liczyć na pomoc z CS:GO MOD.

Jeżeli biersz się za to, zrób jakieś próbki filmików lub 1 z serwera żebyś nie napracował się nad całością i pójdzie to w kosz.

Edytowane przez M@jki H@rdcor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłby to dobry pomysł, ale w wykonaniu kogoś innego. Nie wierzę, żeby kolega hajzemberg, który zakłada tematy byleby tylko nabić posty, a jego język polski stoi na poziomie przedszkola, mógł zrobić dobrą reklamę. Ale jeśli chce, niech robi, może akurat jest talentem :)

Albo pisze szybko i mu się mylą klawisze ;) 

 

Nie nie.che odpracować tego warna tylko chce za reklhamować ten seover na yt i tak dam sobie radę a arena też czy nie ?

Arena jest raczej prywatnym serwerem, także chyba nie. 

Jeżeli masz takie podejście to ok, super. Jak dasz radę to zrób każdy, jak nie to starczy 1.6 / ew. 1 , bo filmik to jak dla mnie kupa roboty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nabijam posłów i wiem za co się biorę i mam talent do rysowania xd

 

W takim razie stwórz ten filmik, pokaż nam go o wtedy ocenimy czy się nadaje, czy nie. Jeżeli masz chęci - trzeba dać ci szansę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Nazywaj tematy zgodnie z ich treścią.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności