Skocz do zawartości

Podanie by Monka ;D


Monka ;D

Rekomendowane odpowiedzi

1. Serwer: 2. Nick: Monka ;D3. Imię: Franek4. Wiek: 13lat5. Znajomość Amxx(0/10): amxmodmenu 10/10 a ogólnie 7/106. Mikrofon(Tak/Nie): Tak7. Składka(Tak/Nie): Tak8. Czas spędzony na forum: z 5h + nie wiem dokładnie9. Opisać siebie: Mam na imię Franek mam 13 lat mieszkam w poznaniu interesuje sie sportem oraz nauką jestem zwykłym normalnym człowiekiem który chce być lepszy i dobroczynny chciałbym w pszyszłości zostać zawodowym graczem cs oraz chciałbym dostać posade admina 10. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera: 11. Linki do reklam: Robione na Skype z buzką12. Co zrobisz gdy: -Ktoś używa dopalaczy; wchodze na spectators patrze jaki dopalacz ma dany gracz jeżeli ma wh to robię mu screeny w przypadku gdy gracz ma aimbota wtedy kręce mu demko i automatycznie banuje Lub Spanikuje :D -Gdy ktoś nadużywa micro; dam mu upomnienie aby go nie nadurzywał w przypadku gdy dany gracz go nie ogarnie będę zmuszony objąc go karą w postaci bana na 5 minut ^^ -Nadużywa Kultury na serwerze; powiedziałbym mu żeby sie uspokoił oraz żeby ochłąnął jeżeli gracz nahalnie by wyzywał wszystkich oraz przeklinał byłbym zmuszony go zbanować 13. Platforma Cs(Non Steam/Steam): Ns ;\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na nieBrak reklamyBrak uzupełnionego pkt "Dlaczego Ja" (xD)Kieruje to do osób którzy napisali "Na nie , wiek".Co tu ma do jasnej cholery wiek ? Wiek to tylko liczba , On jako 13 latek przerasta was poziomem kultury i ortografii. Nie wazne czy ma 12 lat - 15 czy 18 , tylko ważne jest to Kim jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności