Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Wyjaśnienie pewnej sytuacji :)


Skiperek

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick:Medyk 

2.Nick admina/gracza który zawinił: admin ( nie wiem czy zawinił, ale po prostu to jest może nie jasność ;) )

3.Admin/Gracz : Krzysiu

4.IP/SID oskarżonego*:nie podam bo nie mam :P

5.Data i godzina: 9:23

6.Dowody (demko/screeny/świadkowie): demko. Jak będzie to wrzucę od razu :) http://www27.zippyshare.com/v/TKEkh0uo/file.html6:45 minuta to było ;)

7.Opis sytuacji: Chodzi o to , że dostałem bana 1 h . Wiem . Mało to jest chwila moment i minie , ale chcę wyjaśnić pewną sprawę . Rzuciłem Pake, i zabiłem w tym samym czasie co krzysiu humana . No ale pokazało, że ja zabiłem jako ostatni humana więc krzysiu dał mi bana . Dobra dochodzę od razu do sedna sprawy. Rzuciłem paką i za nim ona doleciała do krzysiu zdążył zabić a może sekunda po tym dopiero paka wybuchła i dostałem za to bana na 1 h. To zalicza się do zabicia ostatniego czy po prostu nie jasność była i dostałem ban nie potrzebnie. ( Z GÓRY MÓWIĘ NIE OBWINIAM TUTAJ NIKOGO BO ZA CZASÓW, GDY MIAŁEM ADMINA SAM MIAŁEM TAKIE NIE TYPOWE SPRAWY. Po drugie człowiek to nie maszyna . ma prawo się pomylić ). Jak uznacie, że miałem racje to będę się starał o ub, jeżeli nie to poczekam cierpliwie tą godzinę :) ( A. Sorki, jeżeli w złym będzie to dziale napisane. Bo to taka niby skarga, ale nie skarga no wiecie o co mi biega mam nadzieje ) Pozdrowienia Medyk ;)

Edytowane przez Skiperek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sam przyznaleś, zabiłeś ostatniego humana paką, krzysio był całkiem gdzie indziej i w tym momencie zabił zupełnie inną osobę, więc nie widział jak twoja paka leci, Ban słuszny i pogódź się z tym.

Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Puchatkowy ja poruszam tą sytuację, że pierwszy rzuciłem Pakę niż on zabił i za nim doleciała paka krzysio zdążył zabić więc jak jest paka w powietrzu to ja nie mam możliwości ją zatrzymać ani nic . :) Sam zwróć uwagę . Rzuciłem pakę i w tym czasie krzysio pakę to jakbym pierwszy zabił niż on , ale że paka trochę leciała to krzysio zdążył zabić . Moim zdaniem to powinno być uznane jako prawidłowe zabicie bo w tej sytuacji razem zabiliśmy w tym samym czasie , ale czekam na wypowiedź mn9 :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Puchatkowy ja poruszam tą sytuację, że pierwszy rzuciłem Pakę niż on zabił i za nim doleciała paka krzysio zdążył zabić więc jak jest paka w powietrzu to ja nie mam możliwości ją zatrzymać ani nic . :) Sam zwróć uwagę . Rzuciłem pakę i w tym czasie krzysio pakę to jakbym pierwszy zabił niż on , ale że paka trochę leciała to krzysio zdążył zabić . Moim zdaniem to powinno być uznane jako prawidłowe zabicie bo w tej sytuacji razem zabiliśmy w tym samym czasie , ale czekam na wypowiedź mn9 :)

Powiem ci tak. Czasem się takie rzeczy zdarzają no ale cóż co bądź to bądź, paka zabiła jednak tego "ostatniego humana"

Czyli jednak Ban słuszny lecz już miną więc nie ma co ciągnąć tematu podsumowując

 

Nawet jeżeli nie chciałeś w co wierzymy to jednak ta paka poleciała na last humana  i pewnie KrZySiO dostał pełno zgloszen na U@, że rzuciłeś tę paczke

więc odrazu zbanował  ponieważ taki mamy regulamin.

 

4.11 Bomba infekcyjna na ostatniego Humana - Ban 30min/Ban 1h

Tyle w tej sprawie :) ( nie mam nic do ciebie Medyk dobrze wiesz ale  tutaj akurat muszę być po stronie Krzysia :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To zalicza się do zabicia ostatniego czy po prostu nie jasność była i dostałem ban nie potrzebnie.
 

Tak,to zalicza się.Ban słuszny,skargę zamykam.

Edytowane przez mn9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga nie została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności