Skocz do zawartości

Dlaczego w League of Legends nie ma czatu głosowego?


Paweł.

Rekomendowane odpowiedzi

A ja i tak dalej łudzę się, że w końcu dodadzą opcje z czatem głosowym, może nie w samym champion select'ie ale w samej grze. :D

Lol jako jedna z nielicznych gier nastawionych pod TeamPlay nie ma niestety jeszcze takiej możliwości, chociaż kto wie, może z czasem, może w sezonie 2030 xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja i tak dalej łudzę się, że w końcu dodadzą opcje z czatem głosowym, może nie w samym champion select'ie ale w samej grze. :D

Lol jako jedna z nielicznych gier nastawionych pod TeamPlay nie ma niestety jeszcze takiej możliwości, chociaż kto wie, może z czasem, może w sezonie 2030 xD

Ja tam chwalę sobie to, że nie ma voice chatu w LoL'u, zakładając, że na serwerach Nordic 90% graczy to same Madlife jak ten zed lub nawet gorsi (tu wystarczy zobaczyć na to pod jakim kontem patrzą na Nas Polaków gracze zagraniczni... xD), to się cieszę, bo nie chciałbym słyszeć w 99 językach jak to ktoś nie r.... z moją matką, gracze LoL'a zrozumieją :giggle: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na to z drugiej strony. W CS;GO czy Dota2 jest odblokowany voice chat, i sytuacja jest taka sama jak na czacie w lolu. Są gwiazdy którym się buźka nie zamyka, ale są też normalni ludzi z którymi można pogadać na poziomie. No i wspomniani torreadorzy matek xD To już nawet nie jest smutne ale zabawne, więc czy mam to czytać czy słuchać, nie robi mi to różnicy a w dużej ilości pomogłoby to w komunikowaniu się z drużyna. Poza tym na 100% umieścili by przycisk mute albo jego opcję, więc jeżeli czułbyś się nieswojo użyłbyś tego. ;D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Torreadorzy majtek* - you made my fu... day :D 

 

 

 

 

Popatrz na to z drugiej strony. W CS;GO czy Dota2 jest odblokowany voice chat, i sytuacja jest taka sama jak na czacie w lolu. Są gwiazdy którym się buźka nie zamyka, ale są też normalni ludzi z którymi można pogadać na poziomie. No i wspomniani torreadorzy matek xD To już nawet nie jest smutne ale zabawne, więc czy mam to czytać czy słuchać, nie robi mi to różnicy a w dużej ilości pomogłoby to w komunikowaniu się z drużyna. Poza tym na 100% umieścili by przycisk mute albo jego opcję, więc jeżeli czułbyś się nieswojo użyłbyś tego. ;D

A teraz wracając do tematu xD 
W sumie, niby dobra opcja, teraz patrzę na to z innej strony o ile byłaby komenda /mute lub /ignore to w zasadzie czemu nie :D. Tylko co mecz by mnie mutowali, bo gadam jak najęty, buzia mi się nie zamyka :c.

 

Ale co jak co ten Philip (Lucian) wygrał filmik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie mogliby na jakiś okres czasu zrobić coś takiego jak właśnie czat głosowy. Rozwinęłabym angielski i w ogóle mówiłabym jeszcze płynniej, a matura tuż tuż.. :D Jeżeli byłaby opcja mutowania kogoś to w ogóle byłoby rewelacyjnie. Jednak póki co też można sobie poradzić bez tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności