Skocz do zawartości

SK Telekom T1 MISTRZAMI ŚWIATA W LIDZE PO RAZ DRUGI!


Paweł.

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś o godzinie 13.00 (czasu Polskiego) odbyły się niesamowite mistrzostwa świata w Lidze, stanęły przeciwko sobie dwa "giganty" SK Telekom T1 vs KOO Tigers.

Faker poprowadził swoją drużynę do victorii czym stworzył nową historię, bowiem jaki jedyny SKTT1 w historii wygrało MŚ dwukrotnie w Lidze! Faker swoją niezwykłą mobilnością oraz przebiegłością udowodnił, że to on jest najlepszym midder'em w grze, dzięki niemu SKTT1 pokonało KOO Tigers 3:1 w tym emocjonującym spotkaniu, choć również gratulujemy KOO Tigers, że dotrwali do finału i dumnie stawiali czoła SKTT1. Ciekawostką może być to, że SKTT1 dotąd nie przegrało żadnego meczu na tych mistrzostwach, KOO Tigers wygrało z SKTT1 w trzecim meczu (2:1) po czym w czwartym cała "maszyna" SKTT1 udowodniła, że to oni są najlepsi na świecie.

 

pre_1446317080__beztytulu.jpg

 

pre_1446317565__12193656_106118424055991

 

 

Jeszcze raz gratulujemy SK Telekom T1 zwycięstwa, czym można powiedzieć, że zakończył się sezon 5, bowiem zbliża się następny sezon pełen wielkich zmian! Więcej screenów z finału MŚ pod tym linkiem: https://www.flickr.com/photos/lolesports 

 

 

Screeny wzięte z http://worlds.lolesports.com/pl_PL/worlds

Edytowane przez Pawel.?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to było pewne ,że SKT T1 wygra. Jedyno co mnie zawiodło to fnatic :/

SKTT1 wygrywa dzięki Faker'owi, on jest niemożliwy, nie wiem, czy jest ktoś lepszy na tej scenie, kto mógłby z nim się równać. Mawiało się, że Bjergsen jest porównywali dobry, lecz on jest zbyt "pasywny", nie ma tego "czegoś" co Faker posiada.

 

Fnatic wcale nie zawiodło, trafili na rywala który ich po prostu zdeklasował, nie zapominaj, że jako jedyny team w tych mistrzostwach ugrał (i to z dużą przewagą) spotkanie z SKTT1, tak, że sami nie wiedzieli co się dzieje na mapie. Bardzo dużo graczy czekało na finał Fnatic vs SKTT1, lecz jak widać Fnatic nie zasłużyło na finały, był to owocny finał i nie wiem czy mógłby być lepszy. 

 

Ciekawi mnie tylko jakie skiny RIOT wprowadzi :giggle: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odblokował(a) ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności