Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE][Gamer] Paweł.?


Paweł.

Rekomendowane odpowiedzi

Wiek:18 (19 incoming)
Ilość spędzanego czasu na forum (w godzinach)?:3281
Doświadczenie na podobnym stanowisku:Żadne.
Dlaczego akurat Ty?: Proste, nie będę się tutaj opisywał, bo każdy mnie zna. Aczkolwiek wiecie również, że jestem zapalonym graczem gry League of Legends, toteż chciałbym zająć się tym działem, który o dziwo stoi pusty, gram dużo, interesuje się tą grą. Nie tylko od strony technicznej, lecz również e-sportowej. Wiele razy na forum udostępniałem różne treści związane z tą grą, lub sferą e-sportu, tutaj bardziej dokumenty "Legends Rising.", które możecie znaleźć w dziale YouTube.
Co chciałbyś wnieść jako Gamer?:Przede wszystkim dbałbym o ten dział, jeżeli się dostanę, to postaram się dodawać nowe informacje ważne dla graczy, czyli nadchodzące rotacje, patche i zmiany w nich zawarte. Bardzo często RIOT udostępnia ciekawostki dla społeczności, którymi tez będę się dzielił z Wami. Moim przesłaniem jest, aby każdy kto nie grał w tę grę spróbował (kiedyś Cię Karol, w końcu namówię :D). 

- Chciałbym jeszcze dodać, że na forum nie posiadam żadnej rangi od dłuższego czasu, tu ponad miesiąca. Jak wiadomo zrezygnowałem z opieki nad serwerem, lecz liczę, że to negatywnie nie wpłynie na Wasze opinie. 

Mogę wam obiecać, że będę równie dobrze starał się zajmować tym działem, jak to robiłem za czasów, gdy byłem opiekunem nieistniejącego już cod'a 2001.
Jakim działem chciałbyś się zająć?(GRY): Pewnie zdążyliście się już domyślić, że chodzi mi tylko i wyłącznie o Legaue of Legends. Wiem, ze mógłbym wziąć również inny dział, ale wybaczcie mi, nie gram w gry poza tą wyżej wymienioną i cs 1.6, a w 1.6 jak wiadomo nic się nie dzieje. Jeśli chodzi o nowinki.

 

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania. Jak również zapraszam do wypowiedzi.

Dziękuję za Wasz czas.

Pozdrawiam Paweł. 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało zaakceptowane. Witamy w zespole! :)

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności