Skocz do zawartości

QubaS

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

 

Długi już czas ludzie narzekają na mały wybór mapek na FFA.

Jakiś czas temu zacząłem zbierać i rejestrować takie prośby.

 

Wychodzi na to, że ludzie chcą zachować obecny cykl map i dodać nowe pozycje:

- de_westwood

- de_dust2_long

 

Wymieniam tylko te dwie, ponieważ jest sporo zapytań o właśnie te pozycje.

 

Moje pytanie czy jest to możliwe?

 

Pozdrawiam, QubaS

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, a jaki to dział bo forum jest spore i mogło mi się w oczy nie rzucić.

Chodzi mi też o to, że piszę to tutaj bo tutaj jest dział dla adminów więc myślałem, że któryś mi odpowie gdzie/do kogo się z tym udać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do MC dużych map, to myślę, że nie ma co zmieniać. Mapa westwood to mapa głównie na awp, a de_dust2_long jest za mała (jak będzie full serwer to nie będzie gry).

 

Jeżeli miałaby być jakaś zmiana map, to proponował bym dodać więcej małych map ale nie taki jak są typu aim_map czy cs_deagle5 tylko takie jak cs_wiocha lub cs_max.

 

Takie moje zdanie :)

 

 

 

POZDRAWIAM

Edytowane przez mr.Burger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qubas ja podpisuje się pod tym co napisał pontonik i burgerek, za mała mapa. Jeżeli chodzi o wypowiedz Bogusia to wybrał bym Italy. 

Ps. Qubas powinieneś napisać to w propozycjach tam jest sporo zapytań min. o de_westwood. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

/Pozdrawiam Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym był za dodaniem westwooda bardzo grywalna mapa, ludzie ją lubią.

Często na serwerze ludzie piszą, że "zagrał bym sobie westwooda lub eldorado"

Moim zdaniem westwood by się przyjął. Dobrze też było by go dodać gdzieś w środek cyklu np. po mirage lub tuscanie.

Edytowane przez DuNg3()N
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upije Polaczka i wykorzystam jego hasła, w przyszłym tygodniu dodam hahaha :D

A tak serio to skoro powstał już temat to niech proponują ludzie które mapy by się sprawdziły, ja jestem za min:

- de_russka

- de_westwood

- cs_militia

- cs_beersel

- de_greenhouse

- cs_italy

Edytowane przez em90
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ten temat wraca jak bumerang.  :er:

1. Westwood - może i przyjemna mapa, lecz jest parę minusów moim zdaniem na tej mapie. Po pierwsze, z dachu widać prawie cały obszar mapy. Po drugie, częste płacze i narzekanie ze strony graczy, że wszyscy kupują awp i nie dają pograć, więc gra sprowadza się tylko i wyłącznie do podkładania bomby na bs'ie w domku.

2. Mapy z hostami - nie oszukujmy się, nie przyjmą się, bo albo ct będzie zabijać hosty, albo tt, po prostu nie będzie wykonywać celów mapy, a więc gra do 12 rund na tego typu mapach kończy się po parunastu minutach.

3. Aztec - tutaj chyba nie trzeba dużo mówić, słabo zbalansowana mapa. Denerwujące i przeszkadzające efekty dzwiękowe, które trzeba wyłączać co rundę. Przy dobrej grze ze strony tt, mapa jest dominowana przez nich, dobry rash na bs A i ct zostaje bez szans na jego odbicie. Z drugiej strony dobre ustawienie ct i szybkie zabezpieczenie bramy uniemożliwia całkowicie gre tt. Co sprowadza się do ich kampienia przed bramą. Wyjście z wody, jest bezużyteczne i łatwe do pilnowania przez ct. Jednym słowem, na tej mapie są nierówne szanse. 

 

Co do propozycji ode mnie:

* De_sunny,

* De_kabul (koniecznie remake, coś pokroju tego: http://css.gamebanana.com/maps/27354 ),

* De_russka,

 

Pozdrawiam, Wasze zdrowie !  :pije:

 

@Polaczek

No to jak chcesz przyciągnąć gracza, mapami które zostały przez nich odrzucone lub po prostu się nie przyjęły ? :)

Edytowane przez SaS'owy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zostanie dodana żadna "nowa" mapa, który przeciętny gracz CSC nie zna. Na serwerze panuje niż, więc aby zachęcić graczy do grania myślałem nad dodaniem starych map, które mogły by przyciągnąć gracza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat uruchomiłem wyłącznie po to by pozyskać nowych graczy i skłonić starych do powrotu.

Uważam, że należy coś dodać do map cyklu i już:)

 

jestem za westwood - przecież można tam zablokować AWP ? Co to za problem? blokujesz AWP i sprawa załatwiona, a bardzo dużo ludzi pyta o westwooda.

 

Jestem, również za innymi mapami osobiście ale napisałem o tym o czym większość pisała cs_italy to nie głupi pomysł ale zgodzę się, że Hosty mogą być problemem chociaż z drugiej strony po to mamy tyle adminów nie ? Od tego jesteśmy, żeby pilnować porządku :)

 

aztec jest w razie co do wlaczenia i powiem Wam włączałem go już 3 razy na życzenie graczy i był szał :)

 

Moim zdaniem Sasek i Polaczekkkkk jesteście mniej na serwie i nie widzicie o czym ludzie mowia na mikro i say w luznej rozmowie o mapach - bez obrazy ale na prawde ludzie oczekują dodania paru mapek nawet nie tyle co do cyklu byle byly do wlaczenia na życzenie :)

 

Wgrajmy na serwer dla testu 3 nowe mapki - nie one nie będą w cyku tylko do włączenia przez Admina i bedziemy robic vote na nowe mapki i pytać ludzi co by chcieli grac.

Moim zdaniem warto to zrobić i monitorować co się "sprzeda" lepiej i to później wdrożyć w cykl map :) Co wy na to?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja spędzam bardzo dużo czasu na serwie ostatnimi czasy, jakoś nie widziałem aby ludzie aż tak chcieli nowe mapy, ten temat się zaczyna gdy jeden gracz coś poruszy, a później wychodzi dyskusja kto chciałby nowe mapy, a kto nie, a później zapada cisza. Wydaje mi się ze mapy które są teraz powinny zostać i nic nie dodawać nowego(mi to obojętne jakie mapy będą i tak będę pykać :D) w dzień praktycznie codziennie serwer podchodzi pod full, aby tak jak polaczek napisał w nocy dodać jakiś nocny mc. Mapy z hostami myślę ze to będzie jedna wielka porażka :/ Na pewno nie będę ich ratować tylko zabijać. Jeśli już coś mielibyście dodać to ja proponuje:

 

-de_sunny

-de_kabul obojetnie jaki

-de_dust2002

-de_westwood

-de_eldorado

 

@UP co do westwooda, dodać go a zablokować awp? Bez sensu, ktoś potrafi grac awp i lubi to czemu mu to blokować :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zróbmy ankiete odnośnie 4 mapek i te dwie które będą mieć największe zainteresowanie wgramy na serwer (nie koniecznie dodamy do MC ale po prostu wgramy ).

Dziwi mnie czemu taki problem jest wgrać jakieś nowe mapki nawet nie ujmując ich w MC ? To jest jakiś koszt? Przecież to zwiększa naszą atrakcyjność jako serwer :)

 

Czemu nie mamy być najlepsi i najbardziej pożądani ?

 

Musimy raz chociaż na rok coś tam dodać zmienić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie Qubas zbierz od tych graczy propzycję map. Proszę mi przesłać propozycję na pw a ja założę ankietę. Póki co zamykam temat, żeby nie było już spamu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności