Skocz do zawartości

Przeglądarka Steam


Corey Graves

Rekomendowane odpowiedzi

Od długiego czasu często będąc w grze po otworzeniu przeglądarki steam, żadna strona mi się niechce wyświetlić. Chcąc połączyć steam z twichem, wciskając link, który został umieszczony w wiadomości o dreamhacku również otwiera mi się przeglądarka steamowa, która niechce wyświetlić żadnej strony.

 

Co powinienem zrobić, by przeglądarka znów mi działała, jakiś plik usunąć??

clientregistry.blob czy może usunięcie tego pliku i pobranie go ponownie naprawi tę przeglądarkę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz wejść w steam > ustawienia > przeglądarka > usunąć ciasteczka, ale raczej to prawie nic nie da.

Ten plik co podałeś jest właśnie odpowiedzialny za przeglądarkę. Próbowałeś już usuwać?

 

@EDIT Jak nie to zrób to i napisz jakie są efekty.

Edytowane przez SzeregowiecPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra sytuacja taka.

 

W ustawieniach steam w zakładce przeglądarka mam adres strony startowej i "usuń ciasteczka z przeglądarki" to kliknąłem, a więcej niczego tam nie mam, jeśli wy coś macie, no to Ja mam jakąś lipę ze steamem.

 

Co do przeglądarki w grze.

 

strona google się nie otwiera

strona wp otwiera się, ale wygląda tak jakby brakowało jej flash playera, którego zawsze mam aktualnego

strona onetu otwiera się tak jak trzeba, nie ma problemu

strona twich tv też się otwiera jak trzeba i nie ma problemów

strona twitchtv/settings/connections, która służy do połączenia konta steam z twichem nie otwiera się w ogóle

 

W tej chwili to wygląda tak, że przeglądarka otwiera nie liczne strony.

 

Plik, który pisałem wyżej całkowicie usunąłem i wygląda na to, że ten plik w folderze steam nie jest w ogóle potrzebny, bo nawet na nowo się nic nie pobiera.

Edytowane przez Corey Graves
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Brak pomysłów jak mi pomóc. Jeśli jakaś nowa myśl się pojawi to proszę na PW.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odblokował(a) ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności