Jump to content

Incognito

Incognito
 Share

Recommended Posts

Witam, dostałem dzisiaj bana na tym serwie i nie wiem za co. Admin który mi go dal nie zrobił screenów ani demka. Prosił bym o wyjaśnienie :)[AMXBans] ===============================================[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze![AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Cs-Classic.xaa.pl[AMXBans] Powod: 'Czitowanie'[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_ID_LAN'[AMXBans] Twoje IP: '93.105.146.3'[AMXBans] =======================================Dodam jeszcze ze miałem wtedy eliminator i skoczek czy soczek jakoś tak sory ze tak pisze ale jestem nowy na serwie i nie znam jeszcze perkow :P

Nick: { Incognito }Link do SSów: BrakSerwer: Call Of Duty 45001lvl[NOWY SEZON][2x 19-6]Wycinek z konsoli:[AMXBans] ===============================================[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze![AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Cs-Classic.xaa.pl[AMXBans] Powod: 'Czitowanie'[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_ID_LAN'[AMXBans] Twoje IP: '93.105.146.3'[AMXBans] =======================================

Albo admin się pomylił, albo miałeś farta i zdążyłeś wyłączyć. tak czy inaczej UB. Miej się na baczności bo przypatrzę się tobie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy