Skocz do zawartości

Nowy dział?


pyńka

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłam, że dużo ludzi wkleja do statusów cytaty, które wpadły im w oko, a może w ucho?

Pomyślałam, że można utworzyć nowy dział poświęcony właśnie cytatom.

Osobiście bardzo lubię czytać co ludzie umieszczają w swoich opisach i wydaje mi się, że stworzenie takiego zbiorowiska tych wszystkich myśli nie byłoby takie złe.

Można by podzielić to na poddziały, tak jak w dziale " Muzyka ", np. z książek, z filmów, z utworów muzycznych itd..

 

 

Jeśli miałoby coś takiego powstać, to proponowałbym kilka rzeczy, mianowicie mały regulamin do tego działu czyli

"Do cytatu musi być podane źródło/nazwa autora itp. z którego czerpiemy fragment"

Żeby posty się nie nabijały

Każdy użytkownik może dziennie dodać po 3 cytaty (żeby nie było zaśmiecania na forum

+ że w cytatach mogą być słowa niecenzuralne (tu: przekleństwa), ale wiadomo bez przesady.

 

Do całego pomysłu jestem na tak, sam bym coś poumieszczał :D

Dobrze, że napisałeś o tych postach, też miałam zaproponować żeby nie się nie nabijały, ale wyleciało mi z głowy.

 

@GryTrean dobrze mówi. Można napisać temat w Pogaduchy i będzie ok.

 

Pewnie, tylko w tym dziale ten poddział szybko zniknie, tak mi się wydaje..

Edytowane przez Q♥een Besiałke
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałoby coś takiego powstać, to proponowałbym kilka rzeczy, mianowicie mały regulamin do tego działu czyli

"Do cytatu musi być podane źródło/nazwa autora itp. z którego czerpiemy fragment" 

Żeby posty się nie nabijały

Każdy użytkownik może dziennie dodać po 3 cytaty (żeby nie było zaśmiecania na forum

+ że w cytatach mogą być słowa niecenzuralne (tu: przekleństwa), ale wiadomo bez przesady.

 

Do całego pomysłu jestem na tak, sam bym coś poumieszczał :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem na tak.

Nie widziałam jeszcze takiego działu na innych forach, zawsze to coś nowego. Sądzę, że będzie sporo osób, którzy się zainteresują działem:) w każdym bądź razie, ja na pewno!

Co innego temat w hydeparku, który prawdopodobnie szybko zniknie/przepadnie na dole a co innego dział, dzięki czemu będzie to wyglądać ciekawiej/profesjonalniej :P

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie jestem na TAK. Tak jak kolezanka wyżej napisała zawsze to cos nowego.

Mysle że jesli by w tym dziale posty by były naliczane to ten dział napewno nie stał by pusty, ale proponuję jednak zrobic tak aby nie były. Bo będzie wielki syf. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Robienie tego jako dział jest bezsensu, bo wyjdzie tak, że jeden cytat = jeden temat, no to zrobi się jeden wielki spam i będą komentarze do tych cytatów, a to zamieni się w nabijanie postów, a nie komentowanie.

 

Można zrobić to tylko jako temat i go przykleić do pogaduch, tak jak jest to w przypadku "Pokażcie swoje mordeczki"

 

Wtedy komentowanie wyglądałoby następująco:

Jedna osoba daje cytat, druga odpowiada swoim cytatem.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robienie tego jako dział jest bezsensu, bo wyjdzie tak, że jeden cytat = jeden temat, no to zrobi się jeden wielki spam i będą komentarze do tych cytatów, a to zamieni się w nabijanie postów, a nie komentowanie.

 

Można zrobić to tylko jako temat i go przykleić do pogaduch, tak jak jest to w przypadku "Pokażcie swoje mordeczki"

 

Wtedy komentowanie wyglądałoby następująco:

Jedna osoba daje cytat, druga odpowiada swoim cytatem.

To jest chyba najlepsze wyjście. Przemyślałam to i w końcu jak będziemy aktywni to temat nie zaginie zbyt szybko, a w tą aktywność nie wątpię, skoro jest tyle osób chętnych. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja propozycja została przyjęta.

Dziękujemy za to, że pomagasz nam w rozwoju.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności