Skocz do zawartości

Admini na okresie próbnym


NeO12

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Kolejnym adminom skończył się okres próbny i proszę o opinię ich.
The_GanjaMan_PL, pixelek
 
pixelek ma nieobecność więc na razie proszę o opinię tylko The_GanjaMan_PL

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ganja dobry admin zna kilka komend ogarnia, ale jego niektóre wybryki wątpliwe ... ciężko go ocenić ale raczej podsumowując wszystkie + i - na awansowanie go na pełnoprawnego admina.

Edytowane przez CREATIVE
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja opinia: Ganja- admin dobry, ogarnia(często się go dopytuje o TXT:d), wchodzi jak są zgłoszenia, niczego nie lekceważy, czasem nadużywa admina, ale cóż... Każdemu się zdarza

 

Jestem za Awansem ^^

 

 

O Pixelku się wypowiem, że jest dobrym adminem, wchodzi jak się zgłasza na u@, panuje nad sytuacją serwera, jak nie miał nieobecki to GT ++++++(WIELKI +)

 

Awans !

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

PumasS - fajny człowiek, dobry admin, ogarnia

 

Question - trochę rzadziej na serwerze niż Pumas, ale za to idzie się z nim dobrze dogadać i pośmiać się z czegoś

Edytowane przez Korcikoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PumasS - Wbija, ogarnia (lami) dogadujemy się jest okej. ZA

Question - Ehhh... Rzadko wbija nagina regulamin (w postaci kickania admina) często nie robi dowodów przy banowaniu za czity, nabija obecność na spectach. Za przedłużeniem okresu (jeszcze 1 szansa).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PumasS to bardzo dobry admin. Można z nim normalnie porozmawiać i ogarnia większość.

 

Question - z tobą już tak dobrze nie jest. Składasz podania na FFA, zamiast postarać się tutaj i mieć lepsze GT, co do ogarniania to za bardzo nie mogę powiedzieć, bo nie widziałem cię w "akcji"

 

Podsumowując PumasS-Ja bym przyjął na stałe, Question-przedłużyć okres próbny o 5 dni, żeby mógł pokazać czy mu zależy.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pumass spoko ogarnia wszystko mily uprzejmy idzie sie dogadać.

Question ... Twoja aktywność jest dobra ale ... wiesz o co mi chodzi niby siedzisz na servie a i tak musialem Ci pisac na steamie o cheatach -_-, lubie Cię i szanuje ale na admina sie nie nadajesz do czasu ogarniecia aktywności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności