Skocz do zawartości

Wyniki wyborów 2015!


Paweł.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak każdy pewnie już wie, PiS wygrało wybory... Jakie jest wasze zdanie na ten temat oraz innych partii, które się dostały do sejmu bądź z niego odeszły? 

 

Tak wyglądają wyniki wyborów 2015! 

OFICJALNE WYNIKI WYBORÓW DO SEJMU

Prawo i Sprawiedliwość - 235 mandatów (37,58 proc.)

Platforma Obywatelska - 138 mandatów (24,09 proc.)

Kukiz’15 - 42 mandatów (8,81 proc.) 

.Nowoczesna - 28 mandatów (7,60 proc.)

Polskie Stronnictwo Ludowe - 16 mandatów (5,13 proc.)

Mniejszość Niemiecka - 1 mandat 

 

A poniżej zabawny mem  :tongue2: (+18 - odsłaniasz na własną odpowiedzialność) 

 

pre_1445968509__12187733_857134364406716

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to jest śmiechu warte, trudno było ich przegonić gdyż "mochernki" górą, śmieszne jest to, że w kościołach mówili tym staruszkom, że jak nie zagłosują na PiS to to będzie ogromny grzech... :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawie się w memy xD

 

 

12191452_165473540466139_103254873656106

PiS

 

 

12189559_781216675339187_618116766039421

PO XD

 

Gdzieś jeszcze był z Korwinem ale szukać mi się nie chcę xD

 

No trudno czas się uczyć Rosyjskiego xD

Edytowane przez JamesRodriguez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem Wam coś. Cała ta polityka, to według mnie jeden wielki ekwiwalent. 

Gdyby rzeczywiście wybory miały coś zmienić, to stałyby się zakazane. - herezja? - nie czysta prawda. 

Z wyborami jest tak samo jak z... rządowymi pieniędzmi. - nie ma czegoś takiego jak "rządowe pieniądze". 

Raczej wątpię żeby w ciągu tych 4 lat coś PiS zmienił tak dramatycznego lub dobrego dla Nas. Było słabo i będzie słabo i kto by nie przyszedł, kto by nie objął władzy, to będzie tak samo - nie dajcie się wciągnąć w medialno-polityczną propagandę. Ci wszyscy "posłowie" tylko udają przed kamerami, a wszyscy jak dobrze wiemy chcą się dostać na stołek, na którym się po prostu niemiłosiernie wzbogacą. Zwykły "wyścig szczurów" ~ za pieniądzem po trupach ^^. 

Ja tylko pragnę pogratulować tym co faktycznie wierzą w obietnice polityków, w tym absurdalna obietnica Pani Beaty Szydło, o 500 złotych na dziecko, bo to nigdy się nie stanie ^^. A i PiS obiecał, że spełni wszystkie obietnice do końca tego roku, jeśli faktycznie stan budżetu państwa wygląda tak jak to obrazowało PO.

A odkąd żyje, to nigdy nie słyszałem, żeby budżet państwa kiedykolwiek się zgadzał ^^. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że zostałem wychowany w rodzinie o poglądach lewicowych (oszczędźcie sobie "komuch", "sowieta" itp.), to brak jakiegokolwiek mandatu dla partii lewicowych jest dla mnie porażką. Ludzie wciąż są przekonani, że wybranie lewicy = powrót do komunizmu, co jest absolutną bzdurą. Byłych "czerwonych" zostało na prawdę niewiele i nie mają większego znaczenia we władzy partii lewicowych (poza Leszkiem Millerem, ale on też już się wypalił).

Już w tym wieku był epizod z PiS'em, skończyło się na dymisji rządu po dwóch latach i przejęciu władzy przez PO i Sz.P. Donalda Tuska, co się każdy wie jak skończyło. Osobiście uważam, że ten rząd będzie prawdopodobnie najgorszym w historii, który upadnie jeszcze szybciej niż ten w latach 2005-07. Tam Kaczyński sam próbował wszystko zrobić, a teraz będzie ciągał za sznurki przywiązane do Sz.P. Beaty Szydło. To nie ma po prostu prawa się udać.

 

P.S. Janusz Korwin 4.9 xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młodzi sobie mówią, że nie pójdą bo ich głos i tak nic nie zmieni a mohery od razu z kościoła całą armią chodzą. 

Będzie się teraz działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młodzi sobie mówią, że nie pójdą bo ich głos i tak nic nie zmieni a mohery od razu z kościoła całą armią chodzą.

Będzie się teraz działo.

Gosc opowiadal gdzies w glebinach internetu, ze przyszla jakas mloda babka z dzieckiem, wziela kartke i pytala sie synka ktory mu sie podoba i zaznaczyla byle co. Ja bym w takiej sytuacji nie wytrzymal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młodzi sobie mówią, że nie pójdą bo ich głos i tak nic nie zmieni a mohery od razu z kościoła całą armią chodzą. 

Będzie się teraz działo.

Ja chodzę, żeby mieć czyste sumienie, że poszedłem i głos oddałem tak jak chciałem, żeby do frekwencji się przyczynić. A i tak uważam, że na kogokolwiek się nie zagłosuje to będzie tak samo jak zawsze i mało co się zmieni, tymbardziej, że wygrywają na zmianę zawsze ci sami.

 

Wielu moherów nie chodzi, bo uważają, że im się jakiekolwiek zmiany już nie przydadzą, niestety w tym wypadku nie myślą o młodych, którzy będą musieli żyć w tym kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam ten wszechobecny strach przed PiSem :> kazali głosować w kościołach, państwo policyjne państwo wyznaniowe!!oneone11! ciekawie się to czyta, normalnie jakbym obserwował nakręcone katarynki ale nie z plastiku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawne jest to, że gdy słyszę jak jakiś "Chłoptaś" mówi że zagłosował na PO-PiS bo Korwin to idiota cio*a i c**j lub na Kukiza to ręce opadają + dochodzą tacy ludzie jak ten koleszka z wywiadu co rzekomo zagłosował na Szymborską ;___;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Brak aktywności.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności