Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]skarga na admina


SPGHOST

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: SPGHOST

2.Nick admina/gracza który zawinił:eM aka eMdzej

3.Admin/Gracz :eM aka eMdzej

4.IP/SID oskarżanego:

5.Data i godzina:21.10.2015 - 18:34:46

6.Dowody (demko/screeny/świadkowie):http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=12827

7.Opis sytuacji:a wiec tak weszłem na server FFA wybrałem drużyne zagrałem 1 runde.zaczeła sie druga runda i szlem sobie na bs a i nagle dostałem bana OGARNIJ nwm za co na 30 minut

 

 

hahah jak kłamiesz ja mikro niemam

 

 

a i jeszcze jedno obejzyjcie sobie demko zobaczycie czy zucałem fleshe przez 2 rundy biegalem z samym usp

 

 

ale akurat wtedy jak dostałem bana ani 1 flesz nie poleciał

 

 

Kilka map chyb o 16:00 jak nie pamiętasz i dostałem kicka i przestałem rzucać fleshe

 

Przyznaje się rzucałem ale admin przecież był

 

Ale chodziło mi że sie przyznaje jak graliśmy na mirige jak chrupek był że rzucałem flesze

Edytowane przez Q♥een Besiałke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szedlem* to po pierwsze. Po 2 ja poprosilem Emdzejsona zeby wlepil Ci bana bo stales i napierdzielales we mnie kosa, nie dasz pograc normalnie, a na poprzednich mapach bugowales paki, rzucales fb dla teamu i tez machales ta kosa non stop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak, smieszny jesteś panie kolego i ciesz sie ze ban na 30min a nie na 24h ponieważ, argumenty do bana: utrudniasz grę graczom w drużynie rzucając im mleko "NOTORYCZNIE" po drugie puszczasz przez mikrofon dziwne dźwięki "nie wnikam co masz w domu" po trzecie to co napisałeś w opisie mija się z prawda i mam na to rzesze świadków. Ile razy dostawałeś już bany od innych adminów w celu ogarnięcia? Przypomnij sobie. Serdecznie cie nie pozdrawiam i czuje do ciebie niesmak. 

 

 

oooo i Kacperek przypomniał mi fakt jak biegałeś za kolegami z drużyny z nożem nie dając im spokojnie grac ! 

 

 

 

Jeżeli to nie twoje dźwięki słyszałem to może podobnego gracza ale argumenty są dalej po stronie bana, ja cie bardzo dobrze kojarze z serwera pod względem "utrudniania gry" i mam wyrobiona negatywna ocenę w twojej sprawie. 

 

ps. znam swoje prawa i wiem co mam robić z takimi jak ty, powiedziałem że zajmę się chamstwem i debilizmem na serwerze i to robię. Krotka piłka z mojej strony ban jest w 100% słuszny a jeżeli się to powtórzy(mam nadzieje ze nie) będę bana wydłużał. 

Edytowane przez em90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka map wczesniej lataly fleshe, dostales kicka od bodajze Hrupka, skoro to Ci nie pomoglo poprosilem Emdzeja o banicje. Na tej mapie podbiles do mnie z kosa w matrixie i zaczales mnie kroic, przez co nic nie slychac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaje się rzucałem ale admin przecież był

 

To jeżeli się przyznajesz, to po co w ogóle stworzyłeś ten temat? Gdzie logika? Ban słuszny, kilku graczy cię oskarża, teraz jeszcze sam wbiłeś sobie nóż w serce, ciesz się, że tylko na 30 min. Myślę, że do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dostałeś za utrudnianie gry proste. Wypowiedzieli się gracze którzy mieli z toba problemy to po co jeszcze robisz problemy. Dodam również że ja też miałem z toba problemy przykładowo gdy bugowales pake i przeszkadzales.

Dostałeś na 30 min to się ciesz bo ci szybko zleci a na przyszłość zastanów się wreszcie co robisz i daj innym pograć i nie psuj gry.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co ci chodzi, że składasz skarge na admina...

Jesteś trollem i to nie ogarniętym -.-

Nie raz dostałeś bana za utrudnianie gry (chodziłeś bez sensu, rzucałeś FB swoim, na respie strzelałeś w niebo, a następnie chodziłeś za swoim i ciglę strzelałeś (ten dźwięk jest strasznie denerwujący)) 

A co do mikra, to pamiętam, że też z tobą był jakiś problem, nie wiem czy coś mówiłeś przez nie czy dzwięki puszczałeś ale coś było.

Bardziej na miejscu była by skarga na Cb niż na eM'a

 

@down

 

 

aha ale jak ja mikra nie mam aktualnie miałem w tamtym miesiącu ale zepsułem 

Ale miałeś i trollowałeś.

Moim zdanie skarga nie słuszna, w tym miejscu powinna pojawić się skarga na Cb.

Edytowane przez mr.Burger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga nie została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności