Skocz do zawartości

Nowa ranga na forum


hajzemberg

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry chciałbym przedstawic nowa rangę ta ranga nazywała by się filmowiec by nagrywal by filmie na yt albo na forum czekam na wypowiedź kolor tej rangi fioletowy albo albo taki bardzo niebieski na przykład ja co ?

 

Nie chce zabijać posłów ale mam dużo pomysłów więc ale mi nie wychodzą więc ją bym się na to zglosil i wiem jest taka opcja edytuj

hajzemberg nowy temat, "o dodaniu nowej rangi", czemu mnie to nie dziwi?

Wracając do meritum sprawy. Rzecz jak najbardziej zbędna, dlaczego ktoś kto robi jakieś filmiki miałby otrzymać jakąś rangę? Nie rozumiem.

Nawet jeśli miałby to być filmiki promujące sieć, to nie widzę takiej potrzeby dodawania kolejnej rangi.

O ile by znaleźli się chętni by przystąpić do realizacji pomysłu tworzenia filmików, a zakładam, że nikt, albo 2 - 3 osoby by to robiły, ponieważ jest to morderczo czasochłonne. Jestem na nie.

 

 

Poza tym moja mała uwaga do Ciebie. Wstrzymaj się z pisaniem bezsensownych tematów, postów i ogólnym spamowaniem, które nic nie wnosi w życiu forum. Tak nie zaistniejesz na forum, tylko zrobisz z siebie pośmiewisko, masz konto od +/- 4 dni a już liczba twoich postów zapewne dziś uderzy 50. To trochę przesada.

To tyle, pozdrawiam.

wiem to trochę przesada już nie będę pisał do dupy propozycji wiem i przepraszam

Edytowane przez Q♥een Besiałke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zbędna ranga. Jeżeli będziesz robił czegoś takiego sporo możliwe, że dostaniesz wtedy donatora w zamian. Nikt by nie startował na tą rangę i by stała pusta. 

 

// Opcja edytuj jeżeli masz coś do powiedzenia więcej. 

 

 

 

Odrzucam.

Edytowane przez Q♥een Besiałke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hajzemberg nowy temat, "o dodaniu nowej rangi", czemu mnie to nie dziwi?

Wracając do meritum sprawy. Rzecz jak najbardziej zbędna, dlaczego ktoś kto robi jakieś filmiki miałby otrzymać jakąś rangę? Nie rozumiem.

Nawet jeśli miałby to być filmiki promujące sieć, to nie widzę takiej potrzeby dodawania kolejnej rangi. 

O ile by znaleźli się chętni by przystąpić do realizacji pomysłu tworzenia filmików, a zakładam, że nikt, albo 2 - 3 osoby by to robiły, ponieważ jest to morderczo czasochłonne. Jestem na nie.

 

 

Poza tym moja mała uwaga do Ciebie. Wstrzymaj się z pisaniem bezsensownych tematów, postów i ogólnym spamowaniem, które nic nie wnosi w życiu forum. Tak nie zaistniejesz na forum, tylko zrobisz z siebie pośmiewisko, masz konto od +/- 4 dni a już liczba twoich postów zapewne dziś uderzy 50. To trochę przesada. 

To tyle, pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady..

Chciałeś zrobić film promujący, czyli za pewne miałbyś ją dostać?

Nie wiem czy istnieje takie słowo jak "filmowiec", ale brzmi to jakby ktoś miał autyzm ;-;

Prędzej YouTube'r, oraz jaki to ma sens tworzenia takiej rangi skoro nawet gdybyś zrobił promo to za pewne tylko osoby z sieci by go zobaczyły bo nawet gdyby ktoś wpisał w YT "cs-classic" to twój filmik by się nie pokazał tylko byłby na 10000 stronie YouTuba. 

 

Podsumowując, jestem na NIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja propozycja nie została przyjęta.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności