Skocz do zawartości

Propozycja odnośnie ShoutBox'a [szept]


Miłosz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie widziałem tego nigdy na żadnym forum, ale czy jest mozliwość aby zrobić tak że poprzez 

@Siwy blabla         // na SB 

Można było wysłać to jako szept tylko do jednego uzytkownika? 

Czemu to ma służyć? Większość osób nie lubi gdy sprawy prywatne załatwiane są na SB, i regulamin też o tym mówi. A każdy wie jak to jest odpisywanie na PW... trzeba ślęczeć i więcej się męczyć, a tak to można byłoby załatwić na SB poprzez to @nick tekst . 

Fajna propozycja, ale nie wiem czy jest taka modyfikacja / opcja /plugin, czy jak to się nazywa. 

Ty karol, masz te swoje angielskie IBP i tam możesz poszukać tych up - modyfikacji :D Czy coś takiego jest wgl. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pluginu chyba na to nie ma, bo szukałem po forach IPB, po polskim i anglojęzycznym i niestety nie znalazłem. Możliwe, że po prostu źle szukałem, albo trzeba to jakoś ręcznie ustawiać, ale Karol nasz znawca, da sobie radę :D 

Co do pomysłu hm... Nie jest najgorszy. Można by coś takiego dodać, na pewno lepsze niż odsyłanie każdego na PW, bo ma jakąś sprawę do załatwienia, która zajmie raptem 4 minuty. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ktorejs z konkurencyjnej sieci widzialem czat na wzor tego z FB.

To rowniez opcja godna polecenia, ale nie wiem jak wyglada to od strony techincznej i czy istnieje mozliwosc takiego na naszym forum.

Edytowane przez HARD!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie ma czegoś takiego jak prywatna wiadomość na SB, bynajmniej ja nie widziałem nigdy takiego czegoś nawet na oficjalnej stronie IPS, więc nie jest to dostępne, nawet na sprzedaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja propozycja nie została przyjęta.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności