Skocz do zawartości

hmmm... ja nie znam?


jasio Boyka

Rekomendowane odpowiedzi

Mi aż tak, james to ty powinienes wziąć się za swoich adminów bo schodzi serw na psy ja gwarantuje,że więcej podania nie napiszę(o alt się odblokował :) ), a jeżeli chodzi o znajomość regu i kłótnie to wiesz..... faktycznie ty go znasz .....i pokazujesz to rzucając he na małej mapie dust2x2 z klasy kapitan (jak dobrze pamiętam w czwartek), a moje zwrócenie Ci uwagi traktujesz jako kłótnie?(sam to prowokujesz) Jak na tym serwie się nie kłócić jak odpał za odpałem wchodzi, a adminów ni widu nie słychu, zresztą o ich braku świadczy nawet ilość wstawianych dem bo sam może ok 100 wstawiłem, które w 95% zakończyły się permem, weź się za serw i adminów,żeby nie było powodów do nerwów i kłótni bo jak nie patrzeć wiele osób kupuje,płaci za premki, vipy sam od około 5-6 miesięcy regularnie wykupuje vipa a i ze dwa razy premke, więc mamy prawo chyba wymagać  tego żeby podczas gry chociaż co jakąś chwile wszedł jakiś adm i zrobił porządek, bo niby płace za te granie, a tak jak dziś na ok 2h gry przez 1h kręciłem i wstawiałem dema chociaż wcale nie muszę, ale to robię bo po 5 min grania takiego czitera z przykładowych 18 osób na serwie robi się 8, i to nie ja tracę, a wy, bo ja w każdej chwili mogę znaleźć sobie inny serw, ale ten mi się podoba, chociaż już coraz mniej, zresztą nie tylko mi bo widać to po ilości grających osób, których ciągle ubywa jeszcze pół roku temu na wolnego slota trzeba było czekać, a teraz? a nasza współpraca się nie układała od czasów kiedy grałeś jako gracz, także z góry wiedziałem pisząc podanie,że będzie na NIE zresztą pisałem o ty siwemu(widzisz mówiłem:) , dlatego poszedłem na łatwiznę i skopiowałem bo co się produkować jak to było jasne, ps. ale link do gametracka zmieniłem :)

O to ja tyle 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja napiszę to bo James zamknął podanie jak wysłałem odpowiedź.

Swoim zachowaniem nie pokazujesz swojego wieku. Cały czas się sapiesz do Jamesa i rocka.

A co do małej mapy, dla mnie osobiście dust_2x2 jest dyskusyjną mapą. Respy są od siebie daleko. Wielkością prawie jak nuke, gdyby tylko odjąć dół i górę na nuke.

Spamujesz na u@ co chwile że ktoś odpalony a zazwyczajoni są czyści tylko umieją grać. Przykład autko, cały czas byś go banował bo umie grać.

 

A co do podania i adminów

Admin jest od zaprowadzania porządku a nie banowania. Ban to ostateczność. Jest nas tylko 4 bo reszta się nie nadawała. Ciężko jest ogarnąć tak serwer ale jakoś sobie radzimy.

 

Serwer ostatnio i tak dobrze stoi z graczami ze względu na drobne poprawki. James naprawdę się stara jak może żeby wyciągnąć serwer, a niektórzy tylko się do niego sapją zamiast pomagać... Takie zachowanie zniechęca. Ja osobiście doceniam jego zaangażowanie i mam nadzieję że i wy to zrobicie.

 

Do Siwy akurat patrz nikt komu dałem ssy nie wstawił ich bo miał wh. Nikt też nie odwołał się od bana z powodem cziter czy AIM. Więc chyba jestem "perfekt".

Nawet jak nie miałem "wh" pisałem po upadłego czy innych adminów i wychodziło że gość był odpalony. Więc pozdrawiam ;)

I co do moich obowiązków to się z nich wywiązuje, bo przez prawie 3 miesiące nie było na mnie skargi i nie opuściłem ani jednego dnia (po za dzisiejszym z pewnych powodów ale jestem na zwolnieniu i tak). Tak więc uważam że dobrze się sprawuję.

A co do jasia to nie chodzi tylko o kłótnie z graczami ale także z adminami.

 

Nad okresem próbnym można pomyśleć, zobaczymy czy rzeczywiście się zmieni. Ogólnie jestem za tym żeby dawać ludziom szanse. Jednak to nie zależy ode mnie.

Edytowane przez Ph4nt0m
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to james - musisz przymrużyć oko na jego kłótnie, zresztą sytuacja się zmieniłaby jak jasio by dostał admina.

Wtedy ma duże możliwości na serwerze, i odpadają minusy na serwerze. Chodzi o cheaterów i graczy łamiących regulamin, bo wątpię aby wyskakiwał do graczy bez powodu i wyzywał / prowokował kłótnie. 

Dlatego james proszę Cie przemyśl to jeszcze raz, jasio gra bardzo długo na serwerze, bardzo tak samo cheaterów zgłasza na forum, mniejsza o cziterów .. zwykłe łamanie regulaminu skoro admini na serwerze bywają rzadko (mówie po statystykach zgłoszeń na forum, skoro tyle jest? to gdzie admin).

 

Ja Ci Jasio gratuluje, że tak długo wytrzymałeś, ale dziwię się że Jamesov nie chce wpuścić Cię na admina, skoro wie że brakuje adminów.. a powód nie- jest nieuzasadniony. Prowokuje? Postaw jamesov, albo kto inny kto jest przeciw jasio bo czasem przeklnie... co byś ty zrobił na miejscu Jasia jako gracz. bez uprawnień i z chyba całym serwerm i chyba też łamiącym regulamin. Logika. Przecież na stanowisku admina, zamiast dziecinnie gadać by coś zrobił z łamiącymi regulamin, a takie sytuacje - wyzwisk / kłótni by nie zaistniała. 

 

 

Typo wyżej - Ph4antom, a ty perfekt jesteś w ocenie cziterów? Z admin ESP przy okazji. 

Jasio nie ma waszego 'wh' , więc może się mylić. Zaś to ty jesteś adminem i masz obowiązek sprawdzać zgłoszenia, i od tego zależy. 

I nawet jeżeli potwierdziło by się to że banuje graczy, to wiecej tracicie ich przez cheaterów na serwerze, a osoba która chce pomóc jest 'odsyłana z kwistkiem' bo wyzywa, łamiących regulamin. 

 

Jeżeli Ci/wam zależy na serwerze, to radzę przyjąć Jasia chociaż na próbę aby zobaczyć czy nie prowokuje waszych kłótni.

Edytowane przez Siwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się wypowiem. Jasio jest strasznie aktywny na serwie, wstawił masę demek (w tym ze 2 na mnie :D) i jest w godzinach szkolnych gdy adminów po prostu nie ma. Jednakże nie zawsze jego zachowanie jest adekwatne do wieku. Często wdaje się w bezsensowne dyskusje, do niedawna myślał że gram na wspomagaczach (chyba że dalej tak myśli XD) oraz nieraz dostawałem od niego soczystego flasha.

 

Po moich jakże długich przemyśleniach jestem za okresem próbnym. Przyda się tak aktywny admin (jasio ale jak dasz mi ss'y to poleci na Cb tyle skarg :D).

 

Btw. SSiwy a co ty go tak bronisz, rozumiem że się znacie :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phantom ja nie chce robić z tematu dyskusji, ale jeszcze odpowiem na te twoje 'ale'. 

Twierdzisz że nie miałeś żadnej skargi, ok.. dalej idziemy, twierdzisz że nie było żadnego odwołania od UB, ok. Ale pamiętaj że nie zawsze gracz będzie pisał na forum, i nawet w sprawie UB. 

Zresztą patrząc na http://amxbans.cs-classic.pl/search.phpte bany, gdzie z 160 banów wychodzi po 3 bany na osobę i to przez 3 mies adminowania, to powiem z całą pewnością - mało zdziałałeś. 

 

Barciak, nie znam jasia.. w prawdzie sam też na mnie dawał demko ;) 

Ale to jest serwer CS-CLASSIC i patrzę na niego jak na każdy inny serw CSC, i nie mogę też patrzyć jak traci graczy.. a kolega wyciąga rękę do pomocy, i zostaje odrzucony bo, Jamesov - sory, ale nie potrafisz rozdzielić spraw opiekuna z waszymi prywatnymi dyskusjami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jasiek powinien dostać szansę bo naprawdę spędza trochę czasu na serwerze, zawsze można dać go na okres próbny.

Wrzuca masę demek, a w niektórych wpisane 2-3osoby. Znajdą się czyste demka no ale cóż, kto nie robi ssów czystym? Po to są.

Barciak 2 demka na Cb to w sumie nie ma co się dziwić :D Myślę, że Jasiek poradzi sobie nie gorzej od innych adminów.

Barciak tu raczej nie chodzi o obronę tylko szkoda żeby serwer zszedł na psy. Tyle pracy Rybaka,Karola i innych.

Edytowane przez M@jki H@rdcor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże człowieku nie wiem po co ty to dalej ciągniesz. Jesli masz jakies problemy to wejdz sobie na ts3 i tam sobie podyskutuj z Jamesem no chyba że sie go boisz, lub masz jakies problemy z mowa to juz twoj problemik. Napisałes w podaniu że posiadasz mikro, to odezwij się, bo samo napisanie że sie posiada gówno ci wielkie da zreszta nikt chyba nie słyszał twojego głosu, i przez to każdy wątpi w te twoje 26 lat. Bo na moje oko zachowujesz się jak dziecko. Zreszta nie tylko ja tak mysle, fakt ja też może nie jestem lepszy ale no bez przesady. Fakt plusem u ciebie jest to że jestes aktywny i krecisz te demka ale tak jak wyżej PHANTOM podkreslił nie wszystkie są trafne. Jesli chodzi o u@ to równiez zaczynasz mnie lekko denerwowac. Skoro ja sprawdzam gracza i pisze na @ że jest czysty to po chwili ty dalej spamujesz że to jednak odpaleniec. Tak samo jak z fleshami, do ciebie nic nie dociera. Jesli nie przestaniesz to bede cie tępił do tąd aż zrozumiesz że tak nie można.

 

Nie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało zadziałałem? Rozumiem. Jak dla ciebie wyznacznikiem pracy są bany to pozdrawiam. Był okres że tylko ja byłem adminem i jakoś serwer się trzyma. Codziennie daje 3-5 banów minimum. Jak ci wychodzi te 160 banów to nie wiem (a już chyba wiem, sprawdzałeś mnie w tej wyszukiwarce, ale chyba zapomniałeś że amxbans było resetowane i są inne bany niż permy). Ale ty wiesz wszystko ;)

 

James0v. gryziesz się w wargę... A ja właśnie miałem pisać rezygnację. Bo skoro "nic nie robię" to po co jestem? Admin powinien wlepiać bana co 5 min żeby nikt nie grał. Przepraszam ale ja tak nie umiem, dobijać bardziej serwer. A skoro "inni" wiedzą lepiej to niech oni się wykazują. Bo ja już mam dosyć.

Edytowane przez Ph4nt0m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rock  chłopcze może flesz się zdarzy, ale ty asem napewno w ich wykrywaniu nie jesteś bo dałeś mi bana za flesza Ci (kiedy grałem w przeciwnej drużynie), zresztą ostatnio chciałeś to powtórzyć tylko tym razem napisałeś na sayu ,,jeszce raz rzucisz mi flesza i masz bana" ogarnąłeś się dopiero jak Ci przypomniałem,że gramy w przeciwnych drużynach to na temat fleszy, co do dust2x2 to się zdecydujcie bo jeden admin banuje za he bo taki ma humor a następny mianowicie Faza swego czasu sam rzucał i pozwalał rzucać, ale temat zamknięty nie chce tego adma chciałem go po to,żeby zaprowadzić trochę tego porządku tam, bo według mnie bany, ssy dla cziterów to jest właśnie jeden ze sposobów pilnowania porządku, a tego porządku to wy ni jak w żaden sposób nie pilnujecie bo spotkać któregoś na serwie ostatnio to fart trzeba mieć przykład wczorajszego dnia, jeżeli chodzi o mikro to nie wiem podnieca cię męski głos rock ? że tak chcesz go usłyszeć nie używam mikro bo nie mam zamiaru drzeć się w chacie nie mieszka sam a to przeszkadza, zresztą sam nie używam mikro, a i ja nie słyszę was bo wszystkich graczy którzy gadają se wyciszam, na tym mikro co 2 słowo to kur.... więc po co mam tego słuchać a na cod nie jest on niezbędny do gry, ale jak już tak bardzo pragniesz usłyszeć mój głos mogę zrobić to dla cb, chociaż Ci pisałęm chcesz spr mó wiek to się spotkaj ze mną a nie robisz podśmiechujki na say na temat mego wieku(i to jest właśnie prowokowanie kłótni), skoro mówisz,że pilnujesz porządku nie przez dawanie banów to wyjaśnij jak te pilnowanie wygląda na przykładzie gracza kopam,który na aimie i aktywnych banach dobija do 100 lv, rozumiem zmienne ip, ale gdyby admini na serwie byli tyle co mówią, że są w żaden sposób nie udało by mu się wbić takiego lv dostawał by tyle kików,że chęci do gry by mu odeszły, a już napewno nie zdołał by wbić tyle lv. A tak na marginesie moje dema są w 95% trafione więc nie piszcie,że nie. A tak jak Siwy napisał przez to traci serw nie ja bo ta ilość odpalonych graczy jaka tu ostatnimi czasy wchodzi to nieporozumienie.Ludzie wykupują vipy,premki sloty....a nie sloty zawsze są wolne ostatnio :), więc chcą,żeby za te pare groszy,które wpłacili mieli spokój przynajmniej od cziterów, ale wiem bany za czity to przecież nie pilnowanie porządku.Oby tak dalej to wujek gooogl wynajdzie mi innego coda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Tam trzeba znaleźć jak najwięcej adminów, bo jest jeden wielki syf, ja wchodząc około 16 musiałem zająć się reklamami i dwoma cziterami, adminów o takiej godzinie nie ma. O takiej godzinie admin powinien być zawsze, to godziny w których każdy ma czas, więc zgodzę się z jednym, trzeba przyjąć tam jak najwięcej adminów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 kolega wyciąga rękę do pomocy, i zostaje odrzucony bo, Jamesov - sory, ale nie potrafisz rozdzielić spraw opiekuna z waszymi prywatnymi dyskusjami. 

Zaraz, zaraz. Chcesz mi coś zarzucić? Dokładnie wyjaśniłem dlaczego jestem na nie, to że on napisał o jakimś konflikcie ze mną to on go ma, ja typa nie znam i go olewam ale przyszło mi wystawić mu opinię, więc tak też zrobiłem.

 

Tam trzeba znaleźć jak najwięcej adminów, bo jest jeden wielki syf, ja wchodząc około 16 musiałem zająć się reklamami i dwoma cziterami, adminów o takiej godzinie nie ma. O takiej godzinie admin powinien być zawsze, to godziny w których każdy ma czas, więc zgodzę się z jednym, trzeba przyjąć tam jak najwięcej adminów.

Karol, proszę Cię dobieraj słowa adekwatne do sytuacji, bo "jednym wielkim syfem" bym tego nie nazwał. Mam administracje taką, jaka jest mi potrzebna fakt, że jest nas mało ale są świetni w tym co robią. Nie mam im nic do zarzucenia i gryzę się w wargę żeby tylko nie napisali rezygnacji bo żaden z obecnych graczy na serwerze nie zastąpi ani jednego z nich. Podkreślam także, że uczestniczę w grze, strzelam, słyszę i wszystko widzę uważam, że mogę wiedzieć dużo a nawet więcej o sytuacji na serwerze.

____________________________________________________

Więc tak, jak już podkreśliłem w swojej wypowiedzi (która była na nie), że dam mu szansę, jeżeli się poprawi, zauważcie, że żaden gracz z 350 się tutaj nie wypowiadał, wyciągacie pozytywy tylko i wyłącznie ze zgłoszeń, fakt cieszę się, że pilnuje mi serwera w taki sposób, ponieważ nie dostał szansy, ale żeby utrzymać porządek na serwerze nie mogę pozwolić sobie na błahą administrację, miałem tutaj 3 razy admina i byłem bardzo konfliktową osobą, wyzywałem się z większą ilością osób, z tego raz wyleciałem z posady. Nabrałem rozumu jako osoba dojrzała oraz odpowiedzialna i nie chciałbym jednak mieć takiej osoby jak ja na serwerze. Nic nie zmyślałem wystawiając powód do opinii "NIE", zasłużyłeś sobie na taką więc je odrzuciłem, ja wiem, że Ty się tam do mnie spinasz i ciągle prowokujesz do tego, żebym zaczął rozmawiać przez mikrofon, ale takim zachowaniem działasz na własną niekorzyść, spinając się do mnie, jako dorosła osoba powinieneś wiedzieć, że się przekreślasz bo w wielkim jak nie całkowitym stopniu to ja decyduję o tym, czy dostaniesz się, czy jednak nie. Nie ważne, że przeważał okres próbny bo pisały tam osoby, które na serwerze nie grają. Ja Ci już napisałem, że dam Ci szansę, czemu się na mnie rzuciłeś? Dokładnie napisałem, że dam Ci szansę. Wejdę pewnego dnia (rzecz jasna wtedy, gdy się poprawisz) i powiem "Janusz składaj podanie, zasłużyłeś". Tak więc masz też 2 opcję, jestem na tygodniowej nieobecności więc możesz się dogadać z Właścicielem, który ma więcej do powiedzenia niż ja, wtedy nie będę przykładać do tego swojej ręki i nikt nie zarzuci mi, że odrzucam jego podanie "specjalnie" co jest naprawdę śmieszne. Jeżeli dostaniesz szanse od @-_- to zostaniesz na tej posadzie, jeżeli się jednak nie uda pójdziemy na moje słowa. Zacznij działać i zdecyduj się bo stworzyłeś dyskusję na temat odrzucenia Twojego podania pisząc w nim, że Cię on wcale nie obchodzi, gdyby tak było nie pisałbyś tego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozmawiam na temat odrzucenia mego adma tylko na temat tego,że ostatnimi czasy nie da się tam grać przez czity, niektórzy grają z nimi denerwują się klną, ale dem nie kręcą, ja tak nie potrafię właśnie doszedłem do wniosku, że nie będę płacił za vipa co miesiąc żeby połowę czasu poświęcać na kręcenie dem nie moja to robota a skoro twierdzisz,że admini świetnie się z tego wywiązują może i tak nie przeczę tylko że robią to kiedy są na serwie, a są rzadko. A co do mikro nie wiem o co Ci chodzi ja prowokuje żebyś mówił na mikro........ja wyżej napisałem,że nie używam mikro i mam wyciszoną resztę, was nie słyszę. Doszedłem do wniosku,że będe grał jak reszta zwykłych graczy wejdzie czit ja wyjdę, wrócę jak adm wejdzie zrobi porządek, albo sam wyjdzie czit po co mi te nerwy, dema i wyzwiska w moją. A podałem najlepszy przykład tego, że nie jest tak dobrze jak mówisz Kopam lv prawie 100 (kikami by go zamęczyli gdyby tylko byli), Ja przez kontuzję i uziemienie w domu gram ostatnio bardzi dużo i wcale Cb tak często nie widać grającego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W regulaminie nie jest napisane że admin ma prawo siedziec 24/7 non stop. Ja wchodze jak tylko wróce do domu, jesli nie mam czasu to nie wchodze (ewentualnie samym wieczorem m.in 20/21). Jesli już chcecie dobierac administratorów to już ogarnietych i takich którzy bedą tą funkcję dobrze pełnic. Ostatnio podanie składał Barciak, to było odrzucone przez to że miał warna? przeciez mogliscie poczekac te 1-2 dni aż to odrobi i dac mu szanse. Bo według mnie to najlepszy kandynat obecnie.

Jesli takowy Boyka ma zostac adminem to ja w tym momencie rezygnuje. Bo nie bede z takim człowiekiem współpracował.

 

Nie mam już tutaj zamiaru dyskutowac.

Nie pozdrawiam i żegnam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasio no tak bo SpejSon (M3ntos) zrezygnuje ze szkoły tylko dlatego żebyś ty mógł sobie pograć. Sam napisałeś że grasz między 10 a 18, w południe mało jaki admin Ci wbije na serwa gdyż ma też swoje obowiązki. Wg Cb są rzadko tylko dlatego że ty siedzisz tyle na serwie, w dodatku o ile dobrze wiem to M3ntos miał zgłoszoną nieobecność. Tak samo Shady jest na tygodniowej nieobecności to jak masz go widzieć grającego na serwie. Wcześniej gdy grałem to widywałem go często, oczywiście może nie siedział tyle na serwie co ty ale no co się dziwić skoro masz tą kontuzję.

 

-_- gdy są admini na serwie czyli popołudniu to serwe jest jak najbardziej ogarnięty. Gorzej jest rano i w południe, ale jak już pisałem, każdy ma swoje obowiązki, przecież wiesz. Mało jest takich graczy którzy siedzą cały czas w domu i tylko grają w cs'a. Jasio jest osobą "wybuchową", przecież Shady napisał żeby złożył podanie jak zobaczy poprawę u Jasia. Reasumując serwer nie jest jednym wielkim syfem, co prawda jest ciężko ale mogło być gorzej.

 

Oczywiście żeby nie było, nie chcę Cię -_- w jakiś sposób pouczać, jesteś właścicielem więc wiesz lepiej. Chciałem tylko wyrazić swoją opinię.

 

Rock z tym podaniem nie było tak, po prostu sprawy się skomplikowały i sam poprosiłem Shady'iego żeby mnie odrzucił, ale dzięki za miłe słowa :D

Edytowane przez Barciak
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności