Skocz do zawartości

Opiekun UBT


James0v

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Wychodzę z propozycją dobranie osoby, która będzie się opiekowała użytkownikami należącymi do UBTeaM'u.

Jest nas 5, podanie napisał Mariusz (kto wie czy się dostanie) jeżeli tak to myślę, że rekrutacja powinna zostać już zamknięta.

Mam na myśli nową rangę, nowe obowiązki tej osoby jak
• Wykonywanie testów dla osób, które składają podanie

• Rozliczanie z popełnianych błędów lub konsekwencje olewania rangi UBT.

• Ogólna pomoc swoim doświadczeniem dla "nowych.

Jako iż to ja wychodzę z taką propozycją, nie wywyższając tutaj nikogo chciałbym wskazać osobę, która się do tego nadaje.

 

 

SzeregowiecPL

 

 

Powody:

 

 

6. Najbardziej poważna osoba:

SzeregowiecPL

 

9. Najbardziej pracowita osoba (UBTEAM):

SzeregowiecPL


 

Takimi cechami powinien się odznaczać dowódca mimo  tego, że należy on do CS:GO.

(Chyba, że nie wyraziłby zgody na pełnienie takiej roli, wtedy można dyskutować o tej posadzie.)

Chciałbym również podkreślić, że jest harmider w tej randze, 0 komunikacji oraz współpracy.

Głównie chodzi o to, aby szkolić nas oddział wykonując jakieś testy od czasu do czasu.

Edytowane przez James0v.
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł to najlepszy wybór. Osoba komunikatywna i dość poważna, myślę, że da radę ogarnąć rzekomy burdel w tym dziale.

Jeśli sam się zgodzi - rzecz jasna. 

I teraz trzeba czekać na najważniejszych tutaj, czyli zdanie Karola i Kryptona. 

Oczywiście nie chcę nikogo urazić swoimi słowami, po prostu znam Pawła dość dobrze i uważam, że on sobie najlepiej poradzi na tej pozycji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już myślałem że wyskoczysz z pomysłem aby opiekun serwera (ma konto w AMXBans) i mógł się wypowiadać i działać w prośbach o ub/antycheat :D 

Propozycja fajna, znacznie uprości sprawę rekrutacji / oceny doświadczenia osoby, i sprawy organizacyjne. 

Ale nie jestem niestety za aby to był szeregowiec, ta osoba będzie musiała mieć uprawnienia w amxban'sie (< to nie jest powodem mojego zdania). 

No i przede wszystkim powinna mieć obowiązek sprawdzać po sprawach załatwionych ponownie demka / ss. 

 

Czyli propozycja tak, co do osoby niech zostanie wybrana przez karola. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK. Przydaśię opiekun UBteam, będzie sprawdzał kto jak pracuje, kogo, ilu jest dziennie, kto jak uczeszcza na forum :D Niech szeregowy się godzi i do boju, że tak napiszę :D

Edytowane przez jeste cygan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ty wybierasz osoby bo w elicie tak było napisane to gratulacje Ci. Nie mówię że się szeregowiec nie nadaje bo się nadaje lecz nic oprócz ss'ow z elity nie widzę więc sugeruje że tylko tym wybierasz.

 

Co do pomysłu jestem na nie bo to nie ma żadnego sensu. Osoba która zostaje wybrana na UBTeam powinna być pilnowana przez administracje forum i tyle. Jak dla mnie nie ma sensu.

Z tymi testami również też słabo. 

 

 

Chciałbym również podkreślić, że jest harmider w tej randze, 0 komunikacji oraz współpracy. 

Zgłoś to administracji i na pewno się tym zajmą.

Edytowane przez Omєga *
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdanie to nie wypali to po co opiekun UBTeaM ?.Ten pomysł nie ma sensu to nie jest serwer ani TS ze trzeba być cały czas i wszystkiego pilnować,to członkowie UBTeaM powinni się na wzajem pilnować.Omega ty masz racje,Jeżeli był by wybierany opiekun to nie ty byś go wybierał ani zgłaszał tylko Administracja/Właściciel by to robił.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Odpada, większość z was i tak pilnuje innych, nie raz dostaje zgłoszenia, że tamten źle dał UB, albo źle sprawdził ss'y lub demko, itd, więc uważam, że opiekun nie jest potrzebny, bo i tak pilnujecie innych

 

Co do testów sprawdzających, to w sumie racja, przydałyby się, ale to i tak wychodzi w praniu i nie było na razie z tym większych problemów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja propozycja nie została przyjęta.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności